SPEAKER 1: Poďme sa pozrieť na ďalšie Program som pracoval na. Ten zahŕňa dva Muppet je hrať Marco Polo. Hra, v ktorej jedna osoba hovorí, Marco, na ktoré sa ostatní osoba reaguje Polo. 

Tento program bude nám umožní zaviesť nové programovacie konštrukt známy ako udalosti. Pričom jedna z nich je Muppet sa deje , Aby bolo možné vysielať udalosti, aby sa hovoriť, znamenať, že on povedal Marco. Druhý Muppet medzitým sa bude počúva na túto udalosť, tým reagovať na iné hovorí Marco. Takže poďme sa pozrieť. 

Tu máme oranžovú Skripty Muppet je. A to, čo robí je, keď zelená vlajka je kliknutie, že je navždy robiť nasledujúce. Ak stlačíte medzerník, než je hovoriť Marco dobu dvoch sekúnd na obrazovke. Ale on tiež bude vysielať niečo, čo budeme ľubovoľne volať Akcie v tomto prípade. A to je všetko. 

A kedykoľvek som narazila na medzerníka, že je nielen hovoriť Marco na Obrazovka, že to bude vysielať že udalosť. Teraz, pre jednoduchosť som volal, že Udalosť, ale mohol som volal je najviac čokoľvek. Vzhľadom k tomu, medzitým modrá Muppet je bude počúvať takom prípade s nasledujúcou veľmi jednoduchý kód. 

To všetko Muppet robí, je na obdržaní tejto udalosti sa to povie Polo po dobu dvoch sekúnd. Naozaj, kedykoľvek sa dostane táto udalosť sa deje na povedať Polo na obrazovke. Takže tu to máte, len s pár kusov tu, a niekoľko ďalších skladačky tam, máme dve Muppet je hrať Marco Polo. 

Pozrime sa, čo sa stane, keď klikneme na zelenú vlajkou. Budem musieť teraz hit priestor bar, takže oranžová Muppet hovorí - a tak, aby modré Muppet potom hovorí -