ПРОФЕСОР: Давайте напишемо програму, яка відстежує, скільки разів користувач відвідав веб-сторінки, тим самим демонстрації того, як можна використовувати РНР Функція називається сесією. Давайте почнемо спочатку поглянути в HTML, що я підготовлений в просування тут. Зверніть увагу, що я поставив у тілі цю сторінку в заяві, у вас є зайшов на сайт це багато разів, причому це багато буде результатом виведення змінної, яка мабуть, називається знак долара лічильник. 

Тепер, на вершині цього файлу я залишилося деякий простір між відкритим тега і закритим тег протягом деякого PHP коду. Давайте тепер почати сеанс на вказавши таке. Session_start і покликання що функція. Те, що це просто робить повідомити PHP що я хотів би, щоб почати використовувати Сесія, так що супер глобальному, долар підписати підкреслення сесії, є доступні для мене. І PHP та веб-сервер буде, Тому, чарівним чином дбати про те, як ця змінна насправді реалізовані туди і назад між клієнтом і сервер, так чи інакше, використовуючи печиво. 

Але в коді, що я поруч хочу зробити це щось на кшталт такого. По-перше, давайте перевіримо, чи є вже змінна набір в моїй сесії. Якщо встановлено знак долара підкреслення сесія цитатою кінець цитати лічильник. Іншими словами, я збираюся використовувати сесія супер глобальна зберігати ключ, також називається лічильник, значення якого є буде загальна кількість раз що користувач відвідав мій сайт, і Я візьму це значення при необхідності і покласти це, на мою локальної змінної, долар підписати лічильник, для того, щоб показати це значення. 

Далі, якщо цей ключ дійсно встановлений з значення, що я збираюся йти вперед і захопити що значення знак долара лічильника отримує знак долара підкреслення сесія відкриває дужка цитатою кінець цитати лічильник закриває дужка коми. Якщо ця змінна не задана, давайте просто ініціалізувати лічильник з нульове значення. Тим часом, незалежно від того, що відбувається, до там, давайте оновимо знак долара підкреслюють сеансу цитатою Unquote лічильник щоб бути все, що ця локальна змінна плюс 1. 

Я стверджую, тепер, шляхом цієї галузі та трохи арифметики, я збираюся почати підрахунок, скільки разів Користувач Відвідав цю сторінку. Давайте поглянемо. Давайте зберегти файл і відкрити це в браузері. 

Давайте відвідати http://localhost/counter/php. Це перший раз, коли я ось так, дійсно, я зайшов на сайт нуль разів. Але давайте тепер перезавантажити, давайте тепер перезавантажити, давайте тепер перезавантажити, і, як Очікується, я тепер відвідування цього сайту НЕ нуль, але в три рази.