DAVID J. Malan: Tak to poslední program měl chyba, kdy se hlásil, že 0 je negativní, i když technicky 0 není ani pozitivní, ani negativní. Ale není problém. Můžeme opravit tuto chybu tím, že vloží další podmiňují do našeho programu. 

Konkrétně, na řádku 12 Jdu stiskněte klávesu Enter. A pak přidat else if a rovná se rovná 0, otevřený kudrnaté rovnátka, v blízkosti je složená závorka. 

Nyní si všimnete, že jsem řekl, a zadaný rovná rovná jako na rozdíl od právě rovná. Teď je to prostě proto, že C je již pomocí jediného rovnítko as tzv. operátor přiřazení a aby bylo možno určit hodnotu zprava na, řekněme, proměnné na levé straně. Ale v tomto případě vlastně chceme testovat n rovnosti s 0. A k tomu, že v C, se prostě musí pamatovat používat dvě rovnítka. 

No, pokud je n skutečně equal 0, jdu vytisknout následující místo. Vytisknout F, jste si vybral 0. Uložte svůj soubor. A teď pojďme sestavit tento jako podmínky 1. 

Zpět na můj blikající řádku, jdu spustit program s dot lomítkem, podmínky 1. A jdem na to stejný rozum zkontrolujte znovu jako předtím. 1 pro mého int, což je opravdu pozitivní. Pojďme znovu to jak podmínek 1 s druhý vstup, řekněme, negativní 1, který je skutečně negativní. 

Nyní pojďme vyzkoušet s 0. tečka lomítko, podmínky 1. Enter. 0 a - Uf. Opravdu jsem si vybral 0 tentokrát.