DAVID J. Malan: Pojďme vylepšit naše tisk ASCII znaky jen trochu. Protože znaky jsou prostě čísla pod kapotou, se ukazuje, že i v našem konstrukce cyklu se může skutečně iterovat nejen nad jen ints, ale i přes samotné znaky. 

Jinými slovy, mohl bych říct, počítač spustit iterací od A až až Z, nikoli ještě vědět více zabývají rovnocennosti z je 65 a Z je 90.. Jinými slovy, mohu reimplement tento program takto. 

Pro char, nazvěme to c, rovná. A teď bych chtěl začít iterace když charakter se rovná cenovou nabídku, konec citátu, A. a oznámení jednotlivé citace. To je opravdu jeden znak a ne jeden znakový řetězec. 

Středník. Pojďme iterovat tak dlouho, c je méně než nebo rovnající se kapitálu Z, i jeden citoval. A na každém opakování tohoto cyklu, pojďme zvýšit c samo o sobě. Vzhledem k tomu, opět na konci roku den, c je jen číslo pod kapotou. A tak se také můžeme manipulovat to jako takový. 

Nyní v této smyčky, pojďme tisk z tohoto procenta i je procent c, zpětné lomítko n. A připojte nyní i výsledek lití c, char, na int, následoval o c samo o sobě. 

Středník. Uložte svůj soubor. A pojďme zkompilovat a spustit. Udělat ASCII 1 tečka lomítko ASCII 1. A rolování zpět, vidíme, že 65 opět, 66 je opět B, a všechny směrem dolů na 90 je opět Z.