[Muzikos grojimo] 

GARSIAKALBIS 1: Gerai, visi. Sveiki atvykę į savo paskutinėje dalyje su manimi. Tai buvo gana semestras. Aš negaliu patikėti, tai, kaip, 12 arba 11 savaitę, kažkas panašaus. Bet kadangi tai paskutinis mūsų skyriuje, mes turime daug saldainių. Ir aš ruošiuosi pabandyti ir prep jus taip pat I gali savo viktorinos trečiadienį. Taigi tikriausiai ne geriausias būdas, kaip, galinė sekcija su viktorina peržiūrą. Bet mes bandysime ir padaryti jį įdomus. Ir visada saldainiai. Taigi tikiuosi, kad bus padaryti tai geriau. 

Jūsų viktorina bus gana kiek tas pats, kaip Viktorina nulio. Tai bus Tas pats formatas, tokio pat ilgio. Jūs būsite kambarių išsibarsčiusios visoje miesteliu, nes yra arti 900 jus, ir mes negalime visi laiko tave kambarių, kaip šis. Todėl įsitikinkite, kad pažvelgti į visus Viktorina Vienas dokumentacija internete cs50.harvard.edu šįvakar arba rytoj vakare. Įsitikinkite, kad žinote, kur esate vyksta, ką jums reikia pareikšti. Tikrai, jums tiesiog reikia duoti sau ir pieštukas, ir jums turėtų būti bauda. Klausimai bus labai pati. Yra tikriausiai bus pora daug pasirinkimo, pora trumpas atsakymas, kai kodavimas, gal kai true / false, atitikimo rūšių dalykų. Taigi jums neturėtų būti pernelyg nustebino formatu. 

Kas gali būti stebina tai, ilgis, kuris, ankstesniais metais, Buvo daug ilgiau. Mano metų, aš neturiu vieną draugui kad aš atsimenu apdailos egzaminą. Nebuvo kaip kartotinio puslapiai paliktas tuščias. Taigi, ilgis gali būti rūšies disorienting tik dėl to, kai kuriais metais, ji turi buvo daug ilgiau nei Viktorina One. Aš neįsivaizduoju, kas tai bus kaip šių metų, bet tai ką reikia žinoti. 

Be to, difficulty-- žmonės linkę rasti Viktorina Vienas daug daugiau sunkiau nei Viktorina nulio. Vėlgi, žinote, jei jūs rūšies pėsčiomis iš jaučiasi šiek tiek nejaukiai, nes tu negali padaryti taip pat, kaip jūs maniau jūs ar jūs manote, kaip jums nebuvo padaryti taip pat kaip tu ant Viktorina One, prisiminti, kad tikriausiai daug kitų žmonių jausmą, kad taip. Buvau tikrai vienas iš tų žmonių. Viktorina vienas, kaip, išmetė mane kilpa. Ir mano draugai turi tai puikus nuotrauka jais JP Valgė rūšies su jų didžiulis Sundaes, yra kaip, Viktorina One ir atrodo kaip jie ašaros. 

Taigi, tai apskritai jausmas. Tai sunku testus, tai sunku viktorina. Akivaizdu, kad jei jūs išeiti, ir jūs jaustis kaip jūs sukrėtė tai, puikus jums. Bet žinau, kad jūs tikriausiai not-- Jūs esate beveik neabejotinai nėra Vien jei išeiti jausmas, kaip, eh, galbūt galėjo Dotarłeś geriau. Šis patiekalas kietas. MM-hm. 

AUDITORIJA: Kiek verta atsižvelgiant į [nesigirdi]? 

GARSIAKALBIS 1: Verta pats. Taip. Bet vėl, jis taip pat bus paveikta, kaip klasės poilsio daro, kaip jūsų sekcija, kaip jūs laikui bėgant pagerėjo. Rūšiavimas yra šiek tiek juoda dėžė. Taigi, kas tikrasis skaičius arba procentais gausite nebūtinai patinka tiesiogiai koreliuoja su klasės jūs ketinate gauti. Yra daug " veiksnių, kad pereiti į jį. 

Taigi su tuo, mes ketiname eiti per kai viktorina peržiūrą. Aš tik ketina paleisti tai kaip paskutinį kartą jums vaikinai. Turiu visus atsakymus į Viktorina Vienas iš praėjusių metų. Taigi, jei jus vaikinai nori traukti kad ant jūsų pačių kompiuterių, jei atlikote šį egzaminą prieš turite klausimų, Aš galvojau, ką galėjome tiesiog eiti per kai iš sunkiau tuos apie tai. Taigi, mes galime kalbėti apie tai, gal gauti šiek tiek daugiau įžvalgos į už kai intuicija šie klausimai, kaip kreiptis į juos. 

Taip pat, kaip ir paskutinį kartą, Turiu 100 skaidrių denio kuris turi iš esmės visi iš skaidrių, kad aš paruošiau Ankstesnis skyriai nuo jūsų paskutinio quiz-- I turi šiame denyje. Taigi, mes galime eiti per gana daug nieko kad mes kalbėjome apie iš anksto, kad galbūt Jums nori šiek tiek daugiau aiškumo apie. Mes galime padaryti, kad pirmas. 

Bet kitaip, aš super laimingas tik rūšies darbą per šias problemas su jumis. Ir aš tikrai čia sutelkti dėmesį į tai, ką jūs manote Būtų labai svarbu sutelkti dėmesį. Kaip, akivaizdu, kad visi ši medžiaga yra labai svarbi. Ypač, kaip mes einame per Viktorina One, Aš tikrai atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip, oh, tai gali būti kažkas Jūs tikrai norite žinoti ar jūs norite turėti savo apgauti lape. Aš būsiu sakau dalykų kaip mes rūšies pereiti. 

Taigi dėl šio rašto, ar yra kokių nors dalykų kad vaikinai norėtų eiti per? Be to, jei aš neturiu tai mano denio, mes galime atsigriebti kažką internete, ar mes galime pabandyti ir padaryti iki Pavyzdžiui skristi. Tačiau bet koks sąvokos, kad jūs vaikinai yra šiek tiek neaiškus. [? Brian?] Tu have-- 

AUDITORIJA: O, tai sukauptas? Kaip yra ant Viktorina Daiktai Nulis bus čia? 

GARSIAKALBIS 1: Tai kumuliacinės, bet tai kur kas daugiau dokumento dėl dalykų dėmesio nuo jūsų paskutinio viktorina. Taigi akivaizdu, kad jus vaikinai sužinojo apie kintamuosius, ir kilpas, ir Conditionals. Ir tai ne kaip tie, tik išeiti, nes jie akivaizdžiai būdinga viską nors, kad mes sužinojome dabar. 

Gali būti klausimas ant rūšių, arba yra gali būti klausimas skirtingų paieškas. Arba ten gali būti pora klausimai gal kažkas jums atsižvelgdamas į tai rinkimą ar skirtingų klaidų. Bet jei jūs pažvelgė Viktorina Vienas iš praėjusių metų, Jūs pastebėsite, kad tai yra labai orientuota į dalykų kurie įvyko nuo jūsų paskutinio viktorina. 

Kodėl yra tai, kad durys visada užrakintos? Tai tikrai nervina mane. Nes aš visada stengiuosi eiti per jį. 

Taigi, kad gana daug kaip viktorina bus. Taigi nėra jokių sąvokos, kurios vaikinai norėtų eiti per? Arba mes galime pereiti teisę į tik žiūri Viktorina Vienas nuo praėjusių metų ir kokios vyksta per praktikos klausimus ten. Mes taip pat galime pereiti atgal ir pirmyn. Tai ne vienkartinis rūšiuoti dalykas. Turite klausimų? Taip. 

AUDITORIJA: Ar galiu paklausti klausimas apie another-- 

GARSIAKALBIS 1: Dar vienas? 

AUDITORIJA: Tai iš dar vieneriems metams. 

GARSIAKALBIS 1: Taip. Mes taip pat galime tai padaryti kitais metais. 

AUDITORIJA: Gerai. Taigi nuo 2011 metų. 

GARSIAKALBIS 1: 2011 m. Ooh, tai buvo prieš metus mane. Leiskite traukti tai padaryti. 

AUDITORIJA: manau. 

GARSIAKALBIS 1: Šis aspektas santykis mesti mane. 

AUDITORIJA: 11 ir 12. 

GARSIAKALBIS 1: 11 ir 12. Gerai. Na, čia, kodėl ne mes tai darome? Jūs guys-- visi tiesiog pora Protokolų ieškoti per viktorinos. Ir mes sudaryti sąrašą. Ir tada mes eiti per juos. Viskas gerai? Nors gaunu krūva šios medžiagos išsidėstymą aikštelėje. Gerai. Aš tik ketina rašyti dalykų žemyn ant popieriaus. 

2011 11 ir 12? Aš tik ketina pakeisti šį ekraną. Gerai. Tai geriau. Tai daugiau. Gerai. 

Kas nors turi bet kad jie nori pradėti? Be to, pamiršau pasakyti, jei norite gauti daugiau nuo žmonių krūva kalbėti ne jums ir tiesiog suteikti jums kreko Žinoma per pastarąsias šešias savaites, mes veikia atsiliepimą sesijos nuo 7:00 į 8:30 vakarą šiaurės vakarų B103, kuris taip pat atsitiko Paskutinį kartą, jeigu ji ketina būti man Ona, Daven su Gabe ir Robas rūšies pagalbą iš užkulisiuose tiesiog rūšies mesti visus informacija, kad jums gali nori turėti savo apgauti lape, velniop, žinau, apskritai ten. AUDITORIJA: Štai taip pat internete, tiesa? GARSIAKALBIS 1: Taip pat internete. Taigi jūs taip pat gali likti iš šio Nemalonus oras, eikite į savo bendrabučio, ir gyvu srautas, jei norite. Aš tikiu, kad daug " people-- Žinau būtų daryti, kad jei aš būčiau jūsų batai. Gerai. Taigi, kodėl ne mes pradėti with-- o jūs guys-- tikiuosi, Jūs ieškote per. Jei ne, aš tiesiog gali pradėti dirbti per įvairių dalykų Viktorina Vienas nuo praėjusių metų, nebent jus turi konkrečius klausimus. 

Pradėsime tai klausimas apie šūsnis. Taigi ar visi prisiminti rūšies ką kamino yra? Kaip mes linkę to-- gali kas nors tiesiog suteikti man apskritai aprašymas kamino? Duomenų struktūros tipas. Gerai. Taigi, tai viena iš duomenų struktūros, kad mes tikėtis, kad būsite susipažinę with-- kaip kaminai, matricos, eilių, kt. Taip. 

AUDITORIJA: Kaip pirma Be, paskutinis Out, kažką. 

GARSIAKALBIS 1: Tai pirmasis, Paskutinis Out. Būtent. Taigi kamino yra tiksliai ką mes linkę manyti, apie tai, kada mes galvojame iš ko kamino. Taigi plokštelių krūvą. Pirmoji plokštė jums pribaigti bus apačioje, ir tai bus paskutinis vienas, kad jūs pašalinti pabaigoje. Nes jie sukrauti. 

Ir jūs imtis vienas iš apačios, paprastai viskas avariją ir pertrauka. Taigi kaminai galite galvoti apie tiesiog patinka plokštelių krūvą. Arba pavyzdys visada patinka naudoti yra "D salėse, turite padėklai, jie visi sukrauti, ir jūs imtis iš viršaus. Taigi, paskutinis vienas yra pirmasis iš. Gerai. 

Taigi šiuo atveju, mes matote, mes have-- Įdomu jei aš iš tikrųjų gali padidinti truputį. Taigi, mes turime tai turizmo infrastruktūrą čia. Teisė? Taigi jūs turite šiek tiek konstrukto, kuris turi kai int skaičius pajėgumus. Taigi, ką mes manome, kad yra? Tai su dydžio TALPA masyvo. 

Taigi tai tikrai yra mūsų kamino apskritai. Mūsų kamino yra tikrai tik masyvas su tam tikru nustatytu numeriu , kad yra jo max, tai yra, jo pajėgumą. Ir tada mes turime šiek tiek int dydis, kuris seks mūsų kamino dydis visą kursą kada mes jį naudoti. Gerai? 

Tokiu atveju tiesiog čia, mes sakome, kad mūsų kamino dydis buvo inicijuoti 0. Taigi, mes turime tuščią steką dabar. Ir tada mes norime užpildyti pop įgyvendinimas tokia, kad ji grąžina viršuje LC. Ir tada, jei jis tuščias, jis grįžta neigiamą 1. Gerai? Taigi aš noriu jums, vaikinai, tiesiog galvoti apie tai, ką mes galime padaryti, kad. Tai, kas gali būti vienas iš pirmųjų, tai, ką mes norime norite patikrinti? Yra puikus dalykas čia. Kai jis says-- jei yra nors kai Jei teiginys, kaip "Jei kamino tuščias" arba "Jei tai atkreipia null", arba "Jei tai, ką", - atsiprašau. 

AUDITORIJA: Rašyti IF. 

GARSIAKALBIS 1: Teisė. Jūs galite rašyti žinutę IF. Ir tai tikriausiai yra viena iš pirmųjų dalykų, kurį norite patikrinti. Gerai. Kai jie jums lyg kampinio atveju kaip šis, tai paprastai vienas iš pirmųjų ko jūs ketinate patikrinti savo kodą. 

Be to, kažkas pripažįsta viktorinos yra, jei turite neefektyvus būdas kažką daryti, rašyti jį žemyn. Kadangi mes ne klasifikavimo Jūs dizainą, mes klasifikavimo jums teisingumą už viktorinos. Taigi, net jei jūs žinote, kad tai super blogas būdas daryti kažką, bet jis veikia, rašyti jį žemyn, gerai? 

Drąsiai, aš mačiau vaikai paskutinis šarvuotuose jei peržvelgsite praėjusių metų vieną, jie patinka, tai Mario piramidę. Ir jie tiesiog tik padarė "spausdinti, maišos, spausdinti, maišos, maišos, spausdinti, maišos, maišos, maišos. " Bet tai teisinga. Ji ką mes jį papasakojo, todėl jūs negalite imtis taškų išjungtas. Jei esate žemyn viela, be abejo, jums norite gauti daugiau elegantišką sprendimą, ir daugiau elegantiškas sprendimas tikriausiai būti mažesnė kodas, o tai reiškia, jūs tikriausiai turi didesnę tikimybę būti teisus. Bet jei jūs esate kaip ir, žinote, kas, ne, aš neturiu laiko, aš žinoti tai yra tirpalas, tai nėra geriausias, rašyti. Ir jūs netgi galite rašyti pusės, aš žinau, tai yra baisi, bet aš žinau, ji veikia. Taigi tik heads-up ". Gerai. 

Taigi akivaizdu, kad pirmas dalykas, tai jei pareiškimas. Taigi, ką mes galvojame tai Jei pareiškimas bus? Ir iš tikrųjų, leiskite man atidaryti iki mano labai Sublime redaktorius. Aš ruošiuosi kodą tai ir tada parodyti jums, vaikinai, kai tai daroma. Taigi int pasipriešinimo. Gerai. Taigi, jei mes turime tai int pop void-- taigi akivaizdu, tai kai funkcija, kuri trunka nieko ir grąžina sveikąjį skaičių, tiesa? Taigi tai tik ketiname kalbėti apie tai kamino, kad mes sukūrėme. 

Taigi tik vertimą šis paskutinis sakinys: "Jei kamino yra tuščias, Pop turėtų grįžti neigiama 1, "kaip gali mes tai darome? Taigi, jei kas? Kaip mes žinome, kad kamino tuščias? Tai tiesiog dydis lygus 0. Stack.size lygus 0. Be to, aš rūšies raštu akliesiems čia. Taigi, jei aš padaryti bet typos-- oh, taip pat pamiršo paminėti. 

Praėjusią savaitę, aš visiškai suprato, kas mūsų problema buvo su JavaScript. Negalima pasinaudoti I ir D. Turėtumėte tik kapitalizuoti I ir gauti elementą Id. Ir tai buvo visai klaida. Taigi, jei jus vaikinai eiti atgal ir iš tikrųjų atrodo per mano kodas, jei jūs tiesiog padaryti viską mažosiomis raidėmis D, "pamiršti elementą Id" jis veiks. Taigi, kaip ir žadėjau, buvau labai arti. Aš tiesiog kapitalizuojamos kažką Aš ne turėjo, kuri Aš tikiu, kad vaikinai turėjo paskutinio PSET. 

Taigi, jei mūsų dydis lygus 0, ką mes turėtume daryti? 

AUDITORIJA: Grįžti neigiamą 1. 

GARSIAKALBIS 1: Grįžti neigiamą 1. Nemokama. Taigi dabar ką mes galime padaryti? Mes norime, kad pop kažką išjungti. Dabar tai yra atvejis kur mes turime kažką. Mūsų dydis yra didesnis nei 1 arba didesnis nei 0, teisę? Mes iš tikrųjų turi kažką ten. Taigi, ką mes norime padaryti, tai mes nori grįžti čia. Mes ketiname pasakyti, kad mes norime grįžti viršų kamino. Gerai? 

Taigi, kaip gali mes tai darome? Kaip mes grąžinti kamino viršų? Atminkite, kad mūsų kamino yra tik masyvas, tiesa? Ji turi tam tikrą pajėgumų kad mes jį pateikia. Kaip mes įdėti daiktus on-- ar iš tikrųjų, mes ketiname rašyti "stumti" po to. Jei viskas yra there-- gal nuotrauka padės. Hm, man patinka didelis kreidos geriau. 

Taigi if-- ir jūs galite tiesiog galvoti apie tai, kaip mūsų kamino. Taigi, šis yra 0, 1, 2. Aš nežinau, kodėl mano dėžės vis mažesnis. Bet ten. Gerai. 

Taigi tai yra kai kamino su 5 talpos. Ir tarkim mes turime kažką čia ir turime kažką čia. Taigi šiuo metu, mūsų dydis yra lygus ką? 2. Ir jei mes norime, kad pop kažkas ne apie tai, tai reiškia, kad mes norime gauti Atsikratyti šio čia. Gerai? Taigi kaip mes turime grįžti šią vertę? 

AUDITORIJA: Dydis atėmus 1. 

GARSIAKALBIS 1: Teisė. Taigi dydis atėmus 1, arba galėtų padaryti dydį atėmus minuso. Tačiau mes galime ne tik padaryti dydį. Tai viduje struct, tiesa? Taigi stack.struct. arba stack.size. Štai mūsų puslapis teisę ten. Gerai? 

Ir tada, jei mes žiūrime atgal į mūsų struct čia pastebime, kad į iš tikrųjų pasiekti masyvo, mes turime padaryti stack.numbers kad iš tikrųjų pasiekti, kad masyvo. Taigi, kad grąžina kamino viršaus. 

Bet kažkas that--, jei jus vaikinai atrodo tuo atsakymų raktą, tai viskas, ką jie duoti jums. Taigi tai yra tai. Bet galiu teigti, kad jie miss-- Ooh, o ne tai, ką norėjau. Galėčiau teigti, kad jie kažko trūksta, because-- taip. AUDITORIJA: Sumažinkite dydį. GARSIAKALBIS 1: Teisė. Turime sumažinti mūsų dydį dabar. Taigi, kas yra sudėtinga apie tai, kai jūs grįžti kažkas, jūsų funkcijos Išvažiavimas, tiesa? Taigi, ką mes galime padaryti, tai iš tikrųjų sumažinti mūsų dydį pirmiausia. Ir tada mes tiesiog gali padaryti stack.size. 

Mes galime tiesiog naudokite stack.size kaip mūsų indeksu, mes negalėjome? Nes jei stack.size yra 2, mes jį Mažėja. Ir todėl 1, kuris yra mūsų tikrasis Indice. Kai mes atsikratyti to, mes iš tikrųjų turėti tik vieną dalyką mūsų masyvo. Taigi ji tiek. Auditorija: [nesigirdi]? 

GARSIAKALBIS 1: Na, šiuo atveju, mes ką tik grįžo elementą viršuje, kuris yra ne mūsų dydis tai viršuje. Bet mes ne padaryti nieko dydis, kai mes pašalinti šį elementą. Tai nepasikeitė mūsų dydį dar. Tai daro iš tikrųjų prigimties pakeisti mūsų dydį. 

Bet, kad ji šiek tiek aiškiau, galite padaryti stack.size minuso minuso. Man tai daro, aš nežinau, šiek tiek daugiau aišku that-- Ah, kad jūs iš tikrųjų keičiasi dydis ir jį grąžindamas. Kitas būdas buvo gerai, nes jūs keitimo ir grąžinimo tuo pačiu metu. Bet tai tik dar vienas būdas rašyti tai, kad aš norėjau parodyti jums vaikinai. Ar tai prasminga? Kaminai, manau, yra daug lengviau nei eilėse. [Juokiasi] Gerai. Ar turite kokių nors konkrečių klausimų apie 11 ir 12 straipsniuose, arba just-- 

AUDITORIJA: Manau, kad tai buvo kamino. 

GARSIAKALBIS 1: kamino dydis? 

AUDITORIJA: Taip. 

GARSIAKALBIS 1: Gotcha. Gerai. Taip, jūs galite tai padaryti vienas iš šių dviejų būdų. Gerai. 

Taigi dabar mes turime kita. Tai tikrai keista, kaip neturi tai mano ekrane. Taigi, jei mes žiūrime čia, dabar mes norime baigti stumti įgyvendinimą, kurios iš tikrųjų kelia kažką, eina ir įterpia kažką į mūsų eilėje, arba į mūsų kamino. Gerai? 

Taigi, jei pastebime, mes turi keletą dalykų. Mes turime great-- jei visa kita, kai mes turėti vieną iš šių, vaikinai turėtų bent jau gauti pusę vieta, nes viskas, ką turite padaryti, yra konvertuoti į C tai ir jie jums pusę jos. Taigi "jei kamino yra pilnas arba jis yra neigiamas, tada stumti turėtų grįžti klaidinga. " Gerai? 

Taigi, mes tik norime teigiamas sveikieji skaičiai, kad būtų mūsų kamino. Viskas gerai? Ir tai vyksta arba grąžina true arba false. Taigi, mes turime [nesigirdi] bool. Gerai. Taigi verčiant. 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: Oi, ačiū. Taip. Tai kodėl aš turiu jums vaikinai. Žiniasklaida n. Puikiai. Kadangi mes išleidimą kažkas prie mūsų kamino. Mes iš tikrųjų reikia šiek tiek skaičių. Gerai. 

Taigi tik atsižvelgiant, kad paskutinę eilutę, kad jie davė mums, mūsų rūšies kampe atvejais, Ką manote, kad mes turime čia? Akivaizdu, kad mes ketiname turėti tam tikrą IF. Gerai. Taigi, mes tarė: "Jei mūsų kamino yra visiškai arba, jei n yra neigiamas. Taigi tikriausiai lengviausia pradėti su, todėl, jei n yra mažesnis negu 0 or-- prisiminti savo gražus IR ir ARBA operatoriai ten. 

Kaip mes patikrinti, pamatyti, jei mūsų kamino yra pilna? Kas atsitinka? 

AUDITORIJA: Dydis lygus TALPA. 

GARSIAKALBIS 1: Būtent. Puikiai. Gerai. Ir ką mes norime ten padaryti? 

AUDITORIJA: Grįžti klaidinga. 

GARSIAKALBIS 1: Grįžti klaidinga. Puikiai. Taigi pusiaukelėje, tiesa? Bent jau, vaikinai turės pusė tai. Taigi pagalvokime apie tai. 

Taigi tai yra kamino mes pradėti. Mes stengiamės įdėti kai čia elementas. 

Mes turime dydį, kad yra lygus 2 dabar. Mes turime pajėgumų, lygią 5. Ir tarkim turime kai n tai lygus 3. Taigi, mes turime įvesti 3 į šią erdvę. Ir mes turime įvesti jį į 2 indeksą. Teisė? 

Taigi, kaip gali mes tai darome? Bando assign-- mes norite naudotis mūsų masyvo. Taigi stack.numbers. Bet ką Indice būtų mes norime, kad tai būtų? 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: Taip. Stack.size. Ir mes norime, kad į vienodą n, tiesa? 

Auditorija: [nesigirdi]. GARSIAKALBIS 1: aš iš tikrųjų buvo tik žiūri, kad. Manau, kad yra negerai. 

AUDITORIJA: Ar ne jūs norite vietos pro dabartinę dydis? 

GARSIAKALBIS 1: Na, jei pažvelgsime čia Mūsų dydis šiuo metu yra 2. Mes norime, kad ji eiti į indeksu 2, nes tai yra mūsų rietuvės viršus. Taigi, aš sakyčiau, kad tai turėtų būti stack.size, ir tada padidėtų stack.size. Ar visi sutinkate? Manau, kad su tuo sutinku. Vaikinai galima ginčytis su manimi, jei norite. Arba ne ginčytis, bet mes galime tai aptarti. 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: MM-hm, kur jis atidaryti, nes nulis indeksavimo. Taigi, kadangi per pirmąją dalį, Maniau, kad jie klydo, ir jie buvo iš tikrųjų teisinga, tai dalis, aš iš tikrųjų manau, kad jie klydo. Sakyčiau, turėtumėte tikrai įvesties jį čia. Aš manau, kad mes visi sutinkame, turime 2 dydį. Būtent, kur mes norime, kad mūsų naujasis numeris eiti. Taigi stack.numbers ne stack.size turi būti lygus n. Ir tada mes būtume prieaugio stack.size. ++. Ir tada, ką norime daryti? Yra vienas paskutinis dalykas, kurį mes turime daryti, jei mes sėkmingai įdėta tai? Grįžti tiesa. Ir dabar jūs baigsite. Taigi, aš jaučiu, kaip ji buvo visa atėmus atėmus stack.size ir stack.size ++, kad messed things up. Ugh. Aš keep-- Turiu šį kelio Suskubo tendencija, kad visada nukentėjo Valdymo, S, nes aš niekada noriu numesti nors mano darbo. Bet man nereikia to daryti dabar. Gerai. Taigi, tai buvo kamino. Nemokama. 

Ar yra kas nors? Ar jus vaikinai pastebėsite kokių nors kiti klausimai, kad norite norėčiau eiti per ankstesnių viktorinos? Jei ne, mes galime rūšies pradėti kalbėti per Viktorina Vienas iš praėjusių metų. Taip. 

AUDITORIJA: Už pirmą dalis, aš tikrai ne suprasti, kaip jūs ištrinti numerį. Ar ne jis vis dar ten? 

GARSIAKALBIS 1: skaičius vis dar ten. Bet kas atsitinka, yra ta, kad jūs papasakojo, kad jūsų kamino viršaus čia, kai jūs einate į pridėti kažką ant kamino, jis bus tiesiog jį pakeisti. 

AUDITORIJA: O, gerai. GARSIAKALBIS 1: Taip. Taigi, tai, kaip jis pamiršo ir tai yra tipo dalykas, nors jis ten. Auditorija: [nesigirdi] ar kas nors? GARSIAKALBIS 1: Ne Kadangi mes į masyvas, jūs neturite nerimauti about-- jums tiesiog nepaisyti, kai jums reikia. Gerai. Visi kiti klausimai? Jei ne, mes tiesiog vyksta pradėti dirbti per. Taip. 

AUDITORIJA: Na, tai vienas ant 2013 bet tiesiog išgyvena SQL stuff. GARSIAKALBIS 1: SQL? Gerai. Taigi tai yra 26 per 29. AUDITORIJA: Taip. GARSIAKALBIS 1: Gerai. Gražus. Leiskite traukti tie iki. Oi, atrodo. Ar jūs vaikinai mėgautis Steve Ballmeris pasikalbėti, beje? Tai buvo gana linksmas, mano nuomone. Man patinka, kad kiekvieną kartą, kai aš auklėti CS50-ųjų svetainės skyriuje metu, tai kaip, oi, žiūrėti skyrių. Ir aš, kaip, mm. 

AUDITORIJA: Ar mes galime tai padaryti? 

GARSIAKALBIS 1: Mes tai padaryti pabaigoje. Kaip tai? Nes aš žinau, jums vaikinai visada norėjau. Taigi mes tai padaryti pabaigoje. Vienas klausimų. 

Auditorija: [nesigirdi]. GARSIAKALBIS 1: Tai bus meta skyriuje. AUDITORIJA: Tai kaip 5 sekundes. AUDITORIJA: Tikrai? AUDITORIJA: Tai kaip 20 sekundžių. [Tarpines BALSAS] [Juokas] GARSIAKALBIS 1: Man patinka, kad Jūs jau padaryta tai, o tai, ką daro mane laiminga. Gerai. 26. Gerai. Tiesą sakant, mes tik ketina veidrodis tai dabar, nes aš negaliu. Tai erzina. Gerai. Dabar matau viską. Gražus. Gerai. 

Taigi akivaizdu, kad tai turėtų sugrąžinti didieji prisiminimai iš [? CSG?] Finansai. Pusė jumis apie jau tavo rūšiuojami dabar. Kita pusė gausiu į labai, labai greitai, pažadu. 

Taigi, mes turime tam tikrą SQL lentelę kad sąskaitos čia. Turbūt panašus į Jūsų vaikinų vartotojų lentelės. Ir mes turime tam tikrą skaičių buvo pirminis raktas ir atstovauja 12 skaitmenų sąskaitos numeris. Ir balansas, kiek pinigų jie turi. Ir Numatytoji reikšmė yra 100. Ir jie juos 100 $ bet laiko jie atidaryti sąskaitą. Norėčiau, kad mano bankas padarė. Gerai. 

Taigi, mes norime baigti schemą iki nurodant šalia skaičiaus pusiausvyra reikia SQL tipo. Taigi, ką jūs manote būtų lyg savo kelio Suskubo reakcija rūšims šių dviejų? 

AUDITORIJA: Žiniasklaida. 

GARSIAKALBIS 1: int. Gerai. Ir tada pusiausvyrą? Dešimtainis. Gerai. Taigi dešimtųjų teisė. Žiniasklaida yra arti. Pirties didelis dalykas yra tai pabrėžė 12 skaitmenų sąskaitos numerį. Kai mes turime kažką tai didesnis nei aštuonių skaitmenų, jie nori naudoti didelis int, kuri manau is-- 

AUDITORIJA: Ar tai tik SQL? 

GARSIAKALBIS 1: Tai tik laiko aš girdėjau tai yra SQL--, pavyzdžiui, naudojant didelį int. Tai tiesiog suteikti jums šiek tiek daugiau tikslumo, todėl, kad jūs esate ne perpildyta tipo dalykas. Visais SĄŽININGAS, manau, kad tai yra neabejotinai vienas iš tų, kur tai kaip, oi, ji skirta žmonėms kurie turi šiek tiek daugiau žinių apie SQL. Mes niekada kalbėjo apie didelis ints Jūsų PSET. Taigi, tai lyg aš esu gana įsitikinęs, jei jūs įtraukėte int, tai buvo pusė kredito. 

Ir kaip minėjau anksčiau, yra vyksta būti keletas klausimų, kurie yra tik reiškė kelionę jus, todėl kad ne kiekvienas gauna 100. Kadangi žinoma, yra yra keletas CS50 žmonės kurie buvo tai daryti, kaip aštuoneri metai, ir jūs esate kaip, ką tu darai? Bet taip. 

Dešimtainis balanso buvo akivaizdus. Ir tada didelis int už skaičių tik dėl to, to, kaip pabrėžė 12 skaitmenų. Kai kas nors yra paryškinti ar tai pabrėžė, kaip atkreipti dėmesį į jį. Mes nedarome, kad tik todėl. Gerai. 

Taigi "Tarkime, kad bankas taiko 20 $ mėnesinį mokestį nuo visų sąskaitų. Su kokiais užklausa galėtų bankas atskaityti 20 $ iš kiekvienos sąskaitos net jei ji gaunama kai neigiamas likutis? " Taigi pradėkime paprasta. Mes turime keturias pagrindines komandas SQL, kuris yra? Ar jus vaikinai prisiminti keturi didieji jog buvau jus įspėjęs? 

Atnaujinti, panaikinti, pasirinkite, tada įdėkite. Puikiai. Gavo jį. Taigi, ką mes galvojame galią būti labiausiai naudinga šį vieną? Mes are-- UPDATE. Būtent. Taigi ATNAUJINTI, nes mes ieškome ne sąskaitas, kad jau egzistuoja. 

Taigi nepamirškite mūsų generalinis Rūšiuoti dalykas yra atnaujinimas. Ir kas tada ateina po UPDATE? Mes turime lentelę kad mes nuorodos. Taigi, jei aš atsigriebti Sublime again-- UPDATE. Taigi tai yra bendras formatas. Taigi, mes turime UPDATE lentelę. Ir kas tada yra kitas dalykas, mes turime? 

Jūs galite tai padaryti KUR. Ir tada mes turime šiek tiek kvalifikacines čia. Ir tada, ką mes turime toliau? Mes turime SET-- kažką lygus kažką. Blah blah lygus. Atnaujinta bla. Teisė? Štai kaip apskritai idėja kai atnaujinimo. Gerai? 

Taigi pradėkime užpildyti šią su kokia ji turėtų būti. Taigi, ką stalo kalbame? Sąskaitos. Ir tada, šiuo atveju, kas tikrai cool yra kalbame apie konkrečias Vartotojų viduje mūsų sąskaitą, ar mes kalbame apie visiems vartotojams? Mes kalbame apie visiems vartotojams. Taigi, tuo atveju, galime tik ištrinti tai, kai kvalifikacines. Kur yra tik tada, kai norite apriboti, ką jūs keičiasi. Jei norite pakeisti visą stalo, galite tiesiog lašas, kad. Gerai. 

Taigi dabar mes ne mūsų SET dalis. Ką mes norime pakeisti? 

AUDITORIJA: Balansas. 

GARSIAKALBIS 1: Balansas. Ir mes ketiname to-- kaip yra mes ketiname pakeisti pusiausvyrą? Mes turime 20 $ mokestį, tiesa? Minuso 20. Ir jie sakė, kad tai gerai, jei turime neigiamus balansus. Taigi šiuo atveju, jums nereikia daryti jokių tolesnių klaidų tikrinimas. Gerai? Tai tiesiog viskas, ką turite daryti. Cool? Gerai. 

Taigi eikime per kitą. "Su kokiais SQL užklausos galėtų bankas gauti sąskaitų numerius iš jos turtingiausių Klientams balansuoja didesnis nei 1000 $? " Jei Jūsų banko ir jūsų turtingiausių klientams yra tik tie, kurių daugiau nei 1000 $, Jaučiu, kaip jūs daro kažką blogo. Kaip, kaip veikia bankas išgyventi, kad? Kaip, kad palūkanos, ne visai pakankamai. Gerai. Su šia dalykas rūšiuoti, ką jūs manote, mūsų keturių funkcijų, Kaip manote, mes ketiname naudoti? PASIRINKTI. Puikiai. PASIRINKTI. Gerai. Taigi mes pasirinkdami kai identifikatorius iš stalo. Ir tada, kai tenkinamos. Taigi, kaip mes einame per tai, aš tik ketina suteikti jums vaikinai bendrą kėlimo ant bendros formos visi iš jų. 

Taigi mes pasirinkus tam tikros rūšies iš [? dalykas. ?] Šiuo atveju, tai bus paprastai kai stulpelis. Taigi, mūsų atveju, mes turime skaičių, pusiausvyrą. Jūsų vaikinai "atveju, o gal jis buvo ID, vardas, slaptažodis. Bet iš tų kolonų, tai paprastai ką mes pasirinkdami. 

Taigi šiuo atveju čia, o rūšies skiltyje, ką identifikatorius mes traukiant iš mūsų stalo? Ką užduoti mums? Ji prašo mus mūsų skaičių, tiesa? Sąskaitų numeriai. Taigi nepamirškite, tiesiog skaičius, šiuo atveju. Jei vaikinai kada nors klaidą, kad šviesus Orange Box būtų sugalvoti. Ir tai buvo, pavyzdžiui, netikėtas eilės, kaip, nesvarbu. Tai todėl, kad tu vadinamas jūsų stalo negerai, tiesa? Todėl įsitikinkite, kad jūs esate paskambinę stulpelį teisingai. 

Taigi nuo stalo, mūsų stalo yra vadinamas sąskaitos. Vėlgi, įsitikinkite, kad esate nuorodos į savo lentelę teisingai. Ir kas tada mūsų būklė čia? Ko mes ieškome? Mes norime, kad mūsų turtingi žmonės. Taip. Taigi subalansuoti didesnis kaip 1000. There you go. Štai Jūsų užklausa. Neblogai, tiesa? Gerai. 

Taigi dabar mūsų paskutinis. Su tuo, mes breezing per. Gerai. Taigi dabar ", kas užklausa galėtų banko arti, t.y., ištrinti ", - ne jums patinka, kaip jie tiesiog davė jums DELETE-- "Kiekvienas sąskaita, turi 0 pusiausvyrą?" Aš manau, kad mes visi sutinkame, mes tikriausiai ketinate naudoti DELETE. Aš kviečiame imtis bet diskusija apie tai. Bet aš manau, kad tai gana saugus pasakyti, kad mes galime naudoti DELETE. 

Taigi mes ketiname DELETE kai vartotojus nuo stalo kur būklės. Taigi tos pačios rūšies dalykas kaip pasirinkti. Taigi ši case-- Oi, atsiprašau. Turėčiau DELETE FROM. Kadangi DELETE valios ištrinti visą eilutę. Taigi mums nereikia kalbėti apie kurią konkrečių dalykų apie vartotojas mes ištrinti. Jei mes ištrinti vartotoją, mes išbraukiant viską apie juos. 

Taigi, šiuo atveju, mes tiesiog reikia užpildykite mūsų, kur ir mūsų būklę. Taigi mūsų stalo yra tik mūsų sąskaitos lentelė, kaip mes darome. Ir kas tada yra mūsų būklė čia? 

AUDITORIJA: Balansas. 

GARSIAKALBIS 1: balansas lygus 0. Teisingas. Viskas gerai. Taip. 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: Taigi DELETE prigimties ištrina viską. Taigi kadangi, SELECT, pasirinkite trunka tam tikri stulpelį, kurį norite grąžinami. Jei nori viską apie vartotojas grįžo, jūs naudojate žvaigždė. Zodiako sako, grįžti į mane viskas nuo šį klientą. Arba, jei jūs įtraukėte KUR žvaigždė, kad reiškia tik duok man viską. 

Bet DELETE prigimties yra tai. Taigi, jei jūs sakote, DELETE nuo sąskaitos, kur balansas lygus 0, jis ketina pereiti. Ir visur, kur balansas lygus 0, tai natūraliai veikia, kad. Tai bus ištrinti viską. Žvaigždė yra daugiau for-- su SELECT arba atnaujinti, tai kalbėti daugiau apie individo laukai, atitinkantys vartotojui. 

Taigi, kai jūs SELECT žvaigždė iš stalo, kur ID lygus 1, tai grįžta su jumis viskas apie vartotoją su ID 1 d. Jei buvo padaryti SELECT skaičių Arba pasirinkite ID kableliais vardą iš vartotojų KUR ID lygus 1, tai tiesiog grįžta savo numerį arba jų ID ir jų pavadinimas. Gerai? 

Taigi mes naudojame žvaigždę Šiuo atveju į mums viską apie vartotoją. Ir ištrinti iš prigimties daro. Tai nėra tiesiog ištrinti ID ar tiesiog pavadinimas arba nesvarbu. Taip, ne. Jis tiesiog ištrina visą vartotoją. Taigi mes neturime nerimauti apie ten žvaigždės. 

Jei nori ištrinti viskas, jūs galite tai padaryti, ir tai bus tiesiog mesti viską. Tačiau paprastai, jums nenoriu to daryti. Bet jei jūs kada nors norite ištrinti viskas, jūs galite tai padaryti. Gerai. 

Ar jūs vaikinai rado kitų klausimų? Taip. 

AUDITORIJA: Ar jums 26? 

GARSIAKALBIS 1: 26 mes tiesiog padarė. AUDITORIJA: O, 25, atsiprašau. GARSIAKALBIS 1: 25. Gerai. 25. O. Jie daro "JavaScript". Oi, aš negaliu patikėti. Aš ruošiuosi netvarka mus vėl, vaikinai. Gerai. Mes turime tai. Mes ketiname atlikti šį darbą. Ak, JQuery. Pramogos. Gerai. 

Taigi mes ketiname baigti įgyvendinimas tinklalapį tokiu būdu, kad, jei jie lanko, įvesties jų pavadinimas, ir pateikti formą, jie turi šį puikų perspėjimą langas, kuris ketina pasirodyti. Taigi nieko su perspėjimais, mes žinome, kad mes ketiname turite naudoti "JavaScript". Yay, "JavaScript". Ir jei jie nesugeba įvestas pavadinimas, prieš pateikdami formą, nėra duotas perspėjimas turėtų pasirodyti. Taigi, galite naudoti JQuery, bet jūs neturite. 

Taigi, aš ruošiuosi jums vaikinai dirbti apie tai tik pora minučių. Pagalvokite apie tai. Ir tada mes kodą ją. Velniop aš einu pabandyti ir galvoti Geriausias būdas paaiškinti šį atsakymą jums. Gerai. Mes gauti įsteigti. Gerai. 

Taigi mes tiesiog vyksta vaikščioti per šį, nes žinau, JQuery yra šiek tiek klaidina. JavaScript. Tai tiek ten. Taigi, ką mes ketiname daryti, yra [Nesigirdi] tiesų išspręsta ši problema su JQuery. Taigi, jei jūs prisimenate, JQuery yra tik biblioteka kad tiesiog pastatytas ant JavaScript. Tai reiškia, kad jūsų gyvenimas šiek tiek lengviau. 

Aš tikrai, jei turite laiko, atrodo per Šiek tiek dokumentacija JQuery. Bet tai labai panašus į "JavaScript". Jis gavo panašius paradigmas, kur jums naudoti šią dot operatorių skambinti funkcijas objektų, kad jūs turite. 

Taigi, ką mes turime čia yra JQuery, Jūs visada turėtų turėti šios rūšies iš suvynioto, kuris yra $ (Dokumentas) .ready (funkcija) funkcija skliausteliuose čia. Gerai. Taigi, tai gali būti kažkas norite savo apgauti lape. Nes labai jau galite turėti savo jQuery įvynioti. Ir tai bus bent jau gauti Jums išsiskirti būdų ten. 

Taigi, tuo pačiu būdu, kad mes kalbėjo daug apie JavaScript, ir mes pradėti nuo ką mes bandome redaguoti ar tai, ką mes bandome pakeisti. Ir tai paprastai būna Pirmas dalykas, kad mes norime įdėti. Taigi šiuo atveju, jei mes einame atgal į tai čia ir mes pažvelgti į mūsų formą čia Mes šią įėjimai, Gerai, tai sąnaudų ID. Ir mes žinome, kad remiantis mūsų klausimą, mes yra arba ketinate mesti klaida, jei tai yra tuščias, ar mes ketiname daryti į tai perspėjimu, tiesa? Taigi tikriausiai galima pasakyti, kad mes bus, susijusius su sąnaudų čia. 

JQuery yra labai panašus tuo, kad, jei mes prisiminkite CSS, nieko su ID pažvelgsime su maišos. Viskas su klasės mes pažvelgė su tašku, tiesa? Taigi, tuo pačiu būdu, čia, kas mes kalbame apie tai, įėjimai. Mes matėme, kad įėjimai yra per mūsų forma ID. Taigi mes ketiname kreiptis į jį kaip toks. Įėjimai. Gerai? 

Taigi, kai kyla abejonių, net jei turite niekur, jei jūs tikrai nežinote apie tai, kaip požiūris tai, A, turi šią pakuotę. Taigi pradėkite ten su JQuery įvynioti. B, įsitikinkite, kad jūs žinote, ką keičia. Ir kai kyla abejonių, įdėti, kad į kažką, ir tai taškas, ką manote jums turėtų daryti su juo. 

AUDITORIJA: Kas yra įvynioti? 

GARSIAKALBIS 1: įvynioti tai pirmoji eilutė. Taigi, tai sako, palaukite, kol mano dokumentas yra paruoštas. Tada pradėkite Messing su dalykų. Gerai? Taigi mes žinome, mes su maitinimu įėjimai. Taigi mes, kaip, gerai, įėjimai yra mūsų forma. Štai mūsų ID. Taigi tai, ką mes bus ieškote. Ir mes norime pamatyti, kas vyksta pateikus šią formą, tiesa? 

Taigi, kaip mes galime galvoti, mes turime šiek tiek .submit. Taigi .submit tiesiog sako, gerai, ši forma kad mes nuorodos su maišos įėjimai, kai ji pateikta, vykdyti ką nors kita. Taigi mes ketiname turėti tam tikrą funkciją. Atkreipkite dėmesį, turime anoniminius funkcijas čia. Čia mes turime anoniminį funkciją. Taip. 

AUDITORIJA: tai visada bus .submit, ar tai tik todėl, kad į HTML, mes padarėme mygtuką tipas Pateikti? 

SPEAKER 1: Reikėtų .submit, nes tai tam tikra forma, kad mes pateikti. Kadangi šis .submit nebūtinai atitinka tą, mygtukas, kaip skambinti. Bet faktas, kad tai forma, kad mes pateikti. Gerai. 

Taigi pastebėti anonimiškai funkcija, kad čia says-- AUDITORIJA: I do not really suprasti anoniminius funkcijas. GARSIAKALBIS 1: Taigi anonimiškai funkcijas, jie tik funkcijas, kurios neturi pavadinimo. Taigi vietoj to, kai pagrindinė funkcija kad calls-- galėtume pasakyti, jei dokumentas pasirengęs, tuomet mes vadiname įėjimai. Ir tada, kai pateikta, call-- patinka, jei taip ir taip pateikta, mes norime paraginti nors kitą funkciją. Anoniminis funkcija tiesiog neturi pavadinimo, ir tai bus tik vykdyti per šių dalykų rūšių. 

Taigi šiuo atveju, ką šis sako yra, kai mūsų dokumentas yra paruoštas, vykdyti šią funkciją. Ši funkcija yra sudarytas visko per čia. Ir tada kitas sluoksnis yra gerai, kai įėjimai yra pateiktas, vykdyti tai. Tai tiesiog žymėti būdas kas turėtų būti vykdomas, kai. Tai pažodžiui tik funkcija, kuri nėra turėti pavadinimą, todėl jie yra linkę būti įdėtos viena į kitą, nes tu negali jiems skambinti vardu. Gerai? Drąsiai, anoniminė funkcija yra tik be pavadinimo funkcija. Štai ir viskas. Tiesiog būdas piliulę skirtingi dalykai kad mes norime įvykdyti tam tikru laiku. 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: anga? Kur? 

AUDITORIJA: Be skliausteliuose funkcija? 

GARSIAKALBIS 1: Po funkcijas. Kuris iš? 

AUDITORIJA: abu. Jeigu jūs įtraukėte, kaip, įvykis, arba jei Jūs įdėti argumentą ten, tai būtų blogai? 

GARSIAKALBIS 1: Šiuo atveju, manau, galite įdėti argumentą ten. Bet kadangi mums nereikia argumentas, kad neturėtų būti. Kaip, tai visa, kaip, jūs turėtumėte tik turi tai, kas yra būtina rūšiuoti dalykas. Lygiai taip pat, kad jei mes turėjome bet funkcija, kuri yra int main void-- patinka, su int main tuštumos, jūs galėtų padaryti int ARG v, whatever. Bet jei jums nereikia tiems, jums neturėtų turėti juos ten. Tas pats dalykas. Emma, ​​dar turite klausimų? Gerai. Nemokama. Gerai. Taigi, ką mes iki šiol, kai mūsų dokumentas paruošta, vykdyti tai. Dabar mes ieškome kai jis pateikiamas. Taigi dabar mes iš tikrųjų turime rūšiuoti kad mūsų dalykas mėsos. Taigi, mes turime gauti vertę, naudotojas pateikė, ar tai būtų vardas arba tuščias. Ir tada mes turime tiek grąža Šis įspėjimas arba mesti klaidą. Bet kokiu atveju. 

Taigi, kaip mes pareiškiame kintamasis JavaScript? Var. Taigi tarkime, var vardas equals-- ar iš tikrųjų, mes padaryti vertę, nes aš manau, kad tai vardas. Gerai. Taigi, mes turime tam tikrą vertę, kad čia mes nori ištraukti iš mūsų įėjimai forma. Taigi, tuo pačiu būdu, kad mes rūšies padarė įėjimai, gali kas nors pasakykite man, ką mes gali būti skambinant čia jei mes norėjome gauti vardas iš forma? Ir jei mes pažvelgti atgal į mūsų formą čia pastebime, kad turime pavadinimo ID. Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: Jūs neturite galvoti apie tai, kaip masyvą. Jums nereikia nerimauti, kad. Taigi mes tiesiog turėti tam tikrą pavadinimą. Ir tada, nes "JavaScript" ir ko yra keista, mes galime ne tik daryti "vardą." Mes iš tikrųjų turime skambinti kai funkcija, kuri suteikia mums, kaip, tos identifikatoriaus reikšmė. Gerai? Taigi tai tik .val. 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: Gerai. Taigi su JavaScript, šios rūšies dalykas čia tik eina per. Ir jūs galite galvoti apie tai, as-- tai kaip beveik getElementById, kur getElementById iš tikrųjų grąžinti visą, ką jums. $ ("# Pavadinimas") yra kaip, Gerai, aš turiu jį, aš galiu jį pasiekti, bet jei jūs tikrai norite ją grąžinti vertę you-- 

AUDITORIJA: Ar tai kaip rodykle? 

GARSIAKALBIS 1: Tai lyg rodykle. Jūs galite galvoti apie tai, kaip lyg rodyklę. Kaip ji sako, gerai, aš žinoti, kaip ten nuvykti, bet iš tiesų gaunate iš value tai, jūs turite aiškiai paprašyti. Ir, deja, be abejo, mes neturime padaryti per daug su JavaScript ir jQuery. 

Taigi jis ketina nusileisti į tai, kiek Jūs guys-- kas atsitiktų žinoti, kas atsitiktų, kad matė, ir ką galite rūšies logiškai atspėti. Kadangi kai kurie iš šių dalykų, jūs turbūt galėtų gauti pusiaukelėje. Tačiau gauti jį visiškai teisus, Manau, šią problemą tikriausiai turėjo vieną žemiausių taškų. AUDITORIJA: Kaip, pavyzdžiui, už [nesigirdi] įėjimai, kodėl ne jūs turite įdėti val ten? GARSIAKALBIS 1: Už šį vieną? AUDITORIJA: Taip. GARSIAKALBIS 1: Taip. Kadangi tai yra natūra panašaus, kaip mes sakėme, kai žymeklis, ir tai man nuorodos jis ir iš tikrųjų gaunate mums vertę. 

AUDITORIJA: kadangi [nesigirdi]? 

GARSIAKALBIS 1: Žaliavoms, įėjimai yra tik some-- tai kaip mes tik žiūri į jį kaip į visumą, ir tai .submit pasakoja mums, ką mes turime žinoti. JQuery ir "JavaScript yra keista. Aš žinau. Žinau, vaikinai. Aš žinau. Yra priežastis, kodėl aš ne padaryti interneto programas. Tiesiog juokauji. Aš neturėjo pakankamai jos poveikį. 

Auditorija: [nesigirdi] CSS. 

[Juokas] 

GARSIAKALBIS 1: Gerai, kad tai atitinka CSS. CSS yra tik, kaip, kad viskas gana, tai nepatinka tegul susidoroti su duomenimis. Yra skirtumas yra. Gerai. Taigi, dabar, tikiuosi, tai part-- taip pat už kaip tai, problema, kai jūs negalite žinoti sintaksę, jums gali būti panašiai, Gerai, jūs galite turėti tam tikrą var vertę ir bus kaip, tarkime, I gavo vertę teisingai. Ir tada jūs turbūt galėtų parašyti šį kitą dalį. Tai naujos dalis tikriausiai atrodo daug lengviau, ar tai būtų logiška prasmės jums vaikinai. 

Kadangi tai, ką mes parašiau iki šiol, Aš žinau, aš būtų patinka, Umm, taip, Aš nežinau, kad viktorinoje. Jūs galite visiškai parašyti psuedocode ir tada pertrauka į nekilnojamąjį kodas kai you-- tai lyg matematika. Jeigu jūs kada nors turėjo keletą kelių dalių problema, kai Jūs nežinote, kaip prasiskverbti pro pirmąjį žingsnį, bet visa kita remiasi, kad pirmas žingsnis, Jums tiesiog pasakyti, kaip, tarkime, x lygus 4. Ir tada jūs paleisti su juo, tiesa? 

Jūs galite padaryti tą patį su kodu. Taigi galima sakyti, tarkime, Gavau vertės teisę. Tada padaryti kitą dalį čia. Nes iš tiesų ši dalis turėtų būti gana logiška. 

Taigi, mes turime patikrinti jei mūsų vertė yra tuščia. Arba, jei tai kai vardas iš tikrųjų duoti perspėjimą. Taigi, kas gali norime patikrinti? Mes norime turėti tam tikrą IF. Ką manote mūsų Jei bus? Mums reikia patikrinti, pamatyti, jei vertės is-- jei ji nėra tuščia eilutė. 

Puikiai. Būtent. Gerai. Taigi, jei tai toks atvejis, ką norime daryti? Mes norime mesti šiek tiek perspėjimą, tiesa? Taigi tai tik įspėjimas. Ir tada, ką nori viduje. Taigi, ką mes turėtume turėti viduje mūsų perspėjimo? 

Auditorija: "Labas". 

GARSIAKALBIS 1: kableliais. Ir tada tai jums, vaikinai Prisimenu, kaip Jungiant? 

AUDITORIJA: Plius. 

GARSIAKALBIS 1: Plius. Taigi, mes norime turėti pliuso. Ir tada mes turime kitą plius mūsų šauktukas. Nemokama. Gerai. Priešingu atveju, kas gali norime daryti? Mes nenorime nieko daryti, tiesa? Taigi mes tiesiog grįžti klaidinga. Ne tai, ko aš noriu daryti. Gerai. 

Ir tada jie, iš course-- kas svarbu yra prisiminti, kad uždarytumėte Jūsų anoniminiai funkcijos. Taigi, jei pastebėjote, mes turime kai funkcija, kad čia baigiasi čia. Taigi, mes turime uždaryti šį Pirmasis ir pridėti kabliataškį. Ir tada tai vienas čia turi daryti su šia anonimine funkcija, todėl uždaryti jį ten. Tai kelio Suskubo reakcija taupymo. Taip. AUDITORIJA: Ar yra priežastis that-- tik visoms JavaScript pavyzdžių kad aš mačiau, turime pirmieji garbanotieji petnešų ant tos pačios linijos kaip funkciją? 

GARSIAKALBIS 1: Štai stilistinė. Taip. Ir iš tikrųjų, jei vartojate 61, mes daryti viską, kad mūsų garbanotieji petnešų, kad taip. Huh? 

AUDITORIJA: Jeigu mes padarėme tai, kad PSET, yra tai, kad blogai stiliaus? 

GARSIAKALBIS 1: Ne Mes aiškiai pasakyta, vaikinai tai padaryti. Bet iš tikrųjų, tai yra rūšies iš dominuojančio konvencijos kurį C klasių partijai ir "JavaScript" ir JQuery. Taigi akivaizdu, aš sure-- ir iš tikrųjų, jei aš buvo padaryti šią problemą visiškai aklas be pažvelgė į jį, ten tikriausiai labai mažai būdų aš Dotarłeś tai. 

Aš galėjo patinka, gerai, gal aš reikia patraukti kažkas, kad įėjimas. Ir aš manau, turintys žinoma, kad, kaip, Gerai, jei noriu gauti kažką iš tokios formos, kad turi savo ID, I kreiptis į jį šiuo būdu, Aš tikriausiai gauti, kad. Galėčiau gauti tai. Bet iš tikrųjų, vienintelis dalykas, kad aš manau, Aš tikrai gauti tai čia. 

Taigi tai tipo svarbu žinome, kaip ir su bet sunkiai bandymo, Jūs rūšies pasirinkti savo kovas, tiesa? Jei žinote, kad esate nesiruošia gauti kad pirmoji dalis JQuery, kaip jau sakiau, prielaidą, kad turite šią vertę ir daryti tai, ką jūs galite su juo. Ir, jei turite laiko, grįžti ir bandyti užpildyti gabalus. Tačiau neleiskite, panašų klausimą tai tikrai pelkė you down. Nes tai, ką? Tai buvo vienas klausimas apie JQuery iš visos egzaminą. Taigi taip, tai būčiau labai gerai, jei jūs turite jį. 

Auditorija: [nesigirdi] Jums kviečiame naudotis JQuery. GARSIAKALBIS 1: Jūs esate kviečiame naudotis JQuery. AUDITORIJA: Gerai. [Nesigirdi]. GARSIAKALBIS 1: Kaip jūs jį naudoti? Aš turiu ieškoti iki visos mano JavaScript. Tai tikrai daug lengviau, Manau, naudoti JQuery, nes JQuery tikrųjų sumažina suma JavaScript rašote tikriausiai iki, kaip pusė. Taigi, mūsų kodas turbūt būtų dvigubai ilgiau be to. Taigi, jei jūs recognize-- didžiausias dalykas atimti iš šios problemos yra modeliai. Jei prieigos kažkas iš formos, jūs ketinate naudoti citatos, maišos, ką jūs bandote pasiekti. Jei jis yra pateikiamas, norite naudoti kažką panašaus į .submit. Jūs tikriausiai ketinate naudoti Anoniminis funkcija ten. Jei jūs iš tikrųjų reikia vertę kažkas, kad jūs ketinate daryti kabučių, maišos, nepriklausomai, kad laukas yra, .val. Ir pripažįstant modelius kaip kad vyksta būti labiau naudingas nei tikrai žinant Kasdieniai smėlinis. Taip. 

AUDITORIJA: Taigi, jei vartotojas pateikia savo vardą ir jis eina per šio pareiškimo, bus ji eiti ir grįžti klaidinga po to? 

GARSIAKALBIS 1: Ne, nes perspėjimo, Jūs galite galvoti apie tai, kaip grįžti. Taip. Taigi jis bus išeiti. Taip. 

AUDITORIJA: Ar galite [? vieta?] skliaustuose iš pateiktų, skliausteliuose, ką? 

GARSIAKALBIS 1: aš, manau. Tai vienas uždarytas čia. Ir tada tai vienas gauna uždarė čia. 

AUDITORIJA: O, ten. Gerai. 

GARSIAKALBIS 1: Akivaizdu, kad mažai, mažai kalbų sintaksiniai dalykai kaip, kad mes tikriausiai tiesiog apibraukti jį ir būti kaip, nepamirškite savo skliausteliuose. Bet taip. Gerai. Ar mes turime dar vieną kad mes norėtume daryti? Ar jus vaikinai gauti dvejetainis medis vieną? Ar mes norime eiti per tą vieną? Jaučiu, kaip dvejetainiai medžiai ir užjūrio departamentais turėtų būti taškai kad jūs vaikinai gauti gana lengvai. Nenorėčiau jums prarasti taškų, kad. Gerai. 

Leiskite tai padaryti DOM čia. Linkiu Aš turėjau mano paviršiaus taip, I gali tiesiog atkreipti ekrane. Štai ką aš padaryti pernai. Gerai. Taigi, kaip jau minėjau, mes kalbėjome apie DOM, Document Object Model. Jie tikriausiai ketina suteikti jums kai šiek tiek fragmentą, kaip tai ir paprašyti jus sukurti medį už jį. Ir tai tiesiog visi turi daryti su tekančiu per žymes. Taigi pabandykime ir tai daryti. 

Taip pat, kaip už įprasta, jei jus vaikinai padaryti šias viktorinos, nes aš labai rekomenduojame, kad jūs, kaip praktiškai bet kurį iš jų, kad jūs, kaip, Aš tikrai negauna, kas vyksta čia, tiesiog, žinoma, siųsti man laišką su klausimu, ir aš paaiškinti, kaip geriausiai galiu. Gerai. 

Mes turime dokumentą, ir mes turime HTML. Gerai. Taigi mes tiesiog analizuojant čia žodžius, tiesa? Taigi, ką mes matome comes-- kas yra du subpozicijos pagal HTML? Juolab, kad jie atitraukiama tinkamai? Galvos ir kūno. Ak. Galvos ir kūno. Gražus. Taigi pradėkime čia su galva. Kas po galva? Kas mūsų kitas žymė? Pavadinimas. Ir tada per pavadinimas, viktorina. Gerai. 

Taigi pažodžiui, tai tik Pasivaikščiojimas žymės, gerai? Taigi, jei mes turime kūno, kaip mes einame per, kūnas turi tris dalykus per jį, ar ne? Jis gavo tris DIV-ų. Kiekvienas skyrius gauna savo mažą langelį. Ir kas pirmoje div? [Nesigirdi] Ir tada šalia vienas yra vidutinio, kurios aš tik ketina sutrumpinti. Ir tada paskutinis yra apačioje. 

Taigi tikrai, tai tik pėsčiomis per. Ir todėl mes ketiname suteikti Ieškote HTML, kad tinkamai atitraukiama, Jūs galite tiesiog tiesiog paleisti per ir bus kaip, gerai, čia yra HTML. Taigi, tai yra tolimiausias kampe arba toliausiai į kairę, kad turi būti savo dalykas. Tai yra ant tos pačios laisvas tarpas. 

Taigi mes žinome, kad vadovas turi būti tame pačiame lygyje kaip ir kūno, bet po HTML. Tai, ką mes turime čia. Galvos ir kūno yra broliai ir seserys, bet jie pagal HTML. Ir tada mes tiesiog eiti į kiekvieną iš jų. Taigi vadovas turi pavadinimą, kuris turi viktorinoje, kaip matome čia. Ir tada, šiuo atveju, turime kūnas, kuris turi šias tris linijas. Taigi visa tai yra broliai ir seserys visi pagal kūno. Gerai? Taigi, tikiuosi, kai pamatysite kažką panašaus į tai, jūs kaip, taip, aš tiesiog gauti nupiešti medį. Tai viskas bus puiku. Gerai. Taigi norėjau įsitikinti, vaikinai žinojo, kad. 

Taigi, kodėl ne mes einame į 32 mūsų dvejetainis medis? Nes kai jūs suprantate, dvejetainis paieška medis, tai tikrai nereiškia, kad blogai. Taigi Everett, galiu erase-- I reiškia, jie visi yra internete, taip pat. Taigi, jei turite kokių nors klausimų. 

Pamiršote mažai vietos ten, bet viskas OK. Taigi dvejetainis paieškos medis tik būdas organizuoti duomenis ne masyvą, kur šaknis yra visada didesnis nei kairėje vaiku ir šaknis visada yra mažesnis nei dešinės vaikas. Gerai. 

Taigi, mes turime šį puikų paieškos medis čia. Mes turime šiuos numerius, 34, 59, 20, 106, 36, ir 52. Ir mes turime organizuoti juos tokiu būdu, toks, kad šaknis yra didesnis nei viską kairėje pusėje ir jis yra mažiau nei viskas dešinėje pusėje. Ir paprastai, ką jums noriu padaryti, tai pabandyti ir sužinoti kažkas apie viduryje. Su dvejetainiais paieškos medžiai, jums gali tekti pažaisti truputį su juo. 

Tačiau šiuo atveju, tegul tik manyti, kad mes žinome, tai pirmasis. Taigi 36 yra mūsų pirmasis čia. Paprastai, norėčiau pabandyti ir pasirinkti kažką apie viduryje, kad bus tikriausiai duoda geriausius rezultatus. Taigi, dabar mes žinome, kad viskas apie tai savo ruožtu turi būti mažesnis nei 36. Bet taip pat, ką galima pamatyti, yra kad mes turime du taškus čia. Taigi, jei mes žinome, kad reikia du numeriai, kurie yra mažiau nei šaknies, tada galite tiesiog užsisakyti jų ir pasirinkti trečią numerį. Gerai. 

Taigi, kodėl ne mes pradėti su šios pusės? Taigi, jei mes žinome, kad viskas tai savo ruožtu turi būti mažesnis nei 36-- bet jei pažvelgsime į šį vieną, mes žinome, kad šis skaičius turi būti mažesnė nei šis skaičius, tiesa? Kadangi šis skaičius čia yra dešinėje pusėje. Ir atminkite, kaip ir mūsų didesnis medis, viskas dešinėje turi būti didesnis, nei šaknies. Tokiu būdu, žinome, kad kokia yra šios poreikių būti didesnis nei kokia čia. Gerai? 

Taigi, mes turime du pasirinkimus Šių dviejų burbulų. Mes turime 32 ir 34-- ar gaila. 20 ir 34. Taigi, kaip jūs manote, mes galime įdėti jas į? Jeigu šis viena turi būti didesnis nei šis, tai reiškia, kad norime turi 20 Čia ir 34 čia. Gerai. 

Taigi, tuo pačiu būdu, mes ieškoti Šiuo pietus medžio rūšies. Ir mes sakome, gerai, mes turime ne 36. Mes turime 106, 52 ir 59. Teisė? Šiuo atveju čia, mes žinau, kad tai vienas poreikius turėti vieną dalyką, kad yra didesnis nei ji ir vienas dalykas, kad yra mažiau nei juo. Teisė? Taigi, jei mes įdėti juos, kad, tai tik apie išvadą, kad vidurinioji vertė dar kartą. Taigi, mūsų vidurinės vertė yra 59. Taigi mes sakome, gerai, o kas mažiau nei 59? Na, tai 52. Ir kas didesnis nei 59? Na, tai 106. Gerai? Taigi, tai tik kaip dėlionė tiek. Jis paprastai padeda, ypač mažų medžių, kaip šis, jei jūs tiesiog jį užsisakyti, jei jūs žinoti, kiek yra kairėje ir kiek yra ant Gerai, kad galite tiesiog leidžia jums pasirinkti, ką turėtų būti jūsų šaknis. Ir tada jūs galite natūra darbo iš ten. MM-hm. 33? Žinoma. Gerai. Taigi, mes norime sukurti mazgas arba dvejetainis paieškos medis. Ir pažvelkime, kas gali būti joje. Ir manau, kad tai valios tikrai bus paskutinis mūsų problema. Ak. Gerai. Gerai. 

Tai kaip, ką galime galvoti, kaip mazgas, tiesa? Mes turime vertę, ir mes žinau, kad tai bus arba buvo kairę ir į dešinę vaikai. Dvejetainiai paieškos tree-- tuo būdu , kad ji turi, daugių daugiausia dvi vaikams. Gerai? Pagalvokime apie tai, kaip mes apibrėžta susietą sąrašą, tiesa? 

Mes turėjome šiek tiek int, kad atstovavo vertę. Mes turėjome šiek žymeklį, kad atstovauja ką ji ketina toliau. Dvejetainiai paieškos medis yra labai panašūs. Mes vis dar turime šiek tiek vertę, n, kad mes suteikiame ją, tiesa? Ir tada aš patraukė tai labai aiškiai rodyklėmis, nes jie efektyviai patarimų. Gerai? 

Taigi n dažniausiai yra lygus ką? Tai kai vertė. Ką mes paprastai paskiria jį kaip? Int. Taigi, mes turime šiek tiek int n, ar int vertę, ar kas norite jį pavadinti. Ir tada mes turime kairę Vaikas ir dešinę vaikas. Teisė? Ir mes žinome, kad tai, ką jie point-- ką jie nukreipta į? Jie nukreipta į kitus mazgus, tiesa? Taigi kaip mes turime pripažinti mazgo žymeklį? 

Auditorija: [nesigirdi]. 

GARSIAKALBIS 1: MM-hm. Ir mes ketiname turėti Du iš šių, tiesa? Ir tada mes galime tiesiog do išvyko kairėje vaikui ir į dešinę už teisę vaikui. Actually-- atsiprašau. Kadangi mes turime konstrukto. 

Taigi konstrukto, nes mes ne baigė skelbiantis mazgas dar. Taigi mazgas yra per čia. Tai lyg grįžtamojo apibrėžimas, tiesa? Taigi, kai mes per šis apibrėžimas, mes nebuvo baigtas skelbiantis mazgo, kaip struktūros, todėl mes turime daryti konstrukto mazgas tiesiog pasakyti, taip, mes esame iš tikrųjų nuoroda atgal į Save tipo dalykas. Tai kaip, kai jis yra sukurta, tai bus gerai. 

Taigi, kaip didelis ar jūs manote tai? Kas šios struktūros dydis? 12. Kodėl? Būtent. Ir iš tikrųjų, vienas iš Pirmieji klausimai vienas Viktorina Viena yra apie dydžių, todėl aš paklausiau. Gerai. 

Mes ketiname pabaigoje, nes DCE bus klykauti ne man, jei mes ne. Tačiau, jei jus vaikinai turite kokių nors klausimų, Žinoma, rašykite man, leiskite man žinoti. Vaikinai ketinate roko ją. Aš super excited. Vaikinai bus padaryta kaip Trečiadienį, tada gausite dirbti jūsų galutinis projektai, ir tai bus nuostabus. 

Aš būsiu čia šalia savaitę 4:00-4:30 jei jus vaikinai nori ateiti pasiimti savo viktorinos. Jei norite rasti man kitą kartą ar tiesiog koordinuoti skirtingą laiką, nedvejodami praneškite man žinoti. Priešingu atveju, tai yra mūsų paskutinis skyrius. Taigi tai buvo malonu matyti jus vaikinai. Skirkite daugiau saldainių. Ir geros kloties Jūsų viktorina.