SPEAKER 1: Oletame, kirjutada programm koos graafiline kasutajaliides, mis hõlmab aken ja nupp on sisse Alustame. Esiteks lubage mul minna ja kuulutada g aken, kutsudes muutuja aken. Ja määrata see, tulu väärtus uus g akna. Mis algväärtustan meie akna. Ja siis me täpsustada laius 320 pikslit ja kõrgus 240 pikslit. Mõneti meelevaldselt, vaid väike piisavalt mahub ekraanile. Olgem nüüd algväärtustan g nuppu. Mitte ainult silt, et kasutaja näeme, vaid ka unikaalne tunnus. Nn tegevus käsk, et tahe tõepoolest üheselt tuvastada, et nupp. g, nuppu, muutub tagasipöördumist väärtus uus g nuppu. Ja see on etikett, Lihtsalt nuppu. Ja siis lepime tegevuse juhtimine, möödaminnes, et nupp ja ainulaadne, ja mõned, mida suvalise sõna klõpsake. Lisame nüüd nuppu regioon akna mööda akna, ja nuppu ja tunnusmärgid Lõuna regiooni aken - et vastavalt Stanford kaasaskantav raamatukogu, on alumise osa ekraani. 

Ja nüüd lähme tahtlikult indutseerida lõputu silmuse. Toas see silmus me kuulata kahte asja. Üks, kas kasutaja on valinud Akna sulgemiseks. Ja kaks, kas kasutajal on klõpsanud, et konkreetne nuppu. Esiteks, me ei kavatse kuulutada g tegevus juhul, kutsudes muutuja korral. Ja määrata seda, tagastatav väärtus on oodata juhul hagi korral. 

Ja nüüd vaatame, kui see sündmus on sulgemist akent. Kui saad, juhul tüüp, mis kulgeb juhul võrdub, võrdne aknas rõhutada suletud. Eriline pidev deklareeritud Stanford kaasaskantav raamatukogu, mis kujutab täpselt, et sulgemine akna. Siis ma lähen murda läbi selle muidu lõpmatu ahel, nii et me jõuda lõpuks funktsiooni. Muidu, ma lähen, et kontrollida, kas string võrrelda ja saada, tegevus, käsk, mis kulgeb juhul, koma quote lõppeb käsku - et ainulaadne tunnust enne - võrdne, võrdne nulliga. Siis ma lähen välja trükkida midagi meelevaldne, nagu nupu klõpsamist. 

Teisisõnu, kui kuuldes, et nuppu klõpsatud ja sel juhul näitab, et nupp klõpsatud oli üks kordumatu tunnus Tsitaadi lõppeb hiireklõpsuga, siis ma tahan aru nii palju ekraanil. Nüüd antud juhul, ma ainult on üks nupp. Aga igaks juhuks minu taotlus oli Mitme nuppe, see meetod oleks lubage mul eristame need mitu nuppu. Väljaspool seda loop, nüüd ma lähen jätkata sulgeda g aken, mis kulgeb aknas oma argument, ja siis tagasi nulli. 

Olgem nüüd salvestada, koostada, ja käivitada see programm. Tee nuppu dot kaldkriipsuga nuppu. Seal on mu aken, seal on nupp. Lähme edasi ja kliki nupule. Ja nupu klõpsamist. Olgem kliki uuesti. Button oli klõpsatud. 

Olgem nüüd klõpsa x ülemises paremas nurgas akna sulgeda, ja me välja murda, et loop ja me tagasi nulli.