1
2
3
4
5
DAVID J. مالان: در حال حاضر، در آن آخرین به عنوان مثال، I پراکنده جاوا اسکریپت من کد HTML در من، به طور خاص قرار دادن که تماس به داخل نقل قول ارزش در من ویژگی را ارسال کنید. اجازه دهید همه چیز تمیز کردن کمی و عامل از همه که کد جاوا اسکریپت به برچسب اسکریپت در صفحات من سر و به جای را که همان شکل برچسب شناسه منحصر به فرد از طریق که ما آن را می توانید آن را دریافت کنید. 

به طور خاص، اجازه دهید این جایگزین نسبت در اینجا با ID برابر با نقل قول، نقل قول را تمام کردن، می گویند، اعلان. در همین حال، اجازه دهید تا به موجود من تابع اعلان، برش دادن آن کد روی هم رفته، و جایگزین کردن تابع نقل قول خود را با به شرح زیر است - علامت دلار، تابع، مشخص است که زمانی که سند آماده استفاده است نماد تند نویسی جی کوئری، من می خواهم برای اجرای کد زیر. علامت دلار، نقل قول، نقل قول را تمام کردن، نقل قول - بدون جناس در نظر گرفته شده - در نتیجه مشخص است که من می خواهم به دریافت این عنصر از DOM من، که شناسه منحصر به فرد نقل قول است، و پس از آن من می خواهم برای ثبت نام کنترل رویدادها برای ارسال فرم با نقطه ارسال، عبور به دیگری تابع بی نام است که این زمان خواهد شد را یک آرگومان یک رویداد. و سپس، در داخل این تابع من رفتن به پیست کنید که کد را از قبل از اما مشخص است که من می خواهم برای جلوگیری از رفتار پیش فرض است که رویداد ارسال به طوری که به صورت خود به خود به یک واقعی مشاهده کنید سرور راه دور. 

بیایید به این فایل ذخیره کنید و باز کردن آن را در مرورگر من. http://localhost/ajax.html. که فرم وجود دارد. اجازه دهید به نوع در یک نماد مثل FB برای فیس بوک و دریافت نقل قول. و در فیس بوک وجود دارد آخرین قیمت سهام.