1
2
3
4
5
6
7
8
9
GARSIAKALBIS: Leiskite patobulinti, kad Paskutinis pavyzdys tiek toliau. Šį kartą, užuot naudojusis perspėjimą funkcija, kuri sukuria langą, skiriasi estetiškai iš naršyklės naršyklė, tegul vietoj įdėti vėliau akcijų kaina viduje mano Pats puslapis - tai yra, viduje Į puslapio DOM. 

Atkreipkite dėmesį čia, Ajax 2.html, aš pridėtinės papildomą liniją, nurodo Kaina dvitaškis, po kurio trukmę, kuri yra tarsi padalijimo puslapio, tačiau jis nėra pertraukos į naują eilutę. Ir tai span turi ID atributą, kurio vertė yra kaina, ir kai kuriuos numatytuosius teksto viduje jie atidaryti ir uždaryti žodžius, tiesiog sako, kad nustatyta. 

Tuo tarpu, čia yra mano puslapyje galvos, Turiu tag scenarijų, kaip ir anksčiau. Aš pastatyti URL quote.php, einančios į simbolį kaip HTTP getParameter, todėl raginu JQuery s getJSON funkciją kaip ir anksčiau. Bet kodo eilutę, kad aš dabar vyksta rašyti, kai aš gauti duomenis nuo quote.php, kaip JSON yra dolerio ženklas, citata, citatos, svaras, kaina, taip nurodant, kad aš norėčiau gauti elementą iš mano dom, kurio unikalus identifikatorius yra kaina. 

Ir aš norėčiau tada skambinti funkciją ar metodas viduje, kad vadinama HTML, , kuriame sakoma, atnaujinti, kad HTML elementas turi būti, šiuo atveju, data.price. 

Leiskite dabar išsaugokite failą ir atidaryti šį puslapį savo naršyklėje. http://localhost/ajax-2.html-- ten ta pati forma, bet tai laikas su kaina po jomis. Leiskite įveskite, pavyzdžiui FB simbolį "Facebook" ir tipo Gauti citatą. Ir, o ne pamatyti perspėjimas langas tai laikas, mes vietoj matyti mano puslapis 's vėliau DOM "Facebook" akcijų kaina.