[Muusika mängib] 

SPEAKER 1: Olgu, kõigile. Tere tulemast oma viimases osas minuga. See on olnud üsna semester. Ma ei suuda uskuda, et see on, nagu, 12. nädalal või 11, midagi sellist. Aga kuna see on meie viimane lõik on meil palju kommi. Ja ma lähen, et proovida ja PREP teil samuti I saab oma viktoriini kolmapäeval. Nii ilmselt ei ole parim viis, nagu, lõpus osakonnas viktoriin läbi. Aga me üritame teha seda lõbusam. Ja seal on alati kommi. Loodetavasti, et teen seda parem. 

Kontrolltöö saab olema päris palju sama asi nagu Quiz Zero. See saab olema samas formaadis, ühepikkused. Sul on tubades laiali kampuksella, sest seal on ligi 900 teist, ja me ei saa kõik hoiavad sind toad niimoodi. Nii et kindlasti vaadata kõik Quiz Üks dokumendid Internetis aadressil cs50.harvard.edu täna või homme õhtul. Veenduge, sa tead, kus sa oled läheb, mida sa pead tooma. Tõesti, sa lihtsalt vaja tuua ise ja pliiats, ja sa peaks olema trahv. Küsimused on väga palju sama. Seal on ilmselt paar valikvastustega, paar lühikest vastust, mõned kodeerimine, võib-olla mõned tõene / väär, sobitamine erinevaid asju. Nii et sa ei tohiks olla liiga üllatas formaadis. 

Mis võib olla üllatav on pikkus, mis varasematel aastatel, on olnud palju kauem. Minu aastal, ma ei ole üksik sõber et ma mäletan viimistlus eksami. Oli nagu mitme lehekülge tühjaks. Nii pikkus võib olla selline desorienteerivalt lihtsalt sellepärast, et mõnel aastal on tal olnud palju kauem kui Quiz One. Ma ei tea, mis see on saab olema nagu sel aastal aga see on midagi teada. 

Lisaks difficulty-- inimesed kipuvad leida viktoriin One palju raskem kui Quiz Zero. Jällegi, sa tead, kui sa oled selline kõndides välja natuke rahutu, sest sa ei teinud nii hästi kui arvasin siis oleks või on tunne, nagu sa ei ole teha samuti tegite viktoriin One, meeles pidada, et tõenäoliselt on olemas palju teised inimesed tunnevad nii. Ma olin kindlasti üks neist inimestest. Quiz üks, nagu, viskasid mind loop. Ja mu sõbrad on see suurepärane pilt neile JP Licks selline, kus need suured sundaes, on nagu, viktoriin One, ja otsin nagu nad pisaraid. 

Nii et see on üldine halb. See on karm test, see on karm viktoriini. Loomulikult, kui sa tuled välja ja sa tunne, nagu sa raputasid see vahva teile. Aga tean, et sa oled ilmselt not-- sa oled peaaegu kindlasti ei ole Ainult siis, kui sa suudad välja tunne nagu, eh, ilmselt oleks saanud paremini. See on kõva. Mm-hm. 

Sihtrühm: Kui palju on seda väärt seoses [kuuldamatu]? 

SPEAKER 1: See on väärt sama. Jah. Aga jälle, see on ka kavatse olla mõjutab, kuidas ülejäänud klassile teeb, kuidas teie paragrahvi teeb, kuidas olete aja jooksul paranenud. Hindamissüsteem on natuke musta kasti. Mis siis tegelik arv või protsent saad ei ole tingimata meeldib otse korrelatsioonis hinne sa lähed, et saada. Seal on palju tegureid, mis lähevad sinna sisse. 

Nii et me ei kavatse läbida mõned viktoriin läbi. Ma lihtsalt käivitada nagu eelmine kord kutid. Mul on kõik vastused et Viktoriin Üks eelmisel aastal. Nii et kui te tahate tõmmata et üles oma arvutid, Kui olete võtnud selle eksami enne ja teil on küsimusi, Ma mõtlesin, et me võiksime lihtsalt minna läbi mõned raskemaks ones selle kohta. Nii saame rääkida, võib-olla natuke rohkem teadmisi arvesse intuitsioon mõned Nendele küsimustele, kuidas neile läheneda. 

Nagu hästi, nagu eelmine kord, Mul on 100-slide teki mis on põhimõtteliselt kõik slaidide, et ma on valmis eelmisel sektsioonid pärast viimast quiz-- I on selles teki. Nii et me ei lähe läbi päris palju midagi et me rääkisime eelnevalt, et võibolla tahan natuke rohkem selgitusi. Me võiksime teha, et esimene. 

Aga muidu, ma olen super õnnelik just sellist tööd kaudu neid probleeme teile. Ja ma olen tõesti siin keskenduda sellele, mida te poisid arvate oleks kõige olulisem keskenduda. Nagu ilmselt kõik see kraam on oluline. Eriti kui me minna läbi viktoriin One, Ma kindlasti rõhutada asju, oh, see võiks olla midagi sa tõesti tahad teada või sa tahad olla oma petma lehte. Ma tulen ütlen sulle asju kui me mingi läbida. 

Nii et see märkus on olemas asju et kutid tahaks minna üle? Samuti, kui ma ei pea seda minu teki, saame tõmba midagi veebis või saame proovida ja teha kuni näiteks sõita. Kuid iga mõisted, mida te poisid on natuke udune. [? Brian,?] Kas sa have-- 

Sihtrühm: Oh, see on kumulatiivne? Like, on asjad viktoriin Zero saab olema siin? 

SPEAKER 1: See on kumulatiivsed, kuid see on palju kohta rõhku asju kuna oma viimase viktoriini. Nii et ilmselt, teiega on õppinud muutujad, ja silmad, ja conditionals. Ja see ei meeldi neile lihtsalt minema, sest nad on ilmselt omane kõike muud, mis me oleme õppinud nüüd. 

Võib olla küsimus on kehvasti, või siis võib olla küsimus erinevatel otsingud. Või võib olla paar küsimustele äkki midagi võttes pistmist koostamisel või erinevaid vigu. Aga kui sa vaatasime Quiz Üks eelmisel aastal, märkad, et see on väga keskendunud asju mis on juhtunud, sest oma viimase viktoriini. 

Miks on see uks alati lukus? See tõesti häirib mind. Kuna ma olen alati proovida minna läbi. 

Nii et päris palju kuidas viktoriini saab. Nii on olemas mõisted, mis kutid tahaks minna üle? Või saame hüpata paremale lihtsalt vaadata viktoriin One eelmisel aastal ja selline läheb läbi praktika küsimusi seal. Me võime ka minna edasi ja tagasi. See ei ole ühekordne asi. Kas on küsimusi? Jah. 

Sihtrühm: Tahaksin küsida küsimus another-- 

SPEAKER 1: Veel üks? 

Sihtrühm: See on veel üheks aastaks. 

SPEAKER 1: Jah. Saame teha ka veel üheks aastaks. 

Sihtrühm: OK. Nii on 2011. aastal. 

SPEAKER 1: 2011. Ooh, see oli aasta enne mind. Lase ma tõmban selle üles. 

Sihtrühm: ma arvan. 

SPEAKER 1: See aspekt suhe on viskamine mind. 

Sihtrühm: 11 ja 12. 

SPEAKER 1: 11 ja 12. OK. Noh, siin, miks me ei tee seda? Sa guys-- kõik lihtsalt võtta paar minutit, et vaadata läbi viktoriine. Ja me koostada nimekiri. Ja siis me läheme nende kaudu. Kõik on korras? Kuigi ma saan kamp see kraam loodud. OK. Ma lihtsalt kirjutada asju paberile. 

2011, 11 ja 12? Ma lihtsalt muuta seda ekraanil. OK. Ongi parem. See üle. Hea küll. 

Keegi teine ​​on mingeid et nad tahaksid alustada? Samuti unustasin öelda, kui soovite rohkem kamp inimesi rääkima teile ja lihtsalt annab teile crack Muidugi on viimase kuue nädala jooksul, töötab meil läbivaatamine istungil 07:00 kuni 08:30 täna Loode- B103, mis ka juhtus Viimane kord, kui see läheb olla mina, Hannah, Daven koos Gabe ja Rob teatud abivahend alates kõrvale lihtsalt selline viskamine kõik teavet, mida võiks tahtnud oma petma lehte, kaldkriips, tean üldiselt olemas. Sihtrühm: See on ka Internetis, eks? SPEAKER 1: See on ka Internetis. Nii saab jääda ka läbi selle maotu ilm, mine oma Dorm, ja live-stream, kui soovite. Ma olen kindel, et paljud people-- Ma tean, et oleks olla teed, et kui ma oma kingad. OK. Miks me ei käivitu with-- kui sa guys-- loodetavasti otsite kaudu. Kui ei, siis ma võiks lihtsalt tööle läbi erinevate asjadega viktoriin One eelmisel aastal, kui teil on spetsiifilisi küsimusi. 

Hakkame seda küsimus siin korstnad. Nii ei igaühel mäletan liiki, mis stack on? Kuidas me kaldume mina-- saab keegi lihtsalt anda minu üldkirjeldus stack? Tüüpi andmestruktuuri. OK. Nii et see on üks andmestruktuuride et me olete oodatud tutvuma with-- nagu korstnad, massiivid, järjekorrad, jne. Jah. 

Sihtrühm: Nagu esimene In Last Out, midagi. 

SPEAKER 1: See on First In Last Out. Täpselt. Nii stack on täpselt mida me kipume arvama millal me arvame virna asju. Nii plaatide virna. Esimese plaadi paned ette läheb põhja, ja see saab olema viimane üks, et te eemaldada lõpus. Sest nad Kestab. 

Ja te võtate üks läbi põhja, tavaliselt, asjad krahhi ja murda. Nii korstnad sa ei mõtle lihtsalt meeldib plaatide virna. Või näiteks meil alati meeldib kasutada on D saali, pead plaate, nad kõik kuhjunud, ja sa võtad ülevalt. Nii viimane neist on esimene välja. OK. 

Nii et antud juhul me vaata me have-- ma ei tea kui ma ei saa tegelikult suumida natuke. Nii et meil on see struct siin. Õigus? Nii et teil on mõned struct, mis on mõned int arv võimsust. Niisiis, mida me arvame, et esindab? See on massiivi suurus võimsust. 

Nii see tõesti on meie stack üldiselt. Meie stack on tõesti ainult massiivi mõned komplekti number mis on selle max, mis on tema võime. Ja siis on meil mõned int suurus, mis jälgib suurus meie stack vältel ja kui me seda kasutada. OK? 

Sel juhul siin, me ütleme, et meie stack suurus on vormindatud 0. Nii et meil on tühi stack kohe. Ja siis me tahame lõpetada rakendamise pop selline, et see tagastab int ülaosas. Ja siis, kui see on tühi, ta naaseb negatiivne 1. OK? Ma tahan teiega lihtsalt mõelda kohta, mida me võiksime teha seal. Mis võib olla üks esimesi asju, mida me tahaks vaadata? Seal on suur asi siin. Iga kord, kui says-- kui seal on kunagi mõnda Kui avaldus, nagu "Kui stack on tühi," või "Kui see tagastab null" või "Kui see on ükskõik" - sorry. 

Sihtrühm: Andke Kui avalduses. 

SPEAKER 1: Right. Sa võid kirjutada Kui avalduses. Ja see on ilmselt üks esimesi asju, mida soovite kontrollida. OK. Iga kord, kui nad teile selline nagu nurga puhul nagu see, mis on tavaliselt üks esimesi asju sa lähed, et kontrollida oma koodi. 

Ka midagi tunnustab viktoriin on, kui teil on ebaefektiivne viis midagi, kirjutage see. Kuna me ei liigitamine sa disaini, me oleme liigitamise teid õigsuse eest viktoriine. Nii et isegi kui sa tead, et see on super halb viis midagi teha, kuid see toimib, kirjutage see, OK? 

Sõna otseses mõttes, ma olen näinud lapsed viimase-aastaselt kui te vaatate eelmise aasta üks, nad on nagu tee Mario püramiid. Ja nad sõna otseses mõttes lihtsalt ei "print, hash, print, hash, hash, print, hash, hash, hash. " Aga see on õige. See, mida me rääkisime seda, nii et sa ei saa punkte maha. Kui sa oled alla traat, ilmselt sa tahad rohkem elegantne lahendus ning rohkem elegantne lahendus ilmselt olla vähem koodi, mis tähendab, et sa ilmselt on suurem võimalus olla õige. Aga kui sa oled nagu, tead mida, ei, ma ei ole aega, ma tean, et see on lahendus, see ei ole parim, kirjutada. Ja võite isegi kirjutada pool, ma tean, et see on kohutav, aga ma tean, et see töötab. Nii lihtsalt heads-up. OK. 

Nii et ilmselt esimene asi, on see Kui avalduses. Mida me siis arvan, et see kui avalduse saab olema? Ja tegelikult, las ma avatud minu suur Sublime toimetaja. Ma lähen kood Siin ja seejärel näita kutid, kui see on tehtud. Nii int pop. OK. Nii et kui meil on see int pop void-- nii ilmselt, see on mingi funktsioon, mis võtab sisse midagi ja tagastab täisarvu, eks? Nii et see on lihtsalt kavatse rääkida virna, et oleme loonud. 

Nii lihtsalt tõlkida see viimane lause, "kui pinu on tühi, pop peaks tagasi negatiivne 1 ", kuidas võiks seda teha? Nii et kui see, mida? Kuidas me teame, et virna on tühi? See on lihtsalt suurus võrdub 0. Stack.size võrdub 0. Samuti, ma olen selline kirjalikult pime siin. Nii et kui ma mingit typos-- oh, Samuti unustasin mainida seda. 

Eelmisel nädalal ma täiesti aru saanud mida meie probleem oli JavaScript. Ärge ära I ja D. Sa peaksid ainult ära I ja saada osa ID. Ja see oli kogu viga. Nii et kui te poisid tagasi minna ja tegelikult vaadata läbi minu koodi kui sa lihtsalt teha kõike väiketähed d, "unusta elemendi Id" ta töötab. Nii nagu ma lubasin, ma olin väga lähedal. Ma lihtsalt kapitaliseeritud midagi Ma ei tohtinud, mis Ma olen kindel, et te poisid olid oma viimase pset. 

Nii et kui meie suurus võrdub 0, Mida me peaks tegema? 

Sihtrühm: Tagasi negatiivne 1. 

SPEAKER 1: Tagasi negatiivne 1. Külm. Nüüd, mida me teeme? Me tahame, et pop midagi välja. Nüüd see nii on kui meil on midagi. Meie suurus on suurem kui 1 või suurem kui 0, eks? Me tegelikult midagi. Nii et me tahame teha, on meil tahan tagasi siinsamas. Me läheme öelda tahame tagasi algusse korstna. OK? 

Niisiis, kuidas võiks seda teha? Kuidas me tagasi magasini tippu? Pea meeles, et meie stack on lihtsalt massiivi, eks? See on mingil määral et me juba rääkisime sellest. Kuna me oleme asju nüüd-- või tegelikult, me ei kavatse kirjutada "push" pärast seda. Kui asjad on there-- võibolla pilt aitab. Hm, mulle meeldib suur kriit paremini. 

Nii kui-- ja saate lihtsalt Mõtle seda kui meie pinu. Nii see on 0, 1, 2. Ma ei tea, miks mu kastid on kahanemas. Aga seal. OK. 

Nii et see on mingi korstna mille võimsus on 5. Ja oletame, et meil on midagi siin ja meil on siin midagi. Nii sel hetkel, meie suurus on võrdne millega? 2. Ja kui me tahame pop midagi välja sellest, see tähendab, et me tahame saada lahti see siin. OK? Niisiis, kuidas me tagasi selle väärtus? 

Sihtrühm: Suurus miinus 1. 

SPEAKER 1: Right. Nii suurus miinus 1, või siis võiks teha size minus minus. Kuid me ei saa lihtsalt teha suurusest. See on sees struct, eks? Nii stack.struct. või stack.size. See on meie index seal. OK? 

Ja siis kui me vaatame tagasi meie struct siin märkame, et tegelikult juurde massiiv, me peame tegema stack.numbers tegelikult on juurdepääs sellele massiivi. Nii et tagasi magasini tippu. 

Aga midagi selle--, kui teiega vaatama kell vastuse võtmega, see on kõik, mida nad teile. Nii et see on see. Aga ma võin väita, et nad on miss-- ooh, mitte seda, mida ma tahtsin. Ma võin väita, et nad on midagi puudu, because-- jah. Sihtrühm: Vähendage suurus. SPEAKER 1: Right. Meil on vaja vähendada oma suurust nüüd. Mis on keeruline ligi see on kui sa tagasi midagi, oma funktsiooni läheb väljapääsu, eks? Mida me võiksime teha, on tegelikult vähendada meie suurus esimene. Ja siis me lihtsalt ei stack.size. 

Me ei saa lihtsalt kasutada stack.size kui meie indeks, ei suutnud me oleme? Sest kui stack.size on 2, siis kahandab see. Ja nii see on 1, mis on meie tegelik indice. Kui me vabaneda sellest, me tegelikult ainult üks asi meie massiivi. Nii see nii. Sihtrühm: [kuuldamatu]? 

SPEAKER 1: Noh, sel juhul me just tagasi element ülaosas, mis on meie suurus, mis on ülaosas. Aga me ei ole teinud midagi suurus pärast me eemaldada, et element. See ei ole muutunud meie size veel. See teeb tegelikult olemuselt muuta oma suurusest. 

Aga teha seda veidi selgem, mida võiks teha stack.size minus minus. Minu jaoks muudab, ma ei tea, natuke selgem selle-- ah, et sa tõepoolest muutub suurus ja selle tagasi. Teine võimalus oli hea, sest sa olid muutumas ning tagastades samal ajal. Aga see on lihtsalt üks viis kirjutada see, et ma tahtsin näidata teile poisid. Kas on mõtet? Virnad, ma arvan, on palju lihtsam kui järjekorrad. [Naerab] OK. Kas teil on mingeid konkreetseid küsimusi umbes 11 ja 12, või Lihtsalt-- 

Sihtrühm: Ma arvan, et see oli pinu. 

SPEAKER 1: korstnat suurus? 

Sihtrühm: Jah. 

SPEAKER 1: Vahele jäid. OK. Jah, sa võid seda teha üks neist kahel viisil. OK. 

Nüüd on meil teine. See on tõesti imelik, nagu millel ei ole nimetatud minu ekraanil. Nii et kui me vaatame siin, tahame nüüd täide lükkama, mis tegelikult paneb midagi, läheb ja lisab midagi meie järjekorda, või meie pinu. OK? 

Nii et kui me märkame me on paar asja. Meil on great-- kui kõik muu, kui meil üks neist, kutid peaks vähemalt saan poole punkt, sest kõik mida sa pead tegema on teisendada seda arvesse C. Ja nad teile poole. Nii "kui pinu on täis või see on negatiivne, lükake peaks tagasi vale. " OK? 

Nii et me tahame ainult positiivne täisarvud olema meie pinu. Kõik on korras? Ja see läheb kas tagasi õige või vale. Nii et me peaks [kuuldamatu] bool. OK. Nii tõlkimine. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: Oh, aitäh. Jah. See on põhjus, miks ma teiega. Int n. Perfect. Sest me paneme midagi meie pinu. Me tegelikult vajan number. OK. 

Nii lihtsalt võttes, et viimane rida, et nad andsid meile meie laadi nurgas juhtudel Mis sa arvad on meil siin? Ilmselt me ​​ei kavatse olla mõned Kui. OK. Nii me ütlesime, kui meie stack on täis või kui n on negatiivne. Nii ilmselt lihtsam alustada koos, nii et kui n on väiksem kui 0 või-- mäleta oma kena JA ja VÕI ettevõtjad seal. 

Kuidas me siis kontrollige, kas meie stack on täis? Mis juhtub? 

Sihtrühm: suurus võimsust. 

SPEAKER 1: Täpselt. Perfect. OK. Ja mida me tahame teha seal? 

Sihtrühm: return false. 

SPEAKER 1: return false. Perfect. Nii poolel teel sinna, eks? Vähemalt on, kutid on pool sellest. Mõtleme selle kohta. 

Nii et see on virnas hakkame koos. Me püüame panna mõne elemendi kohta siin. 

Meil on suurus, mis on võrdne 2 kohe. Meil on võime, mis võrdub 5. Ja oletame, et meil on mõned n, mis on võrdne 3. Seega peame sisend 3 sellesse ruumi. Ja meil on vaja sisestada see indeks 2. Õigus? 

Niisiis, kuidas võiks seda teha? Proovin assign-- me soovite kasutada meie massiivi. Nii stack.numbers. Aga mida indice oleks Me tahame, et see oleks? 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: Jah. Stack.size. Ja me tahame, et võrdse n, eks? 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. SPEAKER 1: Ma olin tegelikult lihtsalt vaadata seda. Ma arvan, et see on vale. 

Sihtrühm: Kas sa ei taha ruumi viimase praegune suurus? 

SPEAKER 1: Noh, kui me vaatame siin Meie suurus sel hetkel on 2. Me tahame, et minna indeks 2 sest see on top meie pinu. Nii et ma ütleksin, et see peaks olema stack.size, ja siis tõstaks stack.size. Kas kõik nõus? Ma arvan, et ma nõus. Kutid võib vaielda minuga, kui soovite. Või ei vaielda, kuid me saame seda arutada. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: MM-hm, on koht, kus see on avada, sest null indekseerimist. Nii et esimene osa, Ma arvasin, et nad eksisid, ja nad olid tegelikult õige, see osa, ma tegelikult arvan, et nad eksisid. Ma ütleksin, sa peaksid kindlasti input siit. Ma arvan, et me kõik nõustume meil suurus 2. See on täpselt, kus me tahame, et meie uus number minna. Nii stack.numbers juures stack.size peaks võrduma n. Ja siis me oleks juurdekasvu stack.size. ++. Ja siis mida me tahame teha? Seal on üks viimane asi, me peame tegema, kui me edukalt sisestatud seda? Tagasi tõsi. Ja nüüd sa oled teinud. Ma tunnen, et see oli kogu miinus miinus stack.size ja stack.size ++, et segane asju. Ugh. Ma keep-- mul on see põlve jerk kalduvus alati tabanud Kontroll, S, sest ma ei ole kunagi taha kaotada kõik mu töö. Aga ma ei pea seda tegema nüüd. OK. Nii et oli pinu. Külm. 

Kas on midagi? Kas te poisid leia muud küsimused, mida soovite minna üle eelmisest viktoriinid? Kui ei, siis me saame mingi hakata rääkima läbi viktoriin Üks eelmisel aastal. Jah. 

Sihtrühm: Esimest osa, ma ei ole tegelikult mõista, kuidas sa välja number. Kas pole veel seal? 

SPEAKER 1: number on endiselt olemas. Aga mis juhtub on see, et kuna sa oled ütles ta, et tippu oma korstnat on siin, kui sa lähed midagi lisada peale virna, see lihtsalt asendada. 

Sihtrühm: Oh, OK. SPEAKER 1: Jah. Nii et see on nagu ta unustas ja see on seal tüüpi asi, kuigi see on olemas. Sihtrühm: [kuuldamatu] või midagi? SPEAKER 1: No. Sest me oleme massiiv, sa ei pea muretsema about-- saad lihtsalt alistada, kui seda vajate. Hea küll. Muid küsimusi? Kui ei, siis me lihtsalt läheb alustada tööd läbi. Jah. 

Sihtrühm: Noh, see on 2013. aasta, aga lihtsalt läbimas SQL kraami. SPEAKER 1: SQL? OK. Nii et see on 26 kuni 29. Sihtrühm: Jah. SPEAKER 1: OK. Armas. Olgem tõmmake need üles. Oh, vaata. Kas te poisid meeldib Steve Ballmer rääkida, muide? See oli päris naljakas, minu arvates. Mulle meeldib, et iga kord kui ma tuua CS50 on veebisait ajal lõik, see on nagu, oh, vaata osa. Ja ma olen nagu, mm. 

Sihtrühm: Kas me seda teeme? 

SPEAKER 1: Me teeme seda lõpus. Kuidas nii? Sest ma tean, et te poisid on alati tahtnud. Nii et me teeme seda lõpus. Üks küsimusi. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. SPEAKER 1: See oleks meta osa. Sihtrühm: See on nagu 5 sekundi jooksul. Sihtrühm: Kas tõesti? Sihtrühm: See on nagu 20 sekundi jooksul. [Astudes HÄÄLT] [NAER] SPEAKER 1: Mulle meeldib, et olete seda juba teinud see, mis on see, mis paneb mind õnnelikumaks. OK. 26. OK. Tegelikult me ​​lihtsalt läheb peegel seda nüüd, sest ma ei saa. See on tüütu. OK. Nüüd ma näen kõike. Armas. OK. 

Nii et ilmselt peaks see tagasi tuua suur mälestusi [? CSG?] Finance. Pool teid on sinu sorteeritud nüüd. Teine pool ma saan väga, väga kiiresti, ma luban. 

Nii et meil on mõned SQL tabel see on Accounts siin. Ilmselt sarnane Teie poisid "kasutajate tabelist. Ja meil on mõned number see oli primaarvõti ja esindab 12-kohaline number. Ja tasakaal on, kui palju raha neil on. Ja vaikimisi väärtus on 100. Ja nad annavad neile 100 $ tahes kord, kui nad avada konto. Ma soovin, et mu pank tegi seda. OK. 

Nii et me tahame täita skeemi poolt täpsustades kõrval number tasakaalus asjakohane SQL tüüp. Mida te poisid arvate, et oleks selline nagu teie põlve jerk reaktsioon tüübid nende kahe? 

Sihtrühm: Int. 

SPEAKER 1: int. OK. Ja siis tasakaalu? Decimal. OK. Nii koma õigust. Int on lähedal. Kind of suur asi on see rõhutas 12-kohaline number. Iga kord, kui meil on midagi see on suurem kui kaheksa numbrit, nad tahavad saad kasutada suur int, mis minu arvates on-- 

Sihtrühm: Kas see on lihtsalt SQL? 

SPEAKER 1: See on ainus kord, kui ma olen kuulnud see on SQL-- nagu kasutades suur int. See on ainult teile natuke rohkem täpsust, hoolitsedes sa ei ole uputuse tüüpi asi. Ausalt öeldes, ma arvan, et see on kindlasti üks neist kus see on nagu, oh, see on mõeldud inimestele kellel on veidi rohkem teadmisi SQL. Me ei rääkinud suur ints oma pset. Nii et see on selline nagu ma olen päris kindel kui paned int, see oli pool krediiti. 

Ja nagu ma enne ütlesin, on kavatse oleks mõned küsimused, mis on vaid mõeldud reisi sind, nii et mitte igaüks saab 100. Sest muidugi On mõned inimesed CS50 kes on seda teinud juba nagu kaheksa aastat, ja sa oled nagu, mida sa teed? Aga jah. 

Decimal tasakaalu oli ilmne. Ja siis suur int numbri lihtsalt sellepärast, Selle, nagu rõhutas 12-kohaline. Iga kord, kui midagi on julge või see rõhutas, nagu, pöörama tähelepanu sellele. Me ei tee seda lihtsalt sellepärast. OK. 

Nii "Oletame, et pank paneb 20 $ kuutasu igas aspektis. Millega Päring võib pank maha arvata $ 20 alates iga konto isegi kui see tuleneb mõned negatiivsed saldod? " Alustame lihtne. Meil on neli peamist käsud SQL, mis on? Kas te poisid mäletavad nelja suured, et ma ütlesin? 

Ajakohastada, kustutada, valige ja Lisa. Perfect. Said aru. Niisiis, mida me arvame väest kõige kasulikum see? Me are-- UPDATE. Täpselt. Nii värskenduse sest me otsime kell kontosid, mis on juba olemas. 

Seega pidage meeles meie üldist Sellist asja on uuendatud. Ja mis siis tuleb pärast UPDATE? Meil on mõned tabelis et me viitamine. Nii et kui ma tõmba Sublime again-- UPDATE. Nii et see on üldine vorming. Nii et meil on UPDATE tabel. Ja siis mis on järgmine asi, meil on? 

Võite teha, kus. Ja siis on meil mõned täpsustava siin. Ja mis siis meil on järgmine? Meil on mõned SET-- midagi võrdne midagi. Blah võrdub blah. Uuendatud blah. Õigus? Nii see on nagu üldiselt Idee uuenduskuuri. OK? 

Alustame täita see sisse, mis see peaks olema. Mis tabelis me räägime? Kontod. Ja seejärel sel juhul Mis on väga lahe on me räägime konkreetse kasutajatele meie konto või me räägime kõigile kasutajatele? Me räägime kõigile kasutajatele. Nii et juhul saame lihtsalt kustutada KUS täpsustava. Kus on ainult siis, kui soovite piirata, mida sa muutumas. Kui soovite muuta kogu Tabelis, saate lihtsalt tilk seda. OK. 

Nüüd oleme meie SET osa. Mida me tahame muuta? 

Sihtrühm: Balance. 

SPEAKER 1: Balance. Ja me ei kavatse mina-- kuidas me muuta tasakaalu? Meil on $ 20 eest, eks? Miinus 20. Ja nad ütlesid, et see on OK, kui meil on saldo negatiivne. Nii et kui te ei vaja teha täiendavaid veatuvastuse. OK? See on sõna otseses mõttes kõik mida sa pead tegema. Cool? OK. 

Nii lähme läbi järgmise üks. "Millega SQL päringu saanud pank laadida kontonumbrid Oma rikkamaid kliente tasakaalustab suurem kui $ 1000? " Kui teie pank ja oma rikkamaid kliente on vaid need, millel on üle 1000 $, Ma tunnen, et sa oled midagi on valesti. Like, kuidas pank elada on? Like, et huvi, ei ole päris piisavalt. OK. Mis selline asi, mida teha te arvate, meie neli funktsiooni, Mis sa arvad, me ei kavatse kasutada? Vali. Perfect. Vali. OK. Nii et me valides mõned tunnus FROM tabel. Ja siis WHERE tingimus. Nii nagu me minna läbi Neist Ma lihtsalt teile poisid üldiselt täiendkoolitus üldise vormi kõiki neid. 

Nii et me valides mingi [y asi. ?] Sellisel juhul see saab olema tavaliselt mõned veerus. Nii et meie puhul on meil mitmeid, tasakaalu. Oma poisid "puhul, võib-olla see oli ID nimi, salasõna. Iga selline sambad, mis on tavaliselt mida me valides. 

Nii et selles asjas, mis kolumni, mida tunnus me tõmmates meie lauale? Mis see küsivad meilt? Ta küsib meilt meie numbrid, eks? Kontonumbrid. Seega pidage meeles, just number sel juhul. Kui te poisid kunagi olnud viga, et heleoranž box oleks tulla. Ja see oli nagu ootamatu reaga, nagu, mis iganes. Seda sellepärast, et sa helistasid Teie lauas vale, eks? Nii olla kindel, et sa oled kutsudes veerus õigesti. 

Nii tabelist, meie lauale nimetatakse kontosid. Jällegi, veenduge, et olete viitamine oma tabeli õigesti. Ja mis siis on meie tingimus siin? Mida me otsime? Me tahame, et meie rikkad inimesed. Jah. Nii tasakaalu üle 1000. Seal sa lähed. See on teie päringut. Mitte liiga halb, eks? OK. 

Nüüd meie viimane. Mis, et me breezing kaudu. OK. Nüüd ", mida päringu saanud panga lähedale, st delete "- Kas sa ei armasta, kuidas nad just andsin sulle DELETE-- "Iga konto, mida on tasakaalu 0?" Ma arvan, et me kõik oleme nõus oleme ilmselt ei kavatse kasutama kustutada. Ma olen teretulnud võtma arutelu ümber sellest. Aga ma arvan, et see on päris ohutu öelda, et me võiks kasutada DELETE. 

Nii et me läheme kustutada mõned kasutajate tabelist, kus seisukorras. Nii sama asi nagu SELECT. Nii et selles case-- oh, vabandust. Ma peaks kustutama. Kuna DELETE tahet kustutada kogu rida. Nii et me ei pea rääkima, mis konkreetseid asju kasutaja oleme kustutamine. Kui me kustutada kasutaja, me oleme kustutada kõike neile. 

Nii et kui me lihtsalt vaja täitke meie KUS ja meie seisukorras. Nii et meie laud on vaid meie kontosid tabel, nagu me oleme seda teinud. Ja siis milline on meie tingimus siin? 

Sihtrühm: Balance. 

SPEAKER 1: Balance võrdub 0. Õige. Kõik head. Jah. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: Nii DELETE olemuselt kustutab kõik. Nii et koos Select, valige võtab teatud tulp mida soovite tagasi. Kui sa tahad kõike kasutaja tagasi, kui kasutate star. Star ütleb, tagasi mind kõik selle kasutaja. Või kui paned KUS star, et tähendab lihtsalt anna mulle kõike. 

Aga kustutada oma olemuselt on, et. Nii et kui sa ütled, kustutada kontod, saldo võrdub 0, see läheb läbi minna. Ja igal pool, et tasakaal on võrdne 0, siis iseenesest ei tee seda. Seda saad kustutada kõik. Star on for-- SELECT või uuendada, see on rääkida rohkem individuaalset väljad vastab kasutaja. 

Nii et kui sa ei VALI Tähe laua taga, kus ID võrdub 1, mis tagastab teile kõike kasutajale ID 1. Kui sa olid seda SELECT number või valige ID komaga nime kasutajatele KUS ID võrdub 1, et lihtsalt naaseb oma number või nende ID ja oma nime. OK? 

Nii me kasutame star sel juhul anna meile kõike kasutaja. Ja kustutada oma olemuselt ei tee seda. See ei ole lihtsalt kustutada ID, või lihtsalt nimi, või mis iganes. Jah, no. See lihtsalt kustutab kogu kasutaja. Nii et me ei pea muretsema umbes star seal. 

Kui soovid kustutada kõik, mida võiks teha, et ja see lihtsalt tilk kõike. Aga tavaliselt, siis ei taha seda teha. Aga kui sa kunagi tahad kustutada kõik, mida võiks teha. OK. 

Kas te poisid leitud muid küsimusi? Jah. 

Sihtrühm: Kas sa teeksid 26? 

SPEAKER 1: 26 me just tegid. Sihtrühm: Oh, 25, sorry. SPEAKER 1: 25. OK. 25. Oh. Nad teevad JavaScript. Oh, ma ei suuda seda uskuda. Ma lähen jama meid jälle, poisid. OK. Me saime selle. Me läheme teha seda tööd. Ah, jQuery. Fun. OK. 

Nii et me ei kavatse täita rakendamise veebilehe nii et kui nad külastavad, input oma nimi ja saatke vorm, neil on see suur alert aken, mis hakkab ilmuma. Nii midagi teateid, me teame, et me ei kavatse olla kasutama JavaScript. Jee, JavaScript. Ja kui nad ei sisend nimi enne taotluse vormi, hoiatust peaks ilmuma. Nii saab kasutada jQuery, aga sa ei pea. 

Nii et ma lähen teile kutti Sellel lihtsalt paar minutit. Mõtle sellele. Ja siis me koodeksi. Slash ma proovida ja mõelda Parim viis seda seletada vastus teile. Hea küll. Me saame seda luua. OK. 

Nii et me lihtsalt läheb kõndida läbi selle, sest ma tean, jQuery on natuke segane. JavaScript. See on veidi seal. Mida me teeme on [Kuuldamatu] tegelikult lahendatud Selle probleemi jQuery. Nii et kui sa mäletad, jQuery on vaid raamatukogu See on lihtsalt ehitatud peal JavaScript. See tähendas, et muuta oma elu natuke lihtsamaks. 

Ma tahaksin kindlasti, kui sul on aega, vaata üle natuke dokumentatsiooni jQuery. Aga see on väga sarnane JavaScript. See ju sarnased paradigmad, kus te kasutage seda dot operaatori helistada funktsioonid esemete kohta, mis sul on. 

Mis meil siin on, jQuery, sa peaksid alati olema selline ümbrismaterjali, mis on $ (Dokument) .ready (funktsioon) funktsioon Sulgudes siin. OK. Nii et see võiks olla midagi sa soovid petma lehte. Sest vähemalt saate on ümbris oma jQuery. Ja siis see vähemalt saada teid lahutab viise seal. 

Nii samamoodi, et me rääkisime palju JavaScript, ja me hakkaks vaadates mida me üritame muuta või mida me üritame muuta. Ja mis tavaliselt Esimene asi, mis me tahaks panna. Nii sel juhul, kui me läheme tagasi selle siin ja me vaatame meie vormi siin meil on see sisendid, õige, see id sisenditele. Ja me teame, et lähtuvalt meie küsimusele, on kas läheb visata viga, kui see on tühi, või me ei kavatse panna Seda arvesse tähelepanelik, eks? Nii ilmselt ohutu öelda, et me oleme hakatakse tegelevad sisendite siin. 

jQuery on väga sarnased, et kui me arvan, et tagasi CSS, midagi ID me vaatame koos räsi. Midagi klassi me vaatasin punktiga, eks? Nii samamoodi siin, mida me räägime on sisendeid. Me nägime, et sisendid on ID meie vormi. Nii et me läheme vaadake seda sellisena. Sisendid. OK? 

Nii et kui kahtled, isegi kui teil on kuhugi, kui sa oled tõesti kindel, kuidas läheneda sellele, A, on see ümbris. Nii algab seal ümbris jQuery. B Veenduge, et te teate, mida on muutumas. Ja kui kahtled, panna, et midagi, ja teha dot, mida iganes sa arvad sa peaks tegema seda. 

Sihtrühm: Mis on ümbris? 

SPEAKER 1: ümbris on see esimene rida. Nii et see ütleb, oodake, kuni minu dokument on valmis. Seejärel alustatakse jama asju. OK? Nii et me teame, et me jamad sisendeid. Nii et me nagu, OK, sisendid on meie vormi. See on meie ID. Nii see on, mida me oleme läheb otsima. Ja me tahame näha, mis juhtub kui see vorm esitatakse, eks? 

Nii nagu me võiks arvata, meil on mõned .submit. Nii .submit lihtsalt ütleb, OK, see vorm et oleme viidatuks hash sisendid, kui see on esitatud, teostada midagi muud. Nii et me lähed on mõne funktsiooni. Pange tähele, meil on anonüümne funktsioonid siin. Meil on anonüümne funktsioon siin. Jah. 

Sihtrühm: Kas see alati .submit, või on see lihtsalt sellepärast, et HTML, tegime nuppu tüüp Esita? 

SPEAKER 1: Tuleb .submit, sest see on mingisugune, et oleme esitanud. Kuna see .submit ei pruugi vasta sellele, mida nupp on nagu helistada. Kuid asjaolu, et see on moodustada, et me esitada. OK. 

Nii märkate anonüümseks funktsiooni siin, et says-- Sihtrühm: ma tõesti ei mõista anonüümseks funktsioone. SPEAKER 1: Nii anonüümseks funktsioonid, nad Esmalt funktsioone, mis ei ole nime. Nii et selle asemel, kellel oli ka peamine funktsioon et calls-- võiksime öelda, kui dokumendi valmis, siis me kutsuksime sisendeid. Ja siis, kui see esitatakse, call-- nagu kui see on nii-ja-nii esitatud, me tahaks helistada mõne muu funktsiooni. Anonüümne funktsioon lihtsalt ei ole veel nime, ja see lihtsalt ellu jooksul sellist tüüpi asju. 

Nii et kui, siis mis see ütleb on, kui meie dokument on valmis, täidab seda funktsiooni. See funktsioon koosneb kõike jooksul siin. Ja siis järgmine kiht on OK, kui sisendid on esitatud, täidab selle. See on lihtsalt viis tähistavate mida tuleks täita, kui. See on sõna otseses mõttes lihtsalt funktsiooni, mis ei ole on nimi, et nad kipuvad panda üksteise üksteise sisse sest sa ei saa nimetada neid nimepidi. OK? Sõna otseses mõttes, anonüümne funktsioon on vaid funktsiooni ilma nimeta. Nii see on. Just nii kapseldada erinevaid asju et me tahame täidetud teatud ajal. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: vent? Kus? 

Sihtrühm: In sulgudes funktsioon? 

SPEAKER 1: Pärast funktsioone. Milline neist? 

Sihtrühm: Nii. Kui paned, nagu, juhul, või kui paned argument on, see oleks vale? 

SPEAKER 1: Sellisel juhul ma arvan sa võiksid panna argument seal. Aga sellepärast, et me ei vaja argument, seal ei tohiks olla. Like, see on tervikuna nagu peaksite on asju, mis on vajalikud asjad. Samamoodi, et kui meil oleks igal funktsioon, mis on int main void-- nagu, koos int main void, siis võiks teha int arg v, mis iganes. Aga kui sa ei pea neid, siis ei peaks neid seal. Sama asi. Emma, ​​sa on küsimus? OK. Külm. OK. Mis siis on meil nii palju on, kui meie dokument on valmis, täita see. Nüüd me vaatame kui see on esitatud. Nüüd me tegelikult omamoodi liha meie asi. Nii et me peame raha, et kasutaja esitatud, olgu see nimi või tühi. Ja siis peame kas tagasivoolu Selle hoiatuse või visata viga. Nii või teisiti. 

Niisiis, kuidas me kuulutada muutuja JavaScript? Var. Ütleme, var nimi equals-- või tegelikult, siis me teha raha, sest ma arvan, et see nimi. OK. Nii et meil on mingi väärtus siin, et me tahad tõmmata meie sisendite kaudu. Nii samamoodi, et me mingi tegime sisendid, Kas keegi mulle öelda, mida me võib helistades siin kui soovime saada nimi kujul? Ja kui me vaatame tagasi meie vormi siin näeme, et meil on ID nimi. Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: Sa ei pea ma arvan et kui massiivi. Sa ei pea muretsema, et. Nii et me lihtsalt mõne nime. Ja siis kuna JavaScript ja asjad on imelik, ei saa me lihtsalt ei "nime." Me tegelikult on helistada mõni funktsioon, mis annab meile nagu väärtus, et tunnus. OK? Nii et on lihtsalt .val. 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: OK. Nii JavaScript, selline asi siin lihtsalt läheb läbi. Ja siis võiks mõelda selle kui-- see nagu peaaegu getElementByld, kus getElementByld tegelikult tagasi täies asi teile. $ ("# Nimi") on nagu, OK, mul on, ma ei saa seda kasutada, aga kui sa tegelikult tahad seda tagasi väärtust Sa-- 

Sihtrühm: Kas see on nagu osuti? 

SPEAKER 1: See on nagu pointer. Sa võid mõelda kui selline nagu pointer. Nagu öeldakse, OK, ma tea, kuidas sinna saada, kuid tegelikult saada raha välja see, mida sa pead selgelt küsima. Ja kahjuks ilmselt me ​​ei teha liiga palju JavaScript ja jQuery. 

Nii see läheb alla tulema, kui palju sa guys-- mida juhtub teadma, mida sa juhtumisi näinud, ja mida saab omamoodi loogiliselt vist. Kuna mõned neist asjadest, siis võiks ilmselt saada poolel teel sinna. Aga saada see täiesti õige, Ma arvan, et see probleem ilmselt oli üks madalamaid hinded. Sihtrühm: Like, näiteks jaoks [kuuldamatu] sisendid, miks sa ei pea panna val seal? SPEAKER 1: see üks? Sihtrühm: Jah. SPEAKER 1: Jah. Kuna see on selline of meeldib, kui me ütlesime, mõned pointer, ja see on minu viitamine seda ja tegelikult saada meile raha. 

Sihtrühm: arvestades [kuuldamatu]? 

SPEAKER 1: sisendid, sisendid on lihtsalt some-- see on nagu me oleme lihtsalt vaadates seda tervikuna ja see .submit ütleb meile, mida me peame teadma. jQuery ja JavaScript on imelik. Ma tean. Ma tean, poisid. Ma tean. Seal on põhjus, miks ma seda ei tee teha veebi programmeerimine. Lihtsalt nalja. Mul ei ole olnud piisavalt kokkupuudet. 

Sihtrühm: [kuuldamatu] CSS. 

[NAER] 

SPEAKER 1: OK, see on CSS. CSS on lihtsalt, nagu, et asjad päris, see ei meeldi olgem tegeleda andmeid. Seal on vahe olemas. OK. Nüüd loodetavasti see part-- ka, et probleem selline, kus sa ei tohi tean süntaks, siis võiks olla nagu, OK, siis võiks mõned var väärtus ja olla nagu, eeldame, I sain raha õigesti. Ja siis võiks ilmselt kirjutan seda järgmises osas. See järgmise osa hakkab ilmselt tundub palju lihtsam, või see muudaks loogiline mõttes kutid. 

Arvestades, mida me oleme kirjutanud seni, Ma tean, et ma oleks nagu, umm, jaa, Ma ei tea, mis on viktoriini. Võite täiesti kirjutada psuedocode ja siis tungida reaalse koodi kui Sa-- see on selline nagu matemaatika. Kui sa oled kunagi olnud mõned mitmeosaline probleem, kus sa ei tea, kuidas saada viimase Esimese sammuna kuid kõik muu tugineb see esimene samm, sa lihtsalt öelda, nagu, eeldame x võrdub 4. Ja siis sa jooksed, eks? 

Seda saab teha sama asja koodi. Nii võib öelda, eeldame Ma sain raha paremale. Siis tee seda järgmise osa siin. Kuna see osa tegelikult peaks olema üsna loogiline. 

Seega peame kontrollima kui meie väärtus on tühi. Või kui see on mõne nime, tegelikult annab hoiatuse. Mis võiks me tahame kontrollida? Me tahame, et mõned Kui. Mis sa arvad meie kui saab olema? Meil on vaja vaadata, kui väärtus on-- kui see ei ole tühi string. 

Perfect. Täpselt. OK. Nii et kui see on nii, Mida me tahame teha? Me tahame, et viska mõned tähelepanelik, eks? Nii et see on lihtsalt hoiatus. Ja siis iganes me tahame sees. Mida me peaksime on sees meie alert? 

Sihtrühm: "Tere." 

SPEAKER 1: Comma. Ja siis te poisid mäletan, kuidas concatenate? 

Sihtrühm: Plus. 

SPEAKER 1: Plus. Nii et me tahame olla koos. Ja siis me peame teine ​​pluss meie hüüumärk. Külm. OK. Muidu võiks me tahame teha? Me ei taha midagi teha, eks? Nii et me lihtsalt tagasi vale. Pole see, mida ma tahan teha. OK. 

Ja siis need, kohta course--, mis on oluline on meeles pidada, et sulgeda Sinu anonüümne funktsioone. Nii et kui te märkate, meil on mõned funktsiooni siin, et lõpeb siin. Seega peame sulgeda Esimene ja semikooloni. Ja siis see üks on siin, et teha anonüümseid funktsiooni nii et me sulgeda seal. See põlve jerk reaktsioon säästmiseks. Jah. Sihtrühm: Kas põhjus selle-- lihtsalt kõik näited JavaScript et ma olen näinud, on meil Esimene looksulg samal joonel funktsioon? 

SPEAKER 1: See on stilistiline. Jah. Ja tegelikult, kui te võtate 61, me teeme kõik oma looksulg nii. Huh? 

Sihtrühm: Kui me tegime seda tegema pset, on see, et halb stiili? 

SPEAKER 1: No. Oleme selgesõnaliselt öelnud kutid seda teha. Aga tegelikult on see omamoodi on domineeriv konventsiooni paljudel C klasside ja JavaScript ja jQuery. Nii et ilmselt ma olen sure-- ja tegelikult, kui ma olid seda teha probleemi täielikult pime, ilma et vaatas seda, seal on ilmselt väga vähe viisil oleksin saanud seda. 

Ma oleks olnud nagu, OK, võibolla ma vaja haarata midagi, mis on sisendiks. Ja ma arvan, võttes teadmine, et, nagu, OK, kui ma tahan midagi alates kujul, mis on ID, Viitan seda nii, Ma ilmselt saan seda. Ma võiks saada selle. Aga tõesti, ainus asi, mis ma arvan Ma tõesti on see siin. 

Nii et see on selline oluline tean, nagu iga raske test, sa liiki valida oma lahingud, eks? Kui sa tead, et sa ei hakka et esimene osa jQuery, nagu ma ütlesin, eeldada, et teil on selle väärtus ja teha, mida saate koos sellega. Ja kui sul on aega, mine tagasi ja püüda täita tükki. Aga ärge andke küsimus nagu see on tõesti raba sind. Sest see, mis? See oli üks küsimus jQuery välja kogu eksami. Nii et jah, see oleks tore, kui sul on. 

Sihtrühm: [kuuldamatu] sa on teretulnud kasutama jQuery. SPEAKER 1: Sa oled Tere tulemast kasutama jQuery. Sihtrühm: OK. [Kuuldamatu]. SPEAKER 1: Kuidas te ei kasuta seda? Ma pean vaatama kuni kõik mu JavaScript. See on tegelikult palju lihtsam, Ma arvan, et kasutada jQuery, sest jQuery tegelikult vähendab summa JavaScript sa kirjutad ilmselt poolt, nagu pool. Nii et meie kood oleks arvatavasti kaks korda nii kaua ilma et. Nii et kui sa recognize-- suurim asi ära võtta selle probleemi on mustrid. Kui oled tutvumise midagi vormi, sa lähed kasutada jutumärke, hash, mida iganes sa üritad juurdepääsu. Kui see on esitatud, soovid kasutada midagi .submit. Sa oled ilmselt kavatsete kasutada anonüümne funktsioon seal. Kui sa tegelikult vajad väärtus midagi, sa lähed teha hinnapakkumisi, hash, mis iganes see väli, .val. Ja tunnistades mustrid nagu, et ei kavatse olla palju kasulikum kui tõesti teada Asja tuum. Jah. 

Sihtrühm: Nii et kui kasutaja esitab oma nimi ja see läbib seda avaldust, tahe see läheb alla ja tagasi false pärast seda? 

SPEAKER 1: Ei, sest teate, sa ei mõtle seda nagu tagasi. Jah. Nii saad väljuda. Jah. 

Sihtrühm: kas te võiksite [? paigutada?] Sulgudes kohta esitada sulgudes midagi? 

SPEAKER 1: ma tegin, ma usun. See üks on suletud siin. Ja siis see üks saab sulgeda siin. 

Sihtrühm: Oh, seal. Hea küll. 

SPEAKER 1: Ilmselt vähe, vähe süntaktilise asju nagu, et me ilmselt lihtsalt ringi, ja olla nagu, ärge unustage sulgudes. Aga jah. OK. Kas meil on veel üks et me tahaks teha? Kas te kutid saada Binääripuu üks? Kas me tahame minna üle, et üks? Ma tunnen, kahendpuuks ja ülemeredepartemangude peaks olema võrra et kutid saada päris lihtne. Ma ei taha, et sa et kaotad punkte selle kohta. OK. 

Teeme seda DOM siin. Ma soovin, et oli minu Surface nii et ma võiks lihtsalt juhtida ekraanil. See, mida ma kasutasin seda eelmisel aastal. OK. Nii nagu ma mainisin, me rääkisime umbes DOM, Document Object Model. Nad ilmselt annan teile mõned natuke väljavõtte niimoodi ja paluda teil luua puu ta. Ja see lihtsalt kõik on pistmist voolava läbi sildid. Nii saab proovida ja teha seda. 

Samuti, nagu iga tavaline, kui te poisid kas need viktoriinid, kui ma väga Soovitame teha nii praktikas mõni neist, et sa oled nagu, Ma tõesti ei saa, mida on siin toimub, just, muidugi, saatke mulle email küsimusega, ja ma seletan nii hästi kui suudan. OK. 

Meil on mõned dokument, ja meil on HTML. OK. Siis me lihtsalt analüüsides sildid siin, eks? Niisiis, mida me näeme comes-- millised on kaks alamrubriikide HTML? Eriti kuna nad liigestatud korralikult? Pea ja keha. Ah. Pea ja keha. Armas. Niisiis alustame siin peaga. Mis on all head? Mis on meie järgmine silt? Pealkiri. Ja siis piires pealkiri, viktoriin. OK. 

Nii sõna otseses mõttes, see on lihtsalt jalgsi läbi sildid, OK? Niisiis, kui meil on keha, nagu me minna läbi, Keha on kolm asja sees, eks? See sai kolm divs. Iga div saab oma väikest kasti. Ja mis esimesel div? [Kuuldamatu] Ja siis järgmine on keskel, mis ma olen lihtsalt kavatse lühendada. Ja siis viimane on põhjas. 

Nii et tõesti, see on lihtsalt jalutades. Ja kuna me ei kavatse anda sa HTML, mis on korralikult liigestatud, saab sõna otseses mõttes lihtsalt joosta ja olla nagu, OK, siin on HTML. Nii et see on äärepoolseimate nurgas või kaugemal vasakul, nii, et peab olema oma asja. Need on sama taandus. 

Nii et me teame, et juht peab olema samal tasemel kui keha kuid alla HTML. See, mida me oleme siin. Head ja keha on õed-vennad, kuid nad alla HTML. Ja siis me lihtsalt minema kõik need. Nii head on pealkiri, mis on viktoriin, nagu me näeme siin. Ja siis sellisel juhul on meil keha, mis on need kolm rida. Nii need kõik õed-vennad kõik kere all. OK? Loodetavasti, kui näed midagi sellist, sa oled nagu, jah, ma lihtsalt saan juhtida puu. See saab olema suur. OK. Nii tahtsin veenduda kutid teadsin seda. 

Miks ei läheme 32 meie Binääripuu? Sest kui sa mõistad binaarsed search tree, see on tõesti ei ole nii halb. Nii Everett, ma saan erase-- I Tähendab, need kõik on ka internetis. Nii et kui teil on mingeid küsimusi. 

Kaotatud vähe ruumi seal, kuid see on OK. Nii kahendotsingupuu on lihtsalt viis korraldada andmed ei massiiv, kus root on alati suurem kui vasakul lapse ja juur on alati väiksem kui õige laps. OK. 

Nii et meil on see suur search tree siin. Meil on need numbrid, 34, 59, 20, 106, 36, ja 52. Ja meil on vaja korraldada neid nii nii et juur on suurem kui kõik vasakul küljel ja see on väiksem kui kõik paremal küljel. Ja tavaliselt, mida tahame teha, on püüda leida midagi keskel. Mis Kahendotsingupuu puud, siis võib-olla mängida natuke sellega. 

Aga sel juhul, lähme lihtsalt eeldada, et me teame, et see esimene. Nii 36 on meie esimene siin. Tavaliselt ma püüaks ja valida midagi umbes keskel, et tulen ilmselt parimad tulemused. Nüüd me teame, et kõike Selle küljel peab olema vähemalt 36. Aga ka, mida sa ei näe, on et meil on kaks laigud siin. Nii et kui me teame, et meil on vaja kahe numbrid, mis on vähem kui juur, siis võiks lihtsalt, et need ja valida kolmas number. OK. 

Miks ei alustame siinpool? Nii et kui me teame, et kõike Selle küljel peab olema väiksem kui 36-- aga kui me vaatame selle ühe, me teame, et see number peab olema väiksem kui see number, eks? Kuna see number siin on paremal pool. Ja pidage meeles, just nagu meie suuremate puu, kõike õigel peab olema suurem kui root. Sel viisil me teame, et kõik, mis on selle vajadustele olla suurem kui iganes on siin. OK? 

Nii et meil on kaks valikut Nende kahe mullid. Meil on 32 ja 34-- või kahju. 20 ja 34. Niisiis, kuidas sa arvad me võiksime panna need? Kui see üks peab olema suurem kui see, see tähendab, et me tahame on 20 siin ja 34 siin. OK. 

Nii samamoodi, me vaatame kell selline sub puu. Ja me ütleme, OK, me ei ole 36. Meil on 106, 52 ja 59. Õigus? Sel juhul on meil tean, et see üks vajadustele on üks asi, mis on suurem kui see ja üks asi, mis on väiksem kui see. Õigus? Nii et kui me paneme need selleks, et see on lihtsalt umbes leida, et keset väärtus uuesti. Nii et meie keskel väärtus on 59. Siis me ütleme, OK, mis on vähem kui 59? Noh, see on 52. Ja mis on rohkem kui 59? Noh, see on 106. OK? Nii et see on lihtsalt natuke nagu puzzle. Tavaliselt aitab, eriti väikeste puude niimoodi, kui sa just tellida, kui te tea, kui palju on vasakul ja kui palju olete õigus, mida saab lihtsalt võimaldab teil valida, mida peaks olema teie juure. Ja siis saab omamoodi Töö sealt. Mm-hm. 33? Muidugi. OK. Nii et me tahame luua sõlme või kahendotsingupuu. Ja vaatame, milline võiks olla see. Ja ma arvan, et see tegelikult olla meie viimane probleem. Ah. OK. OK. 

See on nagu, mida suudame mõtle kui sõlm, eks? Meil on mingi väärtus ja me tean, et see on kas on vasakule ja paremale lastele. Binary otsing tree-- et vahendid et see on kõige enam kaks last. OK? Mõtleme, kuidas me määratletud seotud nimekirja, eks? 

Meil oli mingi int, et esindatud väärtust. Meil oli mingi pointer, et esindatud mida ta kavatseb järgmisel aastal. Kahendotsingupuu on väga sarnased. Meil on veel mingi väärtus, n, et me anname seda, eks? Ja siis ma joonistasin need väga selgesõnaliselt nooled sest nad on tegelikult suunanäitajaks. OK? 

Nii n on tavaliselt mida? See on mingi väärtus. Mida me tavaliselt määrata seda? Int. Nii et meil on mõned int n, või int väärtus, või mis iganes soovite seda nimetada. Ja siis on meil vasakul laps ja õigus lapsega. Õigus? Ja me teame, et see, mida nad point-- mida nad osutavad? Nad viitavad muude sõlmede, eks? Niisiis, kuidas me kuulutame sõlme osuti? 

Sihtrühm: [kuuldamatu]. 

SPEAKER 1: MM-hm. Ja me ei kavatse olla kaks neist, eks? Ja siis saame sõna otseses mõttes ei jäänud vasakul lapse ja õige õigus laps. Actually-- vabandust. Kuna me vajame struct. 

Nii struct on, sest me ei ole lõpetanud kuulutatakse sõlme veel. Nii sõlm jääb siia. See on nagu rekursiivne definitsioon, eks? Nii et kui me oleme jooksul Selle definitsiooni me ei lõpetanud tunnistamise sõlme struktuuri, nii et me peame tegema struct sõlme lihtsalt öelda, et jah, Me oleme tegelikult viidates tagasi paigaldada tüüpi asi. See meeldib kui see on loodud, siis saad trahvi. 

Nii kui suur te poisid arvate, et see on? Mis suurus see struktuur? 12. Miks? Täpselt. Ja tõepoolest, üks Esimene küsimus ühele viktoriin One on umbes suurused, mis on, miks ma küsisin. Hea küll. 

Me lõpuks, sest DCE on karjuda, kui me seda ei tee. Aga kui kutid on küsimusi, Muidugi, kirjuta mulle, andke mulle teada. Kutid hakkavad rock seda. Ma olen super põnevil. Kutid tehakse nii Kolmapäeval, ja seejärel saad teha oma lõplik projektid, ja see saab olema fantastiline. 

Ma olen siin kõrval nädala 4:00-04:30 Kui te tahate tulla korja oma viktoriine. Kui soovite leida mulle mõni teine ​​kord või lihtsalt koordineerida erineval ajal, julgelt andke teada. Vastasel korral on meie viimane lõik. Nii et see oli tore näha, kutid. Palun võtke rohkem kommi. Ja õnne teie viktoriini.