SPEAKER 1: Oletame, kirjutada programm, mis on graafiline kasutajaliides ruut, ja vaata, kui me ei saa aru, kuidas kuulata kasutajat koostoimeid, et ruut nii et meil on võimalik printida kuni ekraanile kui kuuleme kasutaja kontroll või tühistage see ruut. 

Ma olen saanud ise alustas siin eelnevalt mõned skelett kood. Nüüd lähme ja täita tühjaks. Esiteks, pärast lugeda see aken, ma olen läheb minna ja eraldama GCheckBox, nimetades seda ruutu. Ja ma lähen talle määrata tagastamise väärtus newGCheckBox, ja ma olen läheb edasi string, ütleme: "Ma nõus. "Teisisõnu, see on silt, mis seotakse selle ruut. 

Järgmine, lähme edasi ja helista setActionCommand, läbides ruut ja sööte ainulaadne tunnus, nagu "vaadata." Teistes sõnadega, ma tahan siduda ainulaadne sõna, mõnevõrra meelevaldselt, kuid eriti sel juhul "kontrollima", nii et kui see on kastike, I võib potentsiaalselt üheselt tuvastada, et ruut, kui minu interface juhtus on mitu ruudud. 

Lähme järgmine lisada ruut kasutajaliides addToRegion, möödaminnes akna möödaminnes ruut, ja kulgeb quote lõppeb "Lõuna", "Lõuna" on kordumatu tunnus määratletud Stanford Portable raamatukogu, mis lihtsalt viitab Lõuna piirkonna või põhja piirkonna, kasutajaliides. 

Teeme järgmise teadlikult esile kutsuda lõputu silmuse. Toas see silmus, lähme nüüd kuulake kolme meedet. Üks kasutaja üritab sulgege aken. Kaks kasutaja väli. Ja kolm, kasutaja märget eemaldades kasti. 

Vaatame kõigepealt kuulutama GActionEvent, nimetades seda sündmust. Ja määrata see tagasipöördumine väärtus waitForEvent. Sööte ACTION_EVENT, pidev deklareeritud Stanford Portable Raamatukogu, mis näitab, et ma meeldib kuulata tegevuskava. 

Lähme järgmine kontroll, kui getEventType, möödaminnes juhul võrdub võrdsete WINDOW_CLOSED teine ​​konstant deklareeritakse Stanfordi kaasaskantav raamatukogu, mis viitab sellele, et tõepoolest, aken on suletud. Siis lähme välja murda mu muidu lõputu silmuse. 

Lõpuks kuulame kasutajale l kasti või eemaldades märke kasti järgmiselt. Kui string võrrelda of getActionCommand, kulgeb sündmus. Comma quote Tsitaat lõppeb "vaadata" võrdub võrdub 0. Teisisõnu, kui kordumatu tunnus seostatud ruut, mis on kontrollitud on tsitaat lõppeb, "check" ainulaadne tunnus, mis ma tarnitud varem, siis olgem edasi teha järgmist. 

Kui isSelected ruut, siis ma lähen välja trükkida, näiteks ruut kontrolliti. Muidu ma lähen eeldada, et kast oli märkimata, ja nii ma olen läheb välja printida selle asemel. Printf kast oli märkimata. Teisisõnu isSelected on teine funktsioon määratletud Stanford Portable raamatukogu, mis ei täpselt, et - kontrollida, kas ruut on märgitud. 

Olgem nüüd salvestada, koostada, ja käivitada see programm. Tee ruut. . / Ruut. Seal on mu kasutajaliides. Ja tõepoolest, seal on minu ruut. Kui ma nüüd klõpsata "kast oli kontrollida. "Ja kui ma vajutan seda uuesti, "Kast oli märkimata."