1
2
3
4
5
6
7
8
9
David J. Malan: Tarkime dabar, kad mes norime, spausdinti visus komandinės eilutės argumentai, kad vartotojas įveda ne greitai ir ne tik pirmasis tokio Žodis kad jis ar ji tipų po kad programos pavadinimas. Na, tai mes tiesiog reikia susipažinęs konstruktas, kilpa, ir susipažinęs printf. Taigi galime sujungti du - už. 

Ir dabar noriu pakartoti per visus komandinės eilutės argumentai argv. Dabar, laimei, aš turiu priėjimą su bendru skaičiumi argc. Taigi, pradėkime ten. 

int gaunu 0, aš mažiau nei argc i + +. Dabar apsisukimo konstruktas Aš įsteigti čia yra tiesiog ketina integruoti nuo nulio iki visų iš argumentų argv. Ir dabar mes turime kažką, per kiekvieną šios linijos iteracija. Leiskite, paprasčiausiai, išspausdinkite i-asis toks argumentas argv. 

Skliaustai atidaromi skliaustai uždaromi printf% s Backslash n arti citata kablelis. Ir dabar man reikia prijungti vertę. Taigi, jei aš noriu, kad i-tasis argumentas argv, kuris gali būti išreikštas kaip argv laikiklis i arti skliaustelis, kabliataškis. Išsaugokime failą, sudaryti ji, ir paleisti jį. 

Padaryti ARGV1 dot slash ARGV1. Bet kol aš paspauskite Enter, turėčiau tikriausiai pateikti keletą papildomų žodžių į komandų eilutę. Taigi, aš ruošiuosi kažką kaip [? foo?] baras, ir bazių. Ir dabar aš ruošiuosi paspauskite Enter. Kaip ir tikėtasi, matau ne tik Programos pavadinimas, kuris yra ARGV0. Aš taip pat matau [? foo?] baras ir bazių.