David J. MALAN: Chcę udoskonalić nasze drukowanie tylko znaków ASCII trochę. Ponieważ znaki są po prostu numery pod maską, okazuje się, że nawet w naszej pętli konstruktu my może faktycznie iteracji nie tylko nad tylko ints, ale także na same znaki. 

Innymi słowy, mogę powiedzieć, Komputer do początku iteracji od A do do Z, a nie nawet wiedzieć bardziej lub radzić sobie z równoważności od bycia 65 i Z jest 90. Innymi słowy, mogę reimplement ten program w następujący sposób. 

Na char, nazwijmy to C jest równa. A teraz chciałbym zacząć Iterowanie gdy charakter równa ofertę, cytatu, A. I anons pojedyncze cytaty. To jest rzeczywiście jeden znak i nie jeden ciąg znaków. 

Średnik. Miejmy iteracji, dopóki C jest mniejsza niż lub równa kapitału Z, również pojedyncze cudzysłowy. I na każdej iteracji tej pętli niech przyrost c sobie. Ponieważ ponownie na końcu dzień, c jest tylko numer pod wyciągiem. I tak możemy manipulować je jako takie. 

Drukuj teraz wewnątrz pętli, niech z tego procent i jest procent c, odwrotny ukośnik n. I podłączyć się do i wynik odlewania c, char, do int, następnie o c siebie. 

Średnik. Zapisać swój plik. I niech to skompilować i uruchomić. Dodać 1 kropka slash ASCII ASCII 1. I przewijanie z powrotem w górę, widzimy, że 65 Ponownie, 66 jest znowu B i wszystkich w dół do 90 jest ponownie Z.