DAVID J. Malan: Teeme rakendada programm, mis kasutab ära CS50 raamatukogu, kasutades funktsiooni nimetatakse saada int, kelle eesmärk elus on just seda, et saada keskmine, või täisarv alates alla. Noh, et kasutada seda funktsiooni me esimest korda vaja lisada CS50 raamatukogu header fail, mis me saame teha koos terav sisaldama avalduse. 

Lähme edasi, kui me sageli teha, hõlmavad standard io.h et meil oleks juurdepääs funktsioon, nagu printf. Olgem nüüd deklareerima peamine, ise, koos int Peamine tühine, avatud lokkis traksidega ja preemptively lähedal lokkis traksidega. Ja olgem nüüd sõita viip kaks täisarvu ja olgem kõne neile huvides aruteluga, x ja y. Ja olgem lõpuks lisada need kaks väärtust, x ja y, koos, et rakendada väga lihtsaim kalkulaatorid. 

printf, palun anna mulle int. Ja nüüd on meil vaja tegelikult saada et int kasutaja. Et seda teha, ma kinnitan, muutuja nimega x, mis eraldatakse mõned mälu arvutis Selle muutuja x. Ja nüüd andke mulle anda, kasutades omistamisoperaatorile, tagastatav väärtus, niiöelda GET int. Teisisõnu, paremal küljel Selle väljendi, ütleme saada int, mis on funktsioon, mis on deklareeritud CS50.h ja laske get int teha raskeimate saada int kuidagi kasutaja, et see tagasi, niiöelda ja siis ladustamiseks seda paremal pool seda väljendit vasakusse serva Selle väljendi. 

Olgem kõrval teevad sama asja, see aega saada raha muutuja nimega a. printf, palun anna mulle veel int. int y, mis kuulutab uue muutuja, seekord nimetatakse y, on võrdne saada int. Teisisõnu, ma ei saa helistada get int mitu korda ja iga kord, kui ta on läheb tagasi iganes täisarv kasutaja on tegelikult kirjutatud. 

Lõpuks lisame x ja y koos. printf see summa% d ja% d, nii et Teisisõnu, ma lähen pistik väärtused x ja y nende kohatäide väärtused. % D on hästi,% d. Teisisõnu, kui ma lisan ühe int teise int, ma lähen saada kolmas int. Seepärast ma lähen kasutada kolmanda kohatäide int. 

Ajavahemik, kurakriips n, lihtsalt panna uus joont ekraanil, et liikuda kursor alla kenasti lähedal tsiteerida. 

Nüüd printf, sel juhul läheb on võtta mõned täiendavad argumente, kolm, tegelikult. Sest, et esimene argument, ma olen kindlaksmääratud kolme koha omanikud. Ma lähen, et eraldada need väited, nagu alati, komadega. Esimene selline argument saab olema x, teine ​​selline argument läheb olema y ja kolmanda seesugust saab olema hästi, lihtsalt aritmeetiline väljend, x pluss y. Ma sulen argument nimekirja sulgudes, semikoolon, säästate oma faili ja nüüd koostama programmi. 

Tee rästik Enter. Ma olen tagasi minu vilgub kiire. Olgem nüüd kestab see - dot kaldkriips rästik Enter. Palun andke mulle int. Alustame 1. Palun anna mulle veel int. Lähme koos 2. Ja loodetavasti summa 1 ja 2 on 3.