[השמעת מוסיקה] 

[מריע קהל ומחיאות כפות] 

דוד י מלאן: זה CS50, המבוא של אוניברסיטת הרווארד לרוחני חברות של מדעי מחשב ואת האמנות של תכנות. אנחנו כל כך מתרגשים שיש לי אלום המדהים איתנו כאן היום. הוא היה חבר ב המעמד של אוניברסיטת הרווארד בשנת 1977. הוא התרכז ב כלכלת מתמטיקה שימושית. והוא היה תושב בית קורייר. 

[מריע קהל] 

הוא היה מנהל של קבוצת הכדורגל של אוניברסיטת הרווארד, מנהל פרסום של Crimson, ומוציא לאור של עו"ד הרווארד. ועם סיום לימודים, הוא יצא לדרך ב לבית הספר לעסקים של סטנפורד, אבל לא נשאר זמן רב, כפי שהוא היה גויס במהירות על ידי חבר שלו לחברה קטנה שכולנו יודעים עכשיו כמו מיקרוסופט, שם שימש ראשון כמנהל עסקים, לאחר מכן כמנכ"ל, ו הוא כעת הבעלים של ל.א. קליפרס. 

[מריע קהל] 

CS50, זה סטיב באלמר. 

[קריאות עידוד ומחיאות כפות] 

סטיב באלמר: טוב, תודה. לכבוד הוא לי שיש סיכוי להיות אתכם כאן היום. כשדיברתי בפעם הראשונה ל דוד על זה, הוא אמר, אני באמת הייתי רוצה שתבוא ב ובנותן הרצאה מתקדמת בלמידת מכונה ו חשיבה חישובית. לא להתעכב על רעיון שארוך מאוד. 

אז חשבתי שאני רוצה לתת לי אתה קצת talk-- אם אני יכול להבין ש מקש רווח אני hitting-- מה אנחנו צריכים לעשות כדי לשנות? אני לא אגע כי אחד. זה אחד אני לא אגע. הנה אנחנו מתחילים. אישור. 

חשבתי שאני רוצה לתת לך little-- יש לך חייב להיות מתחרה בעסקים. בכל מקרה, היינו בטוחים שאנחנו לדבר קצת היום, רק כמה מחשבות, ב רוב מה שלמדתי למדתי באוניברסיטת הרווארד. חשבתי שאני רוצה לנסות ולסכם ש בתשעה צעדים פשוטים ולאחר מכן ארבעה דברים שלמדתי אחרי יצאתי מהמקום הזה, ואנו מקווים לקבל את כל הדרך שבכ -25 minutes-- רק כדי לתת לך קצת קצת חומר למחשבה. ואז אנחנו נעשה את השאלות ותשובות. 

אני 99.999999999% בטוחים ש שום דבר שאנחנו מדברים על היום משנה לכיתה שלך או יופיע בגמר. אני חושב שאתה כבטוח כמו גשם על היום ש. אבל אני מקווה, להביא לך לחשוב על כמה דברים כפי שאנו עוברים. דבר ראשון זה כנראה חשוב לך register-- זה הוא סוג של בחינה אקדמית dangerous-- כל הרבה דברים חשובים אלה למדתי בהרווארד, זה לא היה בכיתה. כשהקשבתי לדוד לעשות הקדמה, חשבתי לעצמי, זה נשמע כאילו אני עושה תואר ב חוגים של מתי הייתי כאן. זה נכון בעצם. אני משתתף בכל אחת ישיבה בכיתה בשינה לימודים האחרונה. השנה ג'וניור הייתה קצת יותר טובה. 

עם טכנולוגיה מודרנית, אני לא יודע מה הן האפשרויות, אבל הם היו נראים להיות היום גדול עוד יותר לשובבות מחוץ לכיתה. אבל אני אגיד לך שזה היה באמת מאוד, מאוד מעצבת ומכונן. הגעתי לכאן בשנת 1973. ואני היה גיהינום כפוף ונקבע שאני הולך לקבל תואר הדוקטור שלי בשתי במתמטיקה או פיסיקה. ועל רק דבר להבין ש אם זה היה קורה להיות במתמטיקה או פיסיקה. זה היה זה. זה כל מה שנדרש שיש לפצחה. 

שנת הלימודים הראשונה, גדול ההחלטה הייתה אם לקחת פיסיקה 55-- אני לא יודע אם זה כמובן עדיין exists-- או מתמטיקה 55. חשבתי שאני רוצה לקחת את שניהם, וחביב יועץ אמר, סטיב הצעיר, טעות גדולה. אני לא נאפשר לך לעשות את זה. אז לקחתי אחד מהם ועשיתי מחקר עצמאי באחר. ותודה לאל שעשיתי. 

שיעור ראשון, למדתי מאוד, מאוד מוקדם. שנת הלימודים הראשונה, לקחתי את הבחינה הראשונה שלי. לקחתי הבחינה הראשונה שלי. יצאתי מזה. התקשרתי להורים שלי ואמרתי, אני חושב שאני פשוט נכשלתי במבחן של בית הספר. אני כבר היה מעורב ב הרווארד קבוצת כדורגל עושה סטטיסטיקה. אני היה אמור לרדת לפן, כך ש בטח היה על תקופה זו של שנה, מאז לוח הזמנים לכדורגל לא השתנה ב -50 שנים. 

היינו אמור לרדת פן. אני לא הלכתי, כי הייתי שמוטת כרבולת שנכשלתי במבחן של בית הספר. יש לי הבחינה שלי בחזרה הבא שבוע, ואכן, אני קיבל 33, אשר עליו היה חמישי או שישי בכיתה. הבחור שקיבל 75 הוא Ph.D. ב פיסיקה, היא פרופסור לפיסיקה, והוא גאון. אז זה לקח לי בערך חודשים ללמוד אני לא היה פיזיקאי ואני לא היה גאון. וכל מה שטוב התחילו ממש שם עם הכישלון הגדול הראשון שלי, אם אפשר לומר כך. 

אני רק סיימתי לתת מעמד, למעשה, בבית הספר לעסקים באוניברסיטת סטנפורד. ואני עבדתי עם גברת שהייתה פרופסור, כאן בהרווארד בכלכלה ועכשיו בבית הספר לעסקים של סטנפורד. ואני נצלתי את ההזדמנות כדי להיראות גב ולהרהר על, הרשה לי לומר, לקחים חשובים שיש לי למד במשך הזמן של החיים שלי, אבל בעיקר מה שהיה חשוב אליי כמו שאני פועל Microsoft. 

ואני לא הולך לנסות לעבור את הפירוט של כל אחד, אבל אני מסכם אותם בצורה קצרה. וכשעצרתי והסתכל חזרה ואמרתי, כמה מאותם מתייחס למשהו קונקרטי אני ש יצא מהניסיון שלי באוניברסיטת הרווארד, התשובה מתברר להיות גבוהים מאוד. 

תכנית קטנה של hands-- כמה השנה הראשונה יש לנו בכיתה? תלמידי י '? ג'וניורס? קשישים מנסים לקבל את זה CS האחרון בלפני שאתה עוזב? אישור, טוב. 

אני אגיד לך, כי בהשתקפות, סכום שאתה יכול לצאת מהמקום הזה הוא מדהים. החברים הכי טובים שלי, רבים מהם אני פגשתי עד היום בזמן שאני היה כאן. החוויות המכוננות, שהגעתי לכאן. וכולם אומרים לי אתה, אבל זה מדהים מה שאתה יכול לצאת מהמקום. 

מספר אחד בשבילי, חיים לקח, הוא רעיונות משנה. עכשיו, אנשים אומרים, כמובן רעיונות משנה. איזה מין חיים טפשים לקח הוא זה שרעיונות משנה? האמת היא שזה שניהם מתחת ומעל להערכה. רוב האנשים חושבים שכל רעיון הוא רעיון טוב כל עוד יש להם את זה. האמת היא לא כל רעיון הוא רעיון טוב. לא כל נושאי רעיון. ולא כל רעיון צריך להיות רדוף. 

ואם אתה בתחום כמו אני או היה של חדשנות, לא כל רעיון הוא רעיון טוב, גם אם היא פוגעת בך בדרך שהמבט ראשון. למעשה, רוב האנשים מזל שיש לי רעיון אחד ש חשוב באמת בכל החיים שלהם. זה לא ביקורת. אבל הארץ מתנפצת, רעיונות חיים משתנים הם מועטים מאוד מאוד between-- תובנות מחקר, תובנות השקעה, חידושים. רעיון טוב צריך להיות יקר וטיפח. ובמובנים מסוימים, שאפשר לומר ש למד שכאן בMicrosoft-- כאן בMicrosoft--, כאן בהרווארד. 

[שחוק] 

אני דווקא יודע מה בשקופית, אם כי. למדתי את זה כאן. מיקרוסופט החלה כאן על ידי ביל גייטס ופול אלן כשאני היה כאן. כשהצטרפתי לבסוף חברה, זה היה חמש שנים לאחר שמיקרוסופט התחילה. יש אנשים שהיינו אומרים שזה התחיל עד בבית קורייר, אבל זה באמת יש לי התחיל בדיור פרויקט עד בRinge, המקום שבו פול אלן חי. 

אבל רעיון, זה ש מיקרוסופט החלה, היה הרעיון שהתוכנה מיוצגת צורה של אינטליגנציה חופשית, ושאם אתה מצמידים את זה עם זה מודיעין חופשי במהות חדש בצורה של מיקרו-מעבד, דברים שלא ייאמנו היו קורים. ובכלל, רעיון בסיסי ש תוכנה הייתה כוח גיוס למייקרו-המעבד החדש הזה, שהיה free-- שללא ספק היה רעיון גדול. 

וזה היה הרעיון שפול אלן וביל לגייטס כשהם הקימו את החברה. ורעיונות לעשות בעניין. וכדאי לקחת בחשבון ולא התאהבות עם כל רעיון שיש לך, אם אתה מנסה לפתור בעיה סט או שאתה מנסה לעשות משהו אחר. 

דבר שני שלמדתי הוא קיים יתרון להיות מה שאני אוהב להתקשר עכשיו הארדקור. Hardcore-- אני לא יודע די איך לתאר את זה. זה שילוב של עיקש ומסור ונלהבים משהו committed-- כמו ש, הארדקור. 

נודע לי על להיות הארדקור מריכוז מתמטיקה באוניברסיטת הרווארד. 

[שחוק] 

אני לא הולך לשאול אם אנחנו יש כל מרכזי מתמטיקה כאן. אבל הייתי אומר שזה שבו יש לי את הלקח שלי. אנשים יכולים פשוט ללכת crazy-- ממוקד. וזה לא היה רק ​​ש אנשים היו גאון, אבל עובד ועובד ועובד ועובד. הייתי יושב בחדר שלי עובד על בעיה להגדיר, ולאחר שלוש hours-- אני ADD-- אני קטן פשוט לא יכל לקחת את זה. רוב אנשי הארדקור יכולים רק כוח דרך כל דבר. 

ואת היתרון של להיות כי עיקש ומסור וcommitted-- אני טוען זה עזר לנו במיקרוסופט. זה היה יסוד במיקרוסופט. אבל למדתי את זה, כאן בהרווארד. 

Passion-- אני חושב שזה כנראה הוגן לי לומר בשלב זה בחיי כדורסל שהוא תשוקה. התחלתי לנהל רישום של ריבאונדים ואסיסטים. 12 $ משחק הייתי מקבל תשלום. הלכתי לכל כדורסל של אוניברסיטת הרווארד משחק, שהייתי הולך לכל מקרה. אבל יש לי שילם 12 $ כדי לשמור על מסלול של ריבאונדים ואסיסטים. 

ואני חייב לומר כי מציאת התשוקה שלך היא משהו אתה יכול לעשות כמעט ב דרך ייחודית במכללה. ולמצוא את הדברים ש אתה נלהב כנראה ביותר דבר חשוב ש לקבל באמת להתחיל לעשות כשאתה מגיע למכללה. לפני הקולג ', הכל על מקבל לקולג '. זה מצער, אבל אני יודע שזה נכון. 

הנה, קח את הזמן לחקור את התשוקה שלך. עכשיו אני בשנה זו תהיה כנראה ללכת כ -200 משחקי כדורסל. אני חושב שזה הוגן אומר שזה תשוקה. אבל יושב שם בIAB הישן, ש אני חושב שנקרא המרכז מלכין, סימון down-- יש בחור בשם לי כסף ששיחק באוניברסיטת הרווארד קבוצת כדורסל בשנת 1975. נתתי לו את היתרון של ספק בכל ריבאונד אי פעם. אני חושב שאני היה חלק מ הצלחת כל אייבי. ושהיה אחד מהבחורים הראשונים ש שלח לי כשקניתי את הקליפרס בלוס אנג'לס? תשוקה לי Silver-- נבנה שלב מוקדם בחיים. 

בעלים של התוצאות. זהו למעשה, אני חושב, אחד מ הכי קשה דברים לילדים לקולג 'כדי לקבל, במיוחד ילדים בהרווארד, אשר בסופו של היום, זה לא רק לגבי שאלה אם יש לך רעיון טוב והאם אתה באמת מוכשר וחכם באמת. זה מספיק כדי לקבל אותך לתוך הרבה מכללות טובות, כולל זה. 

אבל כל הדברים האלה הם לא ממש מודד הצלחה. אתה צריך לעשות משהו אחר מאשר להפוך את הציונים ולקבל נמדד עליהם בחיים. זה בדרך כלל איך העולם עובד. ובאמת להיות אחריות לתוצאות גורם לך טוב יותר בכל דבר שאתה עושה. אני comped לCrimson ונאלצתי ללכת למכור בשווי של פרסום $ 1,000. זה היה הרבה כסף. אני לא יודע מה המספרים יהיו days-- האלה, אבל $ 1000 הכנסות ממודעות של, ולאחר מכן לקח את מכירות מודעה ב. 

ומרגיש את הלחץ, במיוחד במוסד כי בעצם אין לי money-- לפחות זה שם Crimson היה 35 שנות ago-- זה טוב בשבילך. זה טוב לנשמה. וזה באמת גורם לך טוב יותר ב כל מה שאתה עושה לעצמו את תוצאות. 

אנשים כמה Time-- ב חדר הייתי אומר שהם עסוקים מדי? לא עסוק מספיק? זה לא פופולרי מבחינה פוליטית מקום לשים את היד שלך, אבל אלוהים יברך אותך לשים היד שלך עד לשם. האמת היא, לחשוב על זמן כדבר להיות מנוהל, בין אם זה איך long-- לאלה מכם שאינם קשישים, אני בטוח שאתה שואל את השאלה, כמה זמן עליי לעשות את העבודה הראשונה שלי? כמה זמן? האם אני נשאר בעבודה שלי שש חודשים, שנה, חמש שנים? 

כמה זמן לפני שאני מחליט אם אני באמת רוצה את הקריירה שלי? כמה זמן לפני שאני ממש אוהב גדול שלי? איך אני באמת ניהול הזמן שלי? 

אני היה מעורב בהרבה של חוגים של. אחד ששבר את הבנק בשבילי היה הופך מו"ל של עוה"ד. אני אפילו לא בטוח למה שאני עשיתי. באמת, אני לא בטוח למה עשיתי את זה. זה היה לבנות את קורות חיים של עוד. אני כבר היה עסוק ב כדורגל והארגמן. 

אבל עשיתי את זה. ולאחר מכן ניהול הזמן ממש נכנס לאוצר המילים שלי. אני באמת צריך manage-- ואני אפילו לא מודד אותו. התחלתי מדלג על מחלקה. אני כבר הודיתי בזה. אבל ניהול זמן אפילו בקרב החוגים של חייב להיות עניין גדול, גדול. 

היום, אני באמת לשמור גיליון אלקטרוני, חבורה שלהם. כל אלה הם הדברים אני הולך לעשות בחיים שלי. הנה כמה זמן מתוקצב להם, ולהקצות אותו. אני מקליט את הכל לתוך Outlook. יש לי מקרו ש יורק אותו החוצה ב- Excel. ואני עושה את התקציב מול השוואות בפועל. 

זה קצת שונה מאז לי, ציטוט, פרש, סוף ציטוט. אבל במיקרוסופט, אני יכול להגיד לך שהיה הולך להיות 12 אחד על אלה עם הארי השנה. ואז הייתי לעקוב אחריהם. כמה היה לי? אני הולך לבלות 10 שעות בשנה מדבר ללקוחות בטלפון לעומת באדם. ואני רק למדוד הכל, כי אני חושב שזמן הוא כל כך חשוב. 

Storytelling-- אני חושב ב מה שאתה בוחר לעשות בחיים, גם אם אתה הולך להיות הכי הארדקור, מהנדס מחשבים ייעודי, לומד לספר סיפור, אם אתה לעשות את זה עם my-- אני לא יכול לכתוב ללקק, אבל אני לא רע ב דיבור, אבל סגנון הדיבור שלי שונה מאוד מ אנשים עומדים בבמות. זה שונה מאוד. 

יכולת לספר סיפור באמצעות העבודה שלך, דרך הדיבור שלך, דרך הכתיבה שלך הוא כל כך חשוב. אתה רוצה בקשה למענק? אתה טוב יותר לספר את הסיפור שלך. אתה רוצה להתחיל את הרעיון שלך במימון? אתה טוב יותר לספר את הסיפור שלך. אתה רוצה להיות הראש מהנדס בצוות מי חזון משכנע על שבו המוצר צריך ללכת? כדאי להיות מסוגל לספר סיפור. 

ובאופן כללי, אני לא חושב שאנשים יוצאים של בית הספר בקיא בסיפור סיפורים. מצד השני, כ ניהול קבוצת הכדורגל של אוניברסיטת הרווארד, הייתי צריך לקום כל צוות meal-- להקשיב עד, everbody-- ולהפוך את ההודעה למאמנים. ואני חייב להגיד לך, להיות מנהל לא תפקיד רם, נערץ. לפחות, זה לא היה לפני 40 שנים. אני בטוח שעכשיו זה שונה מאוד, כי כל המערכת השתנתה. אבל היית קם שם ושהיית למשל, איך אני מספר את הסיפור הזה? מה אני בעצם הולך להכריז? מה אני הולך לעשות? אפילו לומד לתת speeches-- הייתי מאוד ביישן כילד. ולהיות הרווארד ניהול קבוצת כדורגל בשבילי היה כזה ענק, חוויה של שינוי. 

השיעור האחרון שלמדתי ב הרווארד is-- לא ממש, אבל figuratively-- זה להיכנס לחדר המשקל. משקל החדר בספורט המקום שבו אתה מקבל בצורה. לך לבנות את השרירים חדשים. אתה בונה גמישות חדשה. אתה לומד לעשות דברים חדשים כי יש לך יכולות חדשות. 

בחיים, יש לך ל להישאר בחדר במשקל. אתה צריך לשמור מתפתח, בניין מיומנויות חדשות, ללמוד דברים חדשים. וזה קל להגיד, אבל הרבה אנשים לא עושים את זה. אפשר לומר, בסדר, ובכן, אנשים שנכנס לתעשיית ההיי-טק כל do-- לא נכון. 

אני רק אתן לך שינוי אחד גדול מה שקורה בעולם היום. רוב האנשים שנמצאים בגיל שלי למד צורה של מדעי מחשב שבו אתה כתב תוכנה שלקח את התשומות ונתתי לי אתה תפוקות שהיו נכון או שגוי. רוב תכנות המודרני אומר, תן לי חבורה של תשומות ואני הולך לנחש סטטיסטי על מה שיכול להיות מעניין כאן. 

זאת מיומנות מאוד חדשה. ואם אתה מוצא אנשים שהם, בואו אומר, 10 או 15 שנים מחוץ לקולג ', הם לא חושבים ככה מבחינה טכנולוגית, אפילו עד עצם היום הזה. וכך need-- בין אם זה ב הקריירה או בlife-- שלך בשבילי שלך באוניברסיטת הרווארד, לימדתי מתמטיקה? האם מתמטיקה עדיין קיימת כקורס? זה היה לפני חצץ. 

די אם אומרים, כי חשבתי ש על עצמי כחלק מסופר במתמטיקה בחור, הייתי צריך ללמוד לקחת מושגים ולהסביר אותם בפשטות. לימדתי מראש calc, משהו שעשיתי חמש שנים קודם לכן. ואת היכולת לבנות skills-- החדש אני מצביע לחוויה של עושה את זה באוניברסיטת הרווארד. 

מעבר Harvard-- כן, יש היו עדיין כמה דברים ללמוד. אני יודע שזה המוסד הטוב ביותר, בהחלט, בעולם. הייתי בבוסטון גלוב היום מדברים על הרווארד, מספר אחד בכל דבר. אני מדמם בהרווארד. אבל אני דווקא למדתי כמה דברים אחרי שיצאתי מאוניברסיטת הרווארד. 

אני ההודעה הראשונה הייתי אומר בחיים, אתה רוצה להיות הקוורטרבק שלך. רואה את מגרש המשחקים. אנשים רבים רוצים לקבל קשור קצר-רואי אל דבר אחד, והם מתקשים צעד לאחור. CO להיות של מיקרוסופט הוא זה הזדמנות מדהימה, נפלאה. מתברר, שכולם ב עולם רוצה לספר לך מה לעשות. והם לחנך אותך. 

אתה רוצה ללמוד על בכל תחום של טכנולוגיה? כל עוד אתה לא מתנהג כמו ידע את כל זה, מישהו יחנך אותך. ויש לך יכולת ייחודית לראות באופן רחב על פני שדה הטכנולוגיה. נכון לעכשיו, אני מבלה הרבה מהזמן שלי לומד ממשלה ובמשק. 

מתברר המספר מקומות שאתה באמת יכול לקרוא על מכלול הממשלה בארצות הברית הוא כמעט אפס. מה הוא בסך הכל בילה ב הממשלה במדינה הזאת, ומה זה לקבל בילה ב? אין ממשלה לדווח על נושא זה. 

האתר הטוב ביותר שקורה למגיע מ כמה לוגר האקראי שפגשתי, מי אני חושב שזה נהדר, דרך אגב. אבל מצאתי אותו דרך בינג שלנו מנוע חיפוש, באופן לא מפתיע. 

[שחוק] 

זה התקע היחיד שלי להיום. אני עדיין shareholder-- אבל לראות את השדה. בחיים, זה תמיד טוב להיות האדם הראשון כדי להשיג משהו. מתברר האיש שזוכה הוא הבחור שעושה את זה אחרון. אז זה תמיד הכי טוב כדי להמציא חדש רעיון, להיות הראשון לעשות משהו. אבל סופו של דבר, זה מפני מחויבות ל להצליח ולהישאר במשהו. זה סוג של מסקנה להיות הארדקור. 

ובוודאי, יש שדות ההצלחה של מיקרוסופט, כמו למכור לארגונים גדולים, שבו כשהתחלנו שבשנתי ה -80, אנשים אמרו, אתה אף פעם לא תעשה את זה. זה הנחלה כל של יבמ. והיום, זה יהיה 70% או 83% מרווחים של מיקרוסופט לבוא, כי אנחנו לא הצלחנו במשהו במשך 20 שנים, אבל אנחנו כל הזמן על זה. 

מסקנה לרעיונות עניין קשה לי רעיון שני. אם אתה באמת ללמוד את תעשיית ההיי-טק, רוב חברות טכנולוגית רעיון אחד, וכל עוד הרעיון הוא חם, הם להישאר חם ואז הם נעלמים לשחורים. אם אתה מסתכל על כל החברות שהיו חשובים בטכנולוגיה כשהגעתי למיקרוסופט ב 1980, רק יבמ היא עדיין בסביבה. ואני יכול לטעון שזה לא חברת טק יותר. 

והחלום הגדול שלי למיקרוסופט הוא משום שהוא, כביכול, פוני שניים, שלוש, או ארבעה טריק. אמרתי למקום שחשבתי אפל ומיקרוסופט היו מדהימות כי הם היו שני סוסי פוני טריק, ו מישהו חשב שאני להכפיש אפל. לא, זה המחמאה האולטימטיבית שלי. 

כל מי שיכול להיות שתי good-- אם אתה יש רעיון אחד, אני חושב שאתה מדהים. אם יש לך שני רעיונות, אתה lionized בהיסטוריה להצלחה שלך. זה באמת מעניין. 

Optimim-- קולין פאוול בא לדבר שנה אחת בהנהלת נסיגתנו אחרי שהוא היה ראש ראש המטות המשולבים. ויש לו את הציטוט הזה שיש לך לאהוב. "האופטימיות היא מכפיל כוח." ובמיוחד בקרב טכני אנשים ואנשים באמת חכמים, דבר השיק, השיק, מגניב לעשות הוא להיות ציני וספקן ולהרים דברים בנפרד. 

אני יודע שלעולם לא יקרה בCS50, אבל אתה רואה ש בין סוג מסוים של אנשים טכניים הגבוה IQ. ובכל זאת, אופטימיות היא מכפיל כוח. אז מה שלומך באכזריות מציאותי ולהיות אופטימי? זה מאוד, מאוד חשוב. 

אני הבנתי את זה אחרי בעוד במיקרוסופט. אנשי מכירות במיקרוסופט באופן טבעי אופטימי, כנראה בכל מקום. רק תגיד לנו לאן ללכת ואנחנו הולכים לרוץ! ואני יודע שאנחנו הולכים אתה תצליח! מכיוון שאנשים רוצים להאמין. מהנדסים, שאתה אומר, הנה לאן אנחנו הולכים, והדבר הראשון שהם לומר הוא, נו, באמת. 

[שחוק] 

זה לא נכון. זה לא הדרך הנכונה ללכת. אבל יש לי found-- וכוח זה להפריך optimism-- הבסיסי שלי ש של המהנדס אופטימיסט הוא לפעמים קצת שונה מהמוכר. בעוד איש המכירות רק אומר, שבו ל ללכת, לגבות, המהנדס אוהב לומר, העולם הוא כל פישל עד, אבל אני יכול לתקן את זה. זה האופטימיות של מהנדס אליי. Everything's-- אבל אני יכול לתקן את זה. 

Luck-- זה אחד זה באמת לא תמיד לשחק טוב בין הרווארד בחורים. מסתבר שחכם כמו אתה, חסוי כמו שאתה הם צריכים להיות במקום כזה זה, וקשה כמו שאתה עובד, מזל הוא עדיין הולך ל להיות גורם מרכזי בחיים שלך. בין אם אתה ביל גייטס, מארק צוקרברג, או האיש בירח, מזל הוא חשוב. זה באמת. 

למה זה חשוב לדעת? כי זה אומר שאתה טוב יותר כמו מה שאתה עושה. שאת לא עושה בדיוק את הדברים כי זה יגרום לך בהצלחה, בגלל שאתה הולך צריך קצת מזל כדי להפוך את עצמך מוצלח כמוך רוצה להיות בכל מקרה. אז למצוא משהו שבו התשוקה שלך מנצחת, שבו אתה באמת מרוצה. ולאחר מכן understand-- אני יודע את זה. 

אני חושב שאני בחור ממש מוכשר. אני חושב שהצעת החוק של גאון. אני חושב שפול אלן הוא בחור מדהים, תובנה. ואני אומר, ילד, איזה מזל שהיינו. Apple-- ראיתי ההצלחה שלהם, ובכל זאת, איזה מזל שהם היו בממדים רבים. אנחנו חברה ש נתתי להם $ 500,000,000 כשהם היו קרובים לפשיטת רגל בשינה 97 '- שילוב של כמה גורמים. ואז הם עשו דברים נהדרים עם זה. אבל מזל תמיד גורמים ב. 

ולאחר מכן עברנו, אך לא פחות חשוב, משום ש אני חושב שאני עומד מחוץ לזמן, כל דבר בworld-- וזה מגיע מבחור עם bias-- אמיתי כל מה שהוא בעיה טכנולוגית. חדשנות וטכנולוגיה היא פעימת הלב שמוביל להתקדמות בעולם. 

קראתי את הספר הזה בששת החודשים האחרונים. זה נקרא אי שוויון, הון במאה ה -21 על ידי כלכלן צרפתי בשם Piketty. זה היה סוג של מחלוקת. מתברר, אם אתה מסתכל בסטטיסטיקת אמזון, אף אחד כמעט לא סיים את הספר. זה סוג של נשמע כמו התקפה חריפה סוציאליסטית בסופו של הדבר. אבל זה חייב את כל זה נהדר ניתוח בהתחלה. 

אבל נקודה בסיסית הוא עושה, במבט לאחור במשך אלפי שנים ההיסטוריה, היא צמיחת תמ"ג רק פונקציה של שלושה דברים. אז השיפורים בחיים הן פונקציה גידול אוכלוסייה וחדשנות. זה אוכלוסיית it-- צמיחה וחדשנות. 

היום, הטכנולוגיה החמה, מערכת הפעלה של כל החדשנות, הוא מדעי מחשב. וכפי שאני מניח שהדוד אוהב לומר, אני, סטיב באלמר. זה CS50, החשוב ביותר מחלקה שתיקח באוניברסיטת הרווארד. תודה לך. 

[מחיאות כפות] דוד י מלאן: אז סטיב יש חביב השאיר כמות עצומה של זמן לכאן כדי לקחת שאלות. יש לנו שני מיקרופונים כאן. יש לנו שני מיקרופונים במרפסת. אז אתם מוזמנים לענות גייב ודווין ואחרים כאן אם אתה רוצה להיות ראשון ושנייה לשאול את השאלות האלה. סטיב באלמר: או שאתה יכול לצעוק. שמעתי שזה סטנדרטי פרוטוקול במעמד הזה. 

דוד י מלאן: כל טוב יותר. 

סטיב באלמר: זה גם עובד. 

דוד י מלאן: הראשון שלנו שאלה על ידי גייב כאן. 

קהל: מה זה היה כמו לך קבלת החלטות ש לנשור וללכת למיקרוסופט? כי ברור, שיש היה הרבה אי ודאות. 

סטיב באלמר: אישור. זה בשינה 1980. אני בבית הספר לעסקים של סטנפורד מסיים את השנה הראשונה שלי. ביל גייטס קורא כמו שאני מנסה להחליט מה לעשות לעבודה בקיץ. הוא אומר, היי, יראה, מה עניינים? כן. כן, אה, אתה עדיין לא גמור. כן. חבל שאין לך תאומים. סוג של שאנחנו יכולים להשתמש עסק אדם כאן. זה היה המגרש. 

[שחוק] 

חשבתי על זה, ו אמרתי, כן, לירות. אני מניח שאני יכול לספר לו. אז התקשרתי אליו שוב למחרת ואמר, טוב, אולי אנחנו מדברים. אנחנו צריכים לדבר. והאינסטינקטים שלי צדקו בפועל. רוב חסר הסיכון החלטה אי פעם תוכל לעשות הוא ההחלטה לעזוב את המכללה. לא, למה? אני אומר את זה מסיבה. 

מכללות שתוכל לרדת חזרה ב. כל החברים שלי, professors-- הו, אתה לא הולך לעשות את זה. אתה הולך ללכת לעבודה למקיני או בלה בלה blah-- אני לא זוכר שהיה לי הצעות from-- קבוצת ייעוץ חום. 

[שחוק] 

ואני אמרתי, אני יכול ללכת להצטרף חבר שלי שיש לי התחלה עד קטן זה. ובכן, מה אתה יודע על המקום הזה? ואני אמרתי, זה מנהיג העולם במשהו שנקרא תוכנה. ושכתבתי כמה תוכניות, אבל זה לא כמו שאני- לא לקחתי CS50. רק התוכניות שכתבתי היו לAM115 או משהו כזה. זה היה בכיתה מודלים מתמטית. 

והם הסתכלו עליי די מצחיק. ואמרתי לי אמא ואבא. האבא שלי היה עולה. האבא שלי לא ללכת לקולג '. האמא שלי לא ללכת לקולג '. האבא שלי היה עולה משווייץ. המכללה היחידה שהוא באמת גדל עד שמע עליו היה של אוניברסיטת הרווארד. גם כשהלכתי ל סטנפורד לבית הספר לעסקים, הוא פחד שאני עושה טעות, משום שהיא היה מקום בלתי מתקבל על דעת לו. ואני אמרתי, אני הולך לנשור. והחברה הזו היא החברה מובילה בעולם בתוכנה למחשבים אישיים. והאבא שלי אמר לי, מה תוכנה? ובכן, זה לא היה שאלה בורה בשנת 1980. זה היה נראה מצחיק עכשיו. 

ואמא שלי שאלה אותי אפילו שאלה הרואה את נולד יותר, וזו הסיבה שהיית אדם אי פעם צריך מחשב? כי תזכרו, אנחנו ב זמן של מחשבי חדר בגודל. אבל אני אמרתי, נראה. עשיתי עסקה עם ביל שאמרו אם זה לא עובד, הוא יכול לפטר אותי או שאני יכול לרדת בחזרה ל סטנפורד בסוף הקיץ. 

אחרי חודש, החלטתי שאני עשיתי טעות הולכת ל- Microsoft. אני היה בעצם מנהל החשבונות לחברת 30-אדם. אמרתי לי ביל היינו 30 אנשים. אנחנו צריכים להוסיף 18. הוא אמר, אתה הולך פשיטת רגל המקום הזה, סטיב. אני לא מבקש ממך לעזוב את סטנפורד לפשיטת רגל של מיקרוסופט. 

והיה לנו קרב ענק. היינו טובים בזה. 

[שחוק] 

ואז הוא אמר, בוא. אנחנו יוצאים לארוחת ערב עם האבא שלי. הסוג של האבא של ביל של מפחיד מחפש dude-- לא ממש, אבל הוא 6'7 ". 6'7 "לא נראה ש גבוה יותר או אליי, אבל זה דבר קליפר. 

אבל בכל מקרה, עברתי שלי השטיק לביל והאבא שלו. וזה המקום שבי ביל המציא את מה שאני חושב היה הנושא לחברה. הוא אמר, אתה לא מבין את זה, סטיב. אנחנו הולכים לשים את מחשב על כל שולחן ובכל בית. 

ואני התמקמתי. אני נשארתי. סטנפורד היה עדיין לקחת אותי בחזרה. מתברר, עד עצם היום הזה, אני יכול להמשיך לסיים התואר שלי. זה פשוט לא כל כך מסוכן הצעה, כי בתי ספר אלה גדולים אתן לך לקחת פסק זמן, בניגוד לעזוב את מאגרי הזיכרון שלהם. מתברר, אני עדיין אלום סטנפורד, מדי, כשזה מגיע לנתינת בוגרים. 

[שחוק] 

[מחיאות כפות] 

דוד י מלאן: שאלה נוספת מאיאן במיקרופון כאן. 

קהל: אז שבצעת סדרה הערות על ניטרליות רשת, מדבר בעיקר נגד זה, ולאחרונה בציוץ. וזה במיוחד דעה לא פופולרית בקרב הרבה צעיר אנשים ואנשי טכנולוגיה, כך תהיתי אם אתה יכול לפרט ש באולי יותר מ -180 תווים. 

סטיב באלמר: כן. ובכן, ראשון, יש לי לא עשה הרבה דברים. אני עשיתי את ציוץ אחד קטן אתמול, בגלל ש היה סוג של מעצבן ב מטוס ולא היה שום קשר. אז אני בטוויטר. וילד, לא הציוץ שיקבל יותר תשומת לב ממה שציפיתי אי פעם. 

אבל תראה, אני יכול להסביר. מה היא ניטרליות רשת על? אני לא ממש בטוח. אבל זה לא בהכרח על שמירה את המחיר של גישה לאינטרנט. תחרות שומרת את מחיר של גישה לאינטרנט. ניטרליויות רשת היא רק להחליט מי הולך לשלם. אם ספקים אשר עושים כסף על internet-- גוגל, Netflixes-- קליפרס, למשל, אם היינו הולך מעל בשידור קליפרס, גם אנחנו יהיו ספק תוכן בפס רחב. אנחנו מסתכלים על זה בקליפרס. 

אבל באומרו אתה לא יכול באופן דיפרנציאלי תשלום עבור התנועה, מה שהוא אומר כל הצרכנים צריכים לשלם מחיר גבוה יותר לאנשים שצריכים שירותים שבעצם עולים יותר. אז אם אתה צופה נטפליקס, יש שתי גישות. אתה יכול לספר לשכן שלך ש לא לצפות בנטפליקס, חה, חה, חה, חה. אתה משלם יותר, למרות שאתה לא צופה בנטפליקס, ממה שאני עושה. או שאתה יכול לתת לשוק להתחרות במחיר באופן דיפרנציאלי. 

אני חושב שאנחנו הולכים לקבל שירות טוב יותר, תמחור יותר אפשרויות, וכולל טובות יותר להתמודד על ידי בעל תחרות בין ספקי פס רחב לא על ידי המסדיר את המחיר. אז זה, לי, לא מדובר ב מחירים נמוכים לעומת מחירים גבוהים. זה עניין של לתת ליוזמה חופשית לפתור את הבעיה מול חשיבה כמה הוגי דעות בוושינגטון יכולות להמציא תמחור וtariffing מסובכים תוכניות שהם מעולים ב יצירת הזדמנות מהשוק. 

סופו של דבר, מה שאנחנו באמת רוצים זה יותר השקעה בתשתיות פס רחב שמוביל לטוב יותר שירות במחירים נמוכים יותר. אני איתך על זה. אני 100% שב. אני עושה הצהרה במונחים של איך אני חושב שהעולם הטוב ביותר להשיג את זה. ואני מרגיש ברור בי חשבתי על זה. דוד י מלאן: עד הבא, המיקרופון שלנו על ידי אנטון. סטיב באלמר: ואני אגיד ש למרות שאני יודע שאנחנו כנראה יהיה בסופו up-- אם אנחנו הולכים על ראש דף עם שידור הטלוויזיה קליפרס, אנו בסופו של דבר משלמים יותר והלקוחות שלנו ישלמו יותר ואנחנו אעשה קצת פחות רווח, אבל כל אחד אחר יקבל מחירים נמוכים יותר עבור גישה בפס רחב בסיסית. קהל: תודה על זמנך. מה אתה הכי אוהב בעולם על בעלות קליפרס? Who's-- מניף את היד שלך אז-- 

קהל: עד כאן. סטיב באלמר: אה, היי. קהל: מה קורה, סטיב? סטיב באלמר: זה נראה כמו אלוהים. קדימה. 

קהל: קול של אלוהות. 

סטיב באלמר: מה אני רוצה הכי טוב על בעלות קליפרס? 

קהל: כן, בדיוק. 

סטיב באלמר: אני לא יודע. שלושה חודשים ב, אני יכול למצוא את חדרי אמבטיה עכשיו באצטדיון. זה רמת התחכום שלי. יש הרבה דברים שהיה כיף. מתברר שזה אפילו יותר כיף לחשוב על דינמיקת צוות ותשמע אותם מ המאמן ממה שחשבתי. 

לדאוג אוהד ניסיון בarena-- אני didn't-- השיר שהיית משחק לפני זה התחיל, אני לא יודע את השם, אבל אני צריך לקבל את השם ממך. חשבתי, זה שיר נהדר. אנחנו באמת יכולים להשתמש בשיר של עליות משאבה יוצאות בפסקי זמן. 

[שחוק] 

לא, ברצינות. אפשר לומר שזה my-- אני עדיין אני "We Will Rock You" סוג של בחור. אבל יש לנו 150 רכוש במשחק כדורסל. ונניח לפחות על מחציתם, אנחנו רוצה לעשות משהו ל לשמור על הקהל עוסק. איך אתה עושה את זה? איך אתה לתזמר ש סוג של סביבה עסוקה? מה אתה רוצה לעשות בJumbotron? 

הטכנולוגיה ב basketball-- לא יאומן. כל זירת MBA עכשיו יש שש מצלמות בתקרה כי הם לוקחים את התמונות של הפעולה. ולמעשה יש סטארט-אפים ש יש לי טכנולוגית למידת מכונה ש נראה בווידאו ו מאפיין את הפעולה כך היא משתמשת במחשבים כדי להחליט ש היה פיק אנד רול לעומת בחירה ופופ עם כריס פול ובלייק גריפין. זה היה בליץ על ידי ג'מאל קרופורד. וכל זירה היא מצוידת עם טכנולוגיה זו. 

וliterally-- מדוברים בחברה בשם השני ספקטרום. ואחד הבחורים המפתח הוא הופר 6'9 " מתוך MIT, שמעולם לא שיחק כדורסל אחרי הקולג ', אבל הוא עושה מכונה אלגוריתמים לומדים על פני חזון הכרה בדברים בכדורסל. זה היה סוג של כיף. הזירה ב, לחשוב על הולך על הראש ומה ש לעשות הכלכלה נראית like-- מתברר יש הרבה דברים די מגניבים. 

זה הרבה יותר מסובך עסק ממה שהיא גדולה. מיקרוסופט, שיש לנו 100,000 אנשים. יש לנו בערך 130 בקליפרס. ובכל זאת, בעיות הרוחב שלנו להגיע לחושבים עליו הוא actually-- גם, זה לא 1,000 פעמים פחות מסובך. זה כנראה 500 פעמים פחות מסובך יותר ממיקרוסופט. 

דוד י מלאן: השאלה הבאה מהמיקרופון של גייב כאן. קהל: אה, היי. השם שלי הוא לארסון אישיאי. אני כותב לאומה קליפים, ולכן הייתי מתכוון להמשיך עם קליפרס שאלות. אבל אני הולך לשאול על איך אתה שילוב שאר טכנולוגיה. ראיתי שיש לך חבר ' עליית חלקם של הנתונים הסטטיסטיים בתוך משחקים, כגון מראה את ארבעת גורמים ה לייצר את ההסתברות של נצחון בתוך המשחק, שאני לא חושב ש כל קבוצות אחרות עושות בליגה כיום, וזה באמת מדהים. 

אז אני רק רוצה לדעת איך, מהרקע שלך במתמטיקה, אתה משלב יותר מ טכנולוגיה וצד סטטיסטי למשחק של כדורסל במה ש סצנה כיותר מתחום מתפתח, ואם זה יכול לעזור לפתור את הקליפרס " בעיה קטנה קדימה עכשיו. סטיב באלמר: עם קצת קצה בסופו של question-- ש [שחוק] מה שאנחנו עושים noq-- תקין וטק הוא פשוט לא די there-- הוא לכל משחק, שאנו מייצרים זוג של הצגות שלמעשה לקחת חלק משחק מפתח מהפעם האחרונה ששחקנו יריב, וזה מראה מבחינה סטטיסטית מה ההסתברות הייתה הצלחה ושל נקודות הצפויות, בהתאם על החלטות השחקן עושה. אז אתה רואה בחורים בבית המשפט. כריס הוא עם הכדור. אם הוא יזרוק אותו ללייק גריפין, סיכוי של 30%. על זה, יהיה לו סיכוי של 40% מה שהופך את סל עם שתי צפויים נקודה או שלוש נקודות ירו ירייה. ואנחנו מנצלים את זה כדי להפגין. 

מה שאתה רוצה לעשות, כמובן, הוא לקבל את זה כל כך חוזר בזמן אמת. אז אנחנו יכולים לקחת משחק שרק קרה ויש לי ההדמיה המבוסס על נתונים שיוצאים של החיישנים לקרות בזמן אמת כך מעריצים יכולים לעקוב אחר כמה מדהימה המהירות וההחלטה מה שהופך במהירות שהוא. 

אבל אנחנו עובדים בדרך שלנו עד ש. הדבר שעשינו ש למעשה מקבל ריבית הרבה זה הדבר שאנו מכנים יישום טרון קליפר. אפשר פשוט ללכת לwww.clippertron.com בזמן שאתה יושב בזירה, ואתה יכול לבחור השחקן האהוב עליך. באפשרותך לבחור סוג של play-- בחירה וגליל, בליץ, זה ואת זה. ונלך לזרוק להדגיש על Jumbotron. אנחנו מוסיפים, עכשיו, טוויטר ושילוב של פייסבוק. לכן אנחנו שמים את השם שלך. אנחנו נשים את התמונה שלך. ואנו מכניסים את המחזות כי בחר ואנחנו can-- אנשים אוהבים לראות את עצמם על נשיקת Jumbo-- פקה, כל דברים מהסוג הזה. 

לפחות, עכשיו, אנחנו מניחים לי אנשים להקיא פעולת כדורסל. סופו של דבר, אני רוצה להיות מסוגל לעשות את זה בבתים של אנשים. אז עם הטלפון שלך, אתה הולך לקליפר טרון, ואנחנו נזרוק אותו בשידור חי בשידור אליך על TV-- לכן חלק מ דברים שאנחנו משחקים עם. 

דוד י מלאן: עוד מיקרופון על ידי דן ברדלי. 

קהל: סטיב, אחריו חוזה עם הלייקרס הוא עד, האם היית שוקלים חתימת ג'רמי לין כגיבוי לכריס פול? 

סטיב באלמר: אני תומך דוק נהרות של 100% בהחלטתו עושה על קבוצת הכדורסל שלנו. התפקיד שלי הוא לתמוך, לשאול הרבה שאלות, ותמיכה. איך זה לא תשובה לשאלה שלך? 

[שחוק] 

[מחיאות כפות] 

אני לא הולך למשחק הלייקרס-קליפר בלוס אנג'לס בשבוע שעבר, שבוע שלפני אחרון. אני שמח לדווח שני דברים. אחד, ג'רמי לין שיחק טוב. ושני, אנו בעטתי בם. 

קהל: אז אני בובי. אני מלוס אנג'לס, רק במקרה שאתה חבר'ה, אתם צריכים מתמחים בקיץ הזה. לא, אני סתם צוחק. [שחוק] 

אבל seriously-- 

סטיב באלמר: בובי, sballmer@clippers.com, במקרה שאתה צריך התמחות בקיץ הזה. 

[שחוק] 

מזל, הזדמנות, לנצל את זה. אתה צריך להזין את האינסטינקט התוקפני. קדימה, בובי. לרוץ עם זה, אם כי, מותק. 

קהל: אז אתה נזכר 33 בבחינה הראשונה שלך או מה ש. אבל אתה יכול לספר לנו יותר על אחרים דוגמאות לכשלים בקריירה שלך במיקרוסופט או בחיים שלך ומה שלמדת ממנו ואיך אתה הגיב, וכולי? סטיב באלמר: כן. אני מצחיק. אני לא actually-- מתברר, אני קיבלתי B בתוספת במבחן עם 33, כי זה היה חמישי הציון הגבוה ביותר בכיתה. למרות שאני עושה כדי לשחק גולף עם בחור ב לוס אנג'לס שמזכירה לי שהוא קיבל 50 במבחן והכה אותי. הוא זוכר שעד עצם היום הזה. 

אז יחסי של כל דבר. אני בחור שכל כך אופטימי, בדרך, אני לא חושב שאני לא מצליח. אני פשוט לא הצלחתי עדיין. אני אומר להיות ראשון, אבל להתחייב להיות אחרון. אישור. ובכן, זה לא הולך טוב. ואפשר לראות את זה ב התנהגות של מיקרוסופט. אנשים נהגו לומר שאנחנו לא מקבלים דברים הנכונים עד גרסת שלוש. אני לא יודע אם לקחת כי כביקורת או שבחים. קבל את זה נכון בשלב מוקדם הוא טוב, אבל להתחייב להגיע דברים הנכונים. 

אז בהחלט היה לי כישלונות, אם זה היה בבית הספר. אין ספק, כאשר אנו ו IBM לפצל דרכים, חשבתי החברה שלנו כנראה שהיית עושה לפשוט את הרגל. זה היה בערך 1990. בהחלט, אמר לי פעמים רבות שאנחנו אף פעם לא להצליח בעסקים הארגוניים. נאמר לי שאתה לא יכול לעשות משחק וידאו להתחיל. 

נאמר לי שום מנוע חיפוש אי פעם להצליח מול גוגל. יש עדיין יותר מאלמנט אמת שלאחד ממה שהייתי רוצה. 

[שחוק] 

נאמר לי ששוק המכשירים הניידים נעול, שבו אני לא מאמין. זה גם בגלל שאני מאמין ב כוחה של חדשנות והכוח לא רק לאנשים לשנות ולשפר את עצמם, אבל שהדברים משתנים עם הזמן. וכל עוד אתה מוכן, כפי שאמרתי בtalk-- שלי אם אתה כבר בחדר הכושר ויש לך את היכולות וכישורים לעשות משהו ואתה להישאר במשחק, אז אתה מוכן לקחת ולתפוס על הרעיון הבא. 

זה כמו סוג של האמירה, היי, תראה, אנחנו לא יודעים איך לנצח את the-- אני לא ייקח כדורסל. אני אקח את הכדורגל. אנשים לא יודעים איך לנצח הפטריוטס או סיהוקס. אבל זה לא אומר שאתה לא מפסיק הכשרה, להתאמן, בניית מיומנויות. אתה כל הזמן עובד עליך תכנית משחק, אבל אתה תמיד בניית הכישורים והיכולות שלך. אז אתה יכול להיות אופטימי, כי אי יוביל להצלחה בפעם הבאה. דוד י מלאן: למה אין לנו לקחת עוד כמה שאלות ולהשאיר קצת זמן לדברי ברכה בסוף? בלינדה? קהל: היי, תודה כל כך הרבה שבאת. אז אני באמת מעריך הרבה מהדברים שאתה אמר, ואני חושב ששלושה דברים ב ספציפי באמת דבר אליי. אחד, מוקיר את הזמן שלך. שני, רואה את השדה. ושלושה, גם לחקור את התשוקות שלך. 

אז כפי שאני רואה את זה, הבעיה הוא שהזמן הוא כל כך סופי ושיש לנו זמן מוגבל כל כך. ולחקור את התשוקות שלך נראה לי יותר מבוסס עומק, בעוד שרואה את השדה מאוד-רוחב מבוסס. אז לקח בהקשר של גם רכישת מיומנויות חדשות, איך אתה לתעדף את הזמן שלך? ובמיוחד בשבילך, כשאמרת יצרת תקציב על הזמן שלך, איך אתה מחליט מה שהיה חשוב ומה יהיה שווה את הזמן שלך, בעצם? 

סטיב באלמר: אישור. בוא שני stories-- הרשו לי להתחיל כסטודנט לתואר ראשון באוניברסיטת הרווארד. אני מתחנן בפני כל בכירים שאני יודע לעשות את מה שעשיתי, כי חשבתי שזה באמת עבד. כשאני היה בכיר, שראיינתי עם 35 חברות שונות בקמפוס. 

אני מנסה לקבל את הבן שלי לעשות את זה. הוא בכיר. ניסיתי לגרום לחברים שלי שהילדים הלכו לHarvard-- אנשים לא עושים את זה. אבל למה היה טוב ש? ואז הייתה לי הזדמנות ל לרחרח 35 חברות שונות, 35 תרבויות שונות. חזרתי וביקרתי. אני יכול להגיד לך מה שהרגשתי אוהב לרוץ צ'ק עיבוד חדר בבנק Mellon. אני יכול להגיד לך מה ש שירגיש כמו ללכת למינוט, צפון דקוטה ותבואת סחר לקרגיל. אני יכול להגיד לך מה ש שירגיש כמו כדי להפעיל את סטארט-אפ קטן את חברת ביטוח בCleveland-- מתקדם ביטוח, שנמצא עכשיו, כמובן, לשחקן מרכזי. אני זוכר את כל הביקורים האלה. ואני חושב שרק אם אתה רוצה לראות את השדה, יש לך הזדמנויות כדי לקבל את מה שאני היית עושה קוראים חוויות קטנות מהירות ש הם באמת מועילים לפני שאתה מקבל את לתשוקות שלך. 

מה הייתי אומר כמנכ"ל שעשיתי הוא חסמתי שני סוגים של זמן. אחד מהם היה זמן שאני אעשה את כל מה ש האנשים שלנו במדינת נתונה רציתי שאני אעשה או המהנדסים שלנו ב קבוצת המוצר נתון רצו שאני אעשה. זה אומר שהם ספר לי על דברים אני לא מעוניין בהכרח ב. אבל אני תמיד יכול לעזור נציג מכירות עם מכירה. היי, הבוס הוא כאן, בלה בלה בלה. אבל אני לומד, לומד, למידה, למידה. 

ואז גם אני חסם באופן מפורש על מכנה אותו בסך הכל 20% מהזמן שלי שבו אנשים לא יכולים לתזמן אותו. ואז אני יכול להשתמש בו לקריאה, לחקור. אבל גם זמן כדי לחקור צריך להיות חסום. וזמן כדי לאפשר לאחרים לחנך אתה צריך להיות חסום. 

ואני חושב שזה חלק מאיך אתה יכול להמשיך לראות את השדה ולאחר מכן לפתח סוג של passion-- כך רק כמה מחשבות. 

דוד י מלאן: אחרון שאלה מהמיקרופון של דווין. 

קהל: היי, אני J. Paul Meyer. במהלך השנים שלך במיקרוסופט, מה מוצר או לשכור או מה שזה לא היית רוב מתרגש או שאתה נרגש ביותר על? 

סטיב באלמר: זה סוג של כמו לשאול איזה מהילדים שלך אתה רוצה את הטוב ביותר. וזה סוג של צבייה, timewise. אתה מסתכל על Windows 1.0 כשזה הגיע out-- אני לא יכול לכתוב שורת קוד, אבל אני היה הפיתוח מנהל עבור Windows 1.0. כמובן שזה אהוב עליי מוצר, ובסופו של היום, זה עמוד השדרה של מיקרוסופט. 

מצד השני, כשאתה אומר חלקלק ומעניין, אני בטח מצביע על Excel. חיים משתנים לי, לא הייתי לי כנראה מצביע על משטח Pro 3 והעט ואחת הערה. סוף סוף יש לי אותי הדבר באמת רוצה לקבל את העבודה שלי. אני באמת יכול להיות ללא נייר. אני באמת צריך את החיים שלי בענן. 

בשבילי, דיות היא מאוד חשוב, כי אם אתה המוצב של מישהו הבחור ל, אתה לא יכול לשבת שם ולהקליד. אם אתה רוצה לצייר ו להוסיף הערות, סימון, אתה לא יכול להקליד. אז אני יכול לומר Surface Pro 3. אם אני היה בבית עם המשפחה שלי, כי אני יש שלושה נערי כבני הגיל הנכון, הייתי אומר, גם, כמובן, אותו היה Xbox 360 ואת משחק Halo. 15 בן שלי עדיין מאמין שזה החתיכה הראויה היחידה בעבודה שעשיתי בקריירה שלי בעבודה. 

[שחוק] לפני כשלושה שבועות, הוא אומר ל שלי, אבא, אני מאוד מאוכזב בך עזב את מיקרוסופט. הייתי מודאג לגבי זה. אהרון. אני לא יודע אם אתה עדיין יכול לקבל שלי ההילות החדשות כשהם יוצאים. 

[שחוק] 

אז יופי קצת ב עינו של המתבונן, אבל אני כנראה הייתי מצביע ל משטח Pro 3 בימים מודרניים ו- Windows 1.0 בימים היסטוריים. דוד י מלאן: ובכן, תן לי לעטוף עם משהו קטן שמעולם לא עשינו לפני. אבל אנחנו, בשם TFS CS50 וTAS היית רוצה לגרום לך חבר כבוד מטו של CS50 אם תצטרך אותנו. 

סטיב באלמר: אישור, באופן מוחלט. 

[קריאות עידוד ומחיאות כפות] נחמד! 

דוד י מלאן: ועבור כולם כאן, אתה כל בסבר פנים יפות הוזמן לאירוע מיוחד ש הנשיא דרו פאוסט, דיקן דובדבן מוריי, וסטיב באלמר יארח מחר באני-Lab בשעה 12:00, של יהיה ציד חידה ש הוא בתוך החבילה הזאת ש אתה תועבר בדרך את, שיש עבורו נהדר פרסים, ובם כמה Xboxes וגם זוג כרטיסי קליפר. 

סטיב באלמר: קליפר / כרטיסי סלטיק למשחק כאן ב -29 במרס, ביקור מושבי בעלים. אל תתחרה. [מריע] סטיב באלמר: תודה לכולם. דוד י מלאן: CS50, זה היה סטיב באלמר. 

סטיב באלמר: זה CS50!