1
2
3
4
5
Девід Дж. Малан: Тепер, у тому, що минулого Наприклад, я перемежовуються мій наявність Код в моєму HTML, спеціально покласти, що виклик цитувати всередині значення моєї ВІДПРАВИТИ атрибут. Давайте очистити речі трохи і фактор з весь код JavaScript в тег сценарію в моїх сторінок очолити, а замість дати, що такий же вигляд, тег унікальний ідентифікатор за допомогою які ми можемо отримати його. 

Зокрема, давайте замінимо цей атрибутів тут з ID одно цитату, кінець цитати, скажімо, цитата. Тим часом, підемо до мого існуючих Функція цитата, вирізати цей код в цілому, і замінити функцію цитата під наступними - знак долара, функція, уточнивши, що , Коли документ готовий, використовуючи JQuery скорочене позначення, я хочу виконати наступний код. Знак долара, цитую, кінець цитати, цитати - немає каламбур - тим самим вказуючи, що я хотів би отримати елемент з мого DOM, чиї унікальний ідентифікатор є цитатою, а потім я б б зареєструвати обробник подій для форми подання з точки уявити, переходячи до, що інший анонімна функція, яка цього разу буде прийняти один аргумент, подія. А потім, всередині цієї функції я збирається вставити цей код від особи але вказати, що я хотів би, щоб запобігти поведінка за умовчанням, що Захід уявлення, так що сама форма не представляється актуальною віддалений сервер. 

Давайте тепер зберегти цей файл і відкрити його в браузері. http://localhost/ajax.html. Там в іншій формі. Давайте ввести символ, як FB для Facebook і отримати цитату. І є Facebook, Останнім ціна акцій.