David J. Malan: Tarkime, mes norime rašyti programa, kuri prašo visiems į jų amžiaus, tada spausdina kambarys , kaip senas tie žmonės bus metų, taigi? Dabar, žinoma, už tai aritmetinis problema bus gana paprasta. Tačiau įdomus klausimas yra, jei mes nereikia iš anksto žinoti, kiek žmonių ketiname būti šioje salėje, kaip galėtume eiti apie saugojimo visus savo amžiaus? Na, galime pažvelgti. 

Pradėkime iš pradžių paskatino vartotojas, kaip aš padariau čia, nes žmonių skaičius kambaryje naudojant getInt ir do-while cikle siekiant gauti sveikasis skaičius n. Tarkime, mes norime paklausti kiekvieno tokio asmuo dėl savo amžiaus kambaryje. Na, mano instinktai būtų naudoti kilpa padaryti, kad paskatino, bet aš taip pat reikia vieta laikyti šių žmonių amžiaus. Ir pirmieji mano instinktai nebūtų naudoti kintamąjį pirmas asmens amžius, kitas kintamasis Dėl antrojo asmens amžiaus, tarsi kartu linijas. Žiniasklaida amžius - gerai, tegul ją vadina "1 pirmasis asmuo. Žiniasklaida 2 amžius antruoju asmeniu. Žiniasklaida amžius 3 už trečiajam asmeniui. 

Bet palauk, tai nėra galbūt geriausias kelias eiti. Nes aš nežinau, iš anksto raštu ir kaupiant šią programą, kaip daug vartotojų yra bus. Ir be to, jei yra daugiau kaip 100 vartotojų, deklaruojantys 100 kintamuosius tarsi keistai pavadintas kaip tai nėra jaučiasi labai geriausią dizainą. 

Na, laimei, egzistuoja dar tipo kintamasis vadinamas matrica, leidžia mums išsaugoti bet kokį int numeris viduje ji, net jei mes nežinome, rašant savo programą, kiek tokie ints mes ketiname reikia. Taigi leiskite Atsitraukia ir ištrinti jų keletas ints, ir pakeisti jį su vienas kintamasis vadinamas, pasakyti, amžiaus, daugiskaitą. Bet tegul toliau nurodyti šioje eilutėje kodo laužtiniuose skliaustuose, kad mes noriu n Ints. Ir todėl mes kartu kreiptis į šiuos int kaip amžiaus. 

Dabar tik akimirką aš galėtų gauti kiekvieną iš šio masyvo int panašiai kaip kvadratinį laikikliu žymėjimas, pradedant 0. Taigi galime pradėti dabar yra kilpos paskatins vartotojus dėl savo amžiaus. Dėl int man 0. I yra mažiau nei N, žmonių skaičius į kambarį, aš plus plus. 

Ir dabar į šią kilpą, tarkim printf amžiaus asmuo, skaičius, proc I yra vietos rezervavimo ženklas, kablelis. Ir dabar, o ne pradėti skaičiuoti nuo 0 programoje save, tegul ne bent prieaugis aš iki 1, kad normalus asmuo, naudojantis šią programą neturi skaičiuoti kaip kompiuterių mokslininkas gali. Tegul dabar padarykime amžiaus, laikiklis i taip nurodant, kad i-asis amžius mūsų masyvas amžiaus ketina gauti gražinama reikšmė getInt. 

Dabar žemiau šios linijos, galime pradėti daryti prielaidą, kad kai kurie laikui bėgant. Ir tegul dabar pereiti į kitą kilpą faktiškai amžiaus visiems į kambarį vieneriems metams. Taigi dar kartą, nes int gaunu 0, I yra mažiau nei N, žmonių skaičius kambarys, aš plus plus. 

Ir dabar viduje šio ciklo, tarkim printf metų nuo dabar naudojamo asmens numerio, procentų I yra vietos rezervavimo ženklas, bus būti, proc aš kita vietos rezervavimo ženklas, metai. Ir tada prijunkite į tuos vietos rezervavimo ženklų, tegul pirma sakau plius 1, kad vėl pradėsime skaičiuoti vartotojui iš 1. Ir tada tegul prijungti to asmens amžių kaip amžius kronšteino I plius 1, taip nurodant eikite gauti i-ojo amžiaus mūsų masyvas amžiaus, pridėti 1 į jį, o tada įdėti tą sumą į mūsų rezervavimo ženklą, artimi skliaustas, kabliataškis. 

Leiskite dabar kaupia šią programą atlikti amžiaus, ir tegul paleisti jį su tašku velniop amžių. Ir manau, kad yra tik trys žmonių kambaryje, ir kas yra 18, kas yra 19, nors yra 20. Na, per metus, kiekvienas iš tų žmonių, bus 19, 20, 21, atitinkamai.