1
2
3
4
5
David J. MALAN: Teraz, w które ostatnio przykład, przeplatane moje JavaScript w moim kodu HTML, specjalnie wprowadzanie tego połączenia wewnątrz zacytować Wartość mojej Submit atrybut. Miejmy czyszczenia rzeczy się trochę i czynnik wszystkie tego kodu JavaScript do tag skrypt w moich stronach głowy, a zamiast dać, że samej postaci tag poprzez unikalny identyfikator które możemy zdobyć. 

W szczególności, niech zastąpi to Obok ID atrybutu równa ofertę, cytatu, powiedzieć, cytuję. Tymczasem, chodźmy do mojego istniejącego Funkcja cytat, wyciąć ten kod całkowicie i zastąpić funkcję cytat sam w następstwie - znak dolara, funkcji, określając, że gdy dokument jest gotowy za pomocą oznaczenie skrót jQuery, chcę wykonać następujący kod. Znak dolara, cytuję, cytatu, cytuję - gra słów nie przeznaczonych - określającego tym, że chciałbym uzyskać element z mojego DOM, którego unikalny identyfikator jest cytat, a potem, że się zarejestrować, obsługi zdarzeń składania formularza z kropką przedstawienia, przechodząc do tego drugiego funkcja anonimowa, że ​​tym razem będzie jeden argument, wydarzenie. A potem, w środku tej funkcji jestem będzie wklej ten kod przed jednak określić, że chciałbym, aby zapobiec Domyślne zachowanie, które Impreza złożenie tak, że sama forma nie zostanie przedstawiony rzeczywisty zdalny serwer. 

Załóżmy teraz zapisać ten plik i otworzyć go w przeglądarce. http://localhost/ajax.html. Tam jest, że forma. Miejmy wpisać symbol jak FB na Facebooku, a otrzymasz wycenę. Facebook i tam jest ostatni kurs akcji.