آلیسون BUCHHOLTZ-AU: همه همه راست. خوش آمدید به بخش. این بخش یکی به اخر مانده ما است. این خیلی غم انگیز. من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام بدون دیدن شما بچه ها هر دوشنبه. من حدس می زنم ما باید just-- شاید ما می تواند فقط ملاقات اینجا و صرف شام و یا چیزی. نمی دانم. من غذا به جای آورد. ما فقط صحبت کنید. اما بله، هفته آینده است بخش آخر ما است. در آن توجه داشته باشید، شما باید مسابقه هفته آینده. من می دانم که من را فراموش کرده به انجام من، مثل، دو هفته قبل هشدار هفته گذشته، اما امیدوارم شما بچه ها می دانستم که این آمد. امیدوارم این یکی از آخرین است لاس برای شما بچه ها برای ترم. اما آن را به پوشش دادن همه مواد است که ما بیش از رفته. بنابراین آن را دوست ندارم شما فقط می توانید را فراموش کرده ام حدود چهار حلقه یا متغیر. از آنجا که ما یاد گرفته کسانی که در آغاز، کسانی هستند بدیهی است بازی منصفانه برای مسابقه خود را. 

این رفتن به همان فرمت، همان طول، بنابراین شما در حال حاضر به آن استفاده می شود. رفتن وجود دارد به برنامه نویسی با مشکلات دست، شاید برخی غلط درست است، شاید برخی از پاسخ کوتاه. بنابراین شما باید با فرمت آشنا، به خصوص اگر شما را آزمون عمل. اما همانطور که در اینجا می گویند، آن را تجمعی، اما ما قطعا هستید رفتن به تمرکز بر همه چیز از هفته شش بعد. بنابراین، ما احتمالا نمی خواهید به شما در مورد بپرسید که چگونه بسیاری از بایت در هر نوع هستند یا کسانی که چیزها، اما ما احتمالا رفتن به علاقه مند چیزهایی مانند لیست های پیوندی، و یا ساختمان داده های مختلف، یا الگوریتم های مختلف که ما در مورد صحبت کردیم. بنابراین مطمئن شوید که شما واقعا تا در آن، و اگر شما نیاز به هر گونه منابع، در اینجا تعداد زیادی از منابع است. من فقط به شما داد نوع از یک لیست سریع وجود دارد. 

هفته آینده خواهد بود مسابقه در طول این زمان بررسی. بنابراین اگر شما هر گونه سوال و یا موضوعات خاص، چیزهایی خاص در مسابقه که شما می خواهم برای رفتن بیش از، لطفا ارسال آنها را به من جلوتر از زمان بنابراین من می توانم نوع که برای تهیه برخی مواد. و علاوه بر این بررسی بخش، ما به شما همچنین برگزاری می شود البته در سطح بررسی مثل ما زمان گذشته. و آن را به انجام شده توسط مردم همان. من اگر که نمی دانم باعث می شود آن را بهتر یا بدتر از آن، اما آن را به من باشد، هانا، دوان، و گیب دوباره. بنابراین اگر شما می خواهید برای آمدن ببینید ما همه گفتگوی بورسی با یکدیگر و شما راه رفتن را از طریق مسابقه بررسی، شما باید قطعا آمده است که دوشنبه آینده نیز می باشد. بنابراین شما فقط باید جم دوشنبه بسته بندی شده از بررسی مسابقه، که خوب است چون شما سه از طریق همه چیز روند. 

اما قطعا انجام چک از این منابع است. Study.csv.net است تا حد زیادی، من فکر می کنم، یکی از مفید ترین، عمدتا به دلیل آن است بسیاری از کد نمونه، آن را تا به همه قدرت امتیاز با یادداشت بر روی آن، که واقعا آنچه که من در قرعه کشی ترین مواد بخش من از. اگر هر چیزی در گذشته وجود دارد بخش که من ممکن است به بیرون فرستاده که شما ممکن است نداشته باشند بدست، فقط من می دانم. مانند کد نمونه هفته گذشته، اگر کسی را می کنید که، فقط به من ایمیل و یا آمده با من صحبت کنی، و من مطمئن شوید که شما دریافت کنید که. 

بنابراین با آن، امروز ما می رویم به صحبت کردن در مورد جاوا اسکریپت. بنابراین در اینجا ما تامی، که من بود فقط صحبت کردن به شما شب گذشته. من عاشق تامی. جاوا اسکریپت مورد علاقه خود را است زبان، به عنوان او می گوید در اینجا. آنها را امتحان کنید و به شما بگویم که این نه بهترین، و آنها غلط خواهد بود. بنابراین تامی استاد جاوا اسکریپت است. من در خود کاملا نیستم سطح، اما من مانند بود، "تامی، چگونه آموزش من این بچه جاوا اسکریپت؟ " پس من راهنمایی کردم، بنابراین امیدوارم آنها کار کردن. 

بنابراین یک زن و شوهر چیزهایی بدانید این است که جاوا اسکریپت اسکریپت نویسی سمت سرویس گیرنده است زبان، به طوری که در حالی که پی اچ پی چیزی است که ما بیشتر در سمت سرور در نظر گرفته، آن را به سرور آپلود شد، وارد شده و اعدام وجود دارد. این یکی اجرا شده است بر روی دستگاه خود تغییر دهید. باشه؟ بنابراین شما برخی از صفحه جاوا اسکریپت بار، و آن را بر روی دستگاه شما اجرا می کند. نحو بسیار شبیه به C و PHP است. ما قصد داریم از طریق رفتن چند نمونه از جاوا اسکریپت، و شما به دید که راه ما در مورد متغیرهای صحبت می کنید، حلقه، و شرایط همه بسیار مشابه است. باشه؟ این واقعیت که آنها خیلی شبیه هم هستند است احتمالا رفتن به سفر برخی از شما تا، در برخی موارد، فقط به خاطر شما کمی از C را ترکیب که در آن نباید وجود داشته باشد. شاید شما سعی می کنید و چیزی تایپ زمانی که آن را باید تایپ شود. 

و در آن، یک چیز را به می دانم این است که جاوا اسکریپت است به صورت پویا تایپ زبان، مانند پی اچ پی. بنابراین اگر شما بچه ها به یاد داشته باشید از بخش هفته گذشته، زمانی که ما نوع بودند از انجام دوره سقوط پی اچ پی ما، ما دیدیم که چگونه یک رشته می تواند تبدیل به یک بین المللی، و غیره. نوع متغیر خود را در زمان اجرا مشخص، به طوری که آنها ممکن است تغییر بیش از این دوره از برنامه، و در راه همان است که ما هرگز واقعا برای متغیرهای PHP اعلام انواع، ما قصد داریم به انجام همان چیزی که در اینجا، که در آن ما واقعا نمی کنترل از نوع متغیرهای ما، پس به صحبت، مانند ما در C. انجام 

و پس از آن یک چیز که خیلی سرد است که شما می توانید خطا از طریق کنسول را بررسی کنید، با این تابع بزرگ console.log، که اجازه می دهد تا شما را به چاپ های مختلف متغیرهای یا اشیاء که ما به درباره صحبت کنید. درست مثل هفته گذشته زمانی که من بود مانند، "استفاده از این تابع،" با کمپرسی از pset شما این تابع است شما می خواهید به استفاده از، console.log. من خیلی تعجب بود که چگونه بسیاری از دانش آموزان در ساعات اداری در مورد تابع روگرفت نمی دانند. و من دوست دارم، "بچه ها، این خواهد بود زندگی خود را بسیار آسان تر است. " 

همه حق است، به طوری که نوع بود تنها یک چیز کوتاه، مثل همیشه، ما نمونه هایی داشته باشد. من می دانم که شما بچه ها را دوست دارم کسانی که. بنابراین در اینجا یک نمونه از بسیار است ساده جاوا اسکریپت فایل اینجا. بنابراین آن را فقط رفتن به ایجاد این پاپ آپ که می گوید، "سلام جهان"، هنگامی که شما ورود به صفحه، اما اجازه دهید سعی و راه رفتن را از طریق این کمی. بنابراین بدیهی است که این فقط مثل ها index.html عادی خود را. بنابراین، فقط قالب های پایه ما در اینجا، و ما باید HTML، ما باید سر ما، و درست مثل با CSS، چگونه ما شامل برخی از فایل خارج، درست است؟ ما برخی از نوع اسکریپت متن این است که جاوا اسکریپت. و منبع hello.js است، که در اینجا. این کل فایل از hello.js است. و پس از آن ما باید برخی از عنوان و برخی HTML بدن که ما واقعا در مورد مراقبت. 

چه اتفاقی می افتد است، زمانی که ما این صفحه را بارگیری، آن طور خودکار این اسکریپت اجرا می کند. باشه؟ بنابراین جاوا اسکریپت خواهد شد اجرا به صورت خودکار. پس چه آن را انجام دهید، آن را تا فورا بروید و اجرای این. و آن را به می گویند، "هشدار. سلام دنیا. " کدام هشدار تابع این است که در واقع تولید این جعبه. باشه؟ پس از آن نوع از همه شامل است. هیچ چیز وجود دارد اضافی ما تا به حال به علاوه تنها هشدار انجام دهید، و پس از آن هر چه می خواست در جعبه هشدار ما. باشه؟ به طوری که فقط یک فوق العاده ساده به عنوان مثال از آنچه جاوا اسکریپت می تواند انجام دهد. 

یکی از واقعا سرد همه چیز، به عنوان خواهیم دید، این است که جاوا اسکریپت شما اجازه می دهد تا برای دستکاری صفحات وب خود را، بدون نیاز به هر بار بارگذاری مجدد آنها. بنابراین اگر شما به عنوان مثال want--، اگر شما معلق در هوا بیش از چیزی، اگر شما بچه ها که تا به حال داشته دیده مانند نوار منو، و یا زمانی که شما بیش از برخی از شناور موضوع، منوی کشویی ظاهر می شود، که به دلیل جاوا اسکریپت است. باشه؟ بنابراین شما بارگذاری مجدد کل نمی صفحه برای دریافت این منو به نشان می دهد تا، شما فقط به دنبال برخی از خاص اقدام که کاربر در نظر گرفته شده است، که حوادث به نام که ما دریافت کنید به، و یک بار شما می بینید که، به شما می گویند، "OK، چیزی در این ویرایش صفحه و آن را متفاوت، اما تنها این چیزها خاص را ویرایش کنید. آیا همه چیز را مجدد بارگذاری نیست. " پس از آن واقع شده است بسیار بهتر و شما لازم نیست که به بازنگری صفحات خود، و آن را واقعا سرد. 

اعلامیه بنابراین متغیر، بنابراین شما نوع مشاهده می کنید، من در بالا قرار داده است در اینجا، آزادانه تایپ. پس این است که بسیار شبیه پی اچ پی. ما لازم نیست برای گفتن جاوا اسکریپت چه نوع ما انتظار هر یک از این متغیرها باشد. آنها می توانند هر نوع ما می خواهیم. بنابراین شما در این مورد متوجه، ما اعلام آنها بسیار ساده، فقط با "ور" و پس از آن هر چه می خواهید نام متغیر ما را به عنوان. یک نکته جالب توجه این است که وقتی شما قرار ور در مقابل یک نام متغیر، آن به صورت محلی آن حوزه. باشه؟ این کاملا برای شما معقول به طور کامل فقط پاک کردن ور و فقط باید بازدید کنندگان برابر CS50، و که فقط می خواهد یک متغیر جهانی باشد. باشه؟ بنابراین شما می توانید آن را مقداردهی اولیه هر دو راه، فقط در چگونه شما آن را می خواهم بستگی دارد. بنابراین اگر شما مقدار دهی اولیه آن را در درون یک تابع، و شما می خواهید که متغیر به اقامت مورد نظر در آن تابع، شما در حال رفتن به خواهید برای انجام چیزی شبیه به ور نام یک متغیر، در مقابل اگر شما آن را می خواهم در سطح جهانی مورد نظر است، شما فقط می توانید انجام نام متغیر و سپس هر آنچه شما می خواهم آن را برابر. باشه؟ 

این نوع از چیزی سرد است در اینجا، چرا که اگر ما متوجه متغیر ما ب شروع می شود به عنوان درست است. و چه این می تواند does-- هر کسی به من بگویید چه این می کند؟ بنابراین ما باید برخی از هشدار. چه از ب نوع در آغاز می شود؟ رسید بولی. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: بولی. راست. و پس از آن ما ب جابهجا به این رشته، درست است؟ پس در اینجا، چه نوع B باشد؟ این می شود یک رشته، درست است؟ پس چه مهم اطلاع است که در C، ما تقریبا می تواند هرگز یه چیزی شبیه اون. ما می خواهم که به یک متغیر، بازیگران آن را به عنوان چیز دیگری، شاید انجام برخی از تابع با دو من، از اتهام به یک عدد صحیح بروید. اما اگر ما در اینجا متوجه، ب به راحتی تغییر را تایپ کنید. 

رسید صبر کنید، بنابراین شما می توانید مانند، "را ب یک عدد صحیح؟" 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: آره. شما فقط می توانید جابهجا ب به یک عدد صحیح. 

رسید: واقعا؟ 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: آره. و سپس این امر می تواند یک int. بنابراین متغیرهای شما می تواند بیش از تغییر این دوره از برنامه بیش از حد. آنها به شدت تایپ نیست. آن را بسیار آزادانه تایپ. باشه؟ در واقع متغیرهای خود را می تواند انجام هر کاری آنها می خواهند، به عنوان ما نوع با PHP دیدم. آنها می توانند برخی از چیزهایی که دیوانه را انجام دهید، به طوری این مهم است که کاملا مراقب باشید. نام و نام خانوادگی متغیر خود را به خوبی. اگر شما نه همه، ناگهان شما در حال رفتن به مانند، "صبر کنید، من فکر کردم این بود رشته، و در حال حاضر آن را یک int است، و من واقعا مطمئن نیستم چه خبر است در اینجا. " بنابراین این فقط یک مثال ساده از است نشان دادن اینکه چگونه یک متغیر به راحتی می توانید تغییر نوع آن بیش از این دوره از یک برنامه است. 

باشه. بنابراین این باید نگاه فوق العاده، فوق العاده آشنا. بنابراین این حلقه ما در جاوا اسکریپت می باشد. آنها به جز برای دقیقا همان است، به جای چهار نوع int من برابر با صفر، ما فقط می توانست بگوید ور من برابر با صفر است. و سپس ما می تواند همان مرتب سازی بر ما شرایط، همان نوع به روز رسانی، من به علاوه به علاوه کار فقط خوب است. بنابراین چهار دست و پا هستند، در حالیکه هستند، و انجام حالیکه دقیقا همان. همان فرمت به طور کلی. ما متوجه، چهار، پرانتز، براکت، آن همه همان. همچنین وجود خواهد داشت سمی کالن هنگامی که ما به عنوان مثال کد دریافت کنید. شما خواهید دید آن را بسیار به همان عنوان ج. 

برای اعلان تابع، دوباره، بسیار مشابه است. ما برخی از تابع که فقط می گوید که آن یک تابع است، و پس از آن نام ما تابع، و ورودی. و دوباره اگر ما متوجه ما هیچ نوع در اینجا ندارند. درست است؟ ما هیچ چیز و گفت که این نیاز به وقفه یا دو برابر، و یا شناور. آنها می تواند هر آنچه که آنها می خواهند. آنچه مهم است توجه است که ما نیاز به نوشتن تابع قبل به اجازه جاوا اسکریپت می دانیم که این است که در واقع یک تابع. 

پس این تنها برخی جمع ساده است تابع که x و یا y را برمی گرداند، و پس از آن چه هم سرد این است که شما می توانید اختصاص یک تابع به یک متغیر. بنابراین در این مورد، مجموع در حال حاضر تابع که در واقع نشانی از مجموع. بنابراین اگر شما متوجه اینجا، ما تابع، نام تابع، ورودی. درست است؟ در اینجا ما فقط تابع و ورودی داشته باشد. پس این است که یک تابع بی نام به نام. و این چیزی است که باید جدید باشد به بسیاری از شما بچه ها، اگر نه از همه شما. بنابراین اساسا آنچه که بدان معنی است که ما نمی نیاز به نام ما تابع در این مورد. ما فقط می توانید می گویند، "خوب، من قصد دارم به این تابع که اجرا، در اینجا ورودی آن، و در اینجا چه آن را انجام دهد. " و به خصوص زمانی که شما اختصاص یک تابع به برخی از متغیر که شما در حال رفتن به دستکاری، شما لزوما نیاز به آن نام به دلیل شما در حال رفتن به اشاره شود به آن توسط این متغیر نام، نه با هر تابع در واقع نامیده می شد. باشه؟ 

بنابراین اگر ما در اینجا ببینید، ما برخی از مبلغ متغیر در حال حاضر که به برابر است با مجموع سه و پنج. و ما این را دریافت کنید. و این فقط می خواهد برخی از هشدار، سه به اضافه پنج برابر تعداد. این علاوه فقط الحاق خواهد شد هر پاسخ ما بر روی رشته بود. همچنین جالب است، به علاوه می تواند رشته الحاق. 

برای جاوا اسکریپت، به عنوان با پی اچ پی، HTML، CSS و به عنوان ما گفت، بسیاری از این ما هستیم مهربان هستید از مصرف چرخ آموزش فعال اینجا و شما بچه ها که بسیاری از دانش چگونه است که واقعا این چیزها را درک کنید. آنها کمی متفاوت هستید، اما آنها تا خارجی و که شما می توانید همه چیز گوگل نیست و یا نگاه آنها را آنلاین با مدارس W3. و ما واقعا انتظار شما بچه ها به، نوع، آزمایش و یاد بگیرند که در خود تغییر دهید. بنابراین، من می دانم که این ممکن است کمی به نظر می رسد کمتر کامل از برخی از چیزهایی C ما، اما این در واقع به یک دلیل. اما امیدوارم آن را بیش از حد مختلف، و آن را قریب به اتفاق نیست. 

بنابراین آرایه ها در جاوا اسکریپت، دوباره بسیار، بسیار مشابه است. درست است؟ ما برخی از آرایه متغیر که به براکت خالی برابر، و این فقط یک آرایه خالی است. این است که اغلب به نام نماد آرایه ادبی. این تنها یکی از چیزی که ما آن را است. اگر ما آرایه دو را ببینید در اینجا، ما باید برخی از آرایه ادبی است که سه عنصر، درست است؟ و پس از آن ما باید برخی از عنصر ور سوم که برخی از متغیر که فقط رفتن به برگزاری این رشته، JS. 

عناصر، خوب متوجه، توسط کاما از هم جدا، درست مثل ما انتظار می رود. و شما همچنین می توانید این دسترسی، به عنوان ما انجام در C، با این توضیح شاخص، درست است؟ بنابراین متفاوت از پی اچ پی در حال حاضر، ما در حال رفتن به عقب فقط نوع اشاره به چیز های شاخص. درست مثل C، آن را نیز شاخص صفر است. احساس می کنم مثل این امر می تواند واقعا بی رحمانه اگر آنها به طور ناگهانی ساخته شده یک جاوا اسکریپت شاخص، و شما را به حال به طور کامل تجدید نظر که چگونه شما در مورد آرایه ها فکر می کنم. 

یک چیز سرد است که به جای از نیاز به do-- اگر شما همیشه می خواستم طول یک آرایه، شاید شما از طریق آن تکرار تا زمانی که شما پیدا کردن بعضی از پایان، یا شما فقط می دانم آنچه در آن است. از آنجا که جاوا اسکریپت در بیش بسیار سست است راه از نوع فقط، همانطور که ما در اینجا ببینید، ما فقط می تواند این آرایه را بزرگتر از آنجا که ما برای تصمیم گیری. در صورت توجه به آرایه سه سه چیز برای شروع، اما پس از آن همه ناگهانی، ما مثل، "آه، فقط شوخی است. ما در حال واقع رفتن آن را 101 چیز است. " بنابراین اگر شما همیشه می خواهند بدانند که طول واقعی آرایه خود را، شما این کار را مثل این. و ما قصد داریم برای دیدن بسیاری این نماد در نمونه، اما با جاوا اسکریپت آن را به طور معمول هر شی است که شما در حال صحبت کردن در مورد نقطه هر نوع از تابع شما می خواهید به آن اعمال می شود. باشه؟ 

بنابراین در این مورد، ما شی آرایه دو است، و ما می گویند ما می خواهیم طول آرایه دو. بنابراین این درست مثل طول در که می نامد. و است که طول خود بازگشت. همچنین چیزی که توجه داشته باشید است که اگر ما متوجه آرایه های ما، بر خلاف C، آنها را ندارد به همه از همان نوع. این خیلی شبیه پی اچ پی. جاوا اسکریپت است که اساسا درست مثل این ورق را رو کردن جالب از C و PHP. بنابراین ما به آن را دریافت کنید. در حال حاضر، اجازه دهید فقط فرض که آرایه های خود را اساسا مانند آرایه C، در آن آنها صفر نمایه میشود. OK، به طوری که همه چیز است. شما همچنین می توانید فقط گسترش آرایه به هر شاخص شما می خواهید. در حالی که این احتمالا از seg خطا در شما و یا شما برخی از خطا را، جاوا اسکریپت مانند است، "نه، آن را خوب است. من این رو. ما فقط مستقیم به که در آن شما می خواهید. " 

خوب، پس اشیاء بسیار مهم است. شما بچه ها خواهد شد با استفاده از بسیاری از این در مجموعه P خود را، اگر من به درستی به یاد داشته باشید. بنابراین چیزی که این مشابه در C ساختمانها می باشد. بنابراین شما می توانید about-- زمانی که فکر می کنم ما به عنوان مثال به سمت راست بعد از این من فکر می کنم آن را خواهید ایجاد بسیاری sense-- تر اما اساسا ما با استفاده از اشیاء به سازماندهی اطلاعات البته مربوط. هنگامی که ما در مورد صحبت کردیم ساختمانها در C، ما اغلب صحبت در مورد یک دانش آموز که برخی از نام داشتند، ID، خانه، شما می دانید، غلظت. و این نوع همان چیزی است که ما با استفاده از اشیاء برای اینجا. این فقط به سازماندهی اطلاعات مشابه. 

شما همچنین می توانید از این به عنوان بیشتر فکر می کنم شبیه به انجمنی آرایه ها در PHP. بنابراین این خواهد بود نوع از چیزی که در آن ما باید برخی از کلید با برخی از ارزش، بسیار شبیه به پی اچ پی. بنابراین شما می توانید برخی از مقداردهی اولیه شی خالی، به عنوان ما می بینیم در اینجا، فقط با آکولاد. آرایه های پس براکت مربع است. اشیاء خالی آکولاد می باشد. تمایز خوب داشته باشند. و این ها فقط دو مختلف راه هایی برای تنظیم خواص. پس این است که نوع خیلی بیشتر از یک راه است که شبیه به پی اچ پی است، با ما آرایه های انجمنی، با کلید های ما، و ارزش های ما، در حالی که این یکی is-- نظر شما این خیلی بیشتر در جاوا اسکریپت را ببینید. این گرایش به کنوانسیون. و در راه همان است که ما انجام دادیم آرایه دو طول نقطه، این است که گفت، "OK، من این را ویژگی از این شی. " درست است؟ بنابراین به همان شیوه آن را مانند بود، "من را طول ویژگی از آرایه دو، " این می گوید، "برخی به من بدهید اموال جسم خالی ما است. " یا در این مورد، ما اختصاص آن را به برخی از ارزش اینجا. اما شما همچنین می تواند از آن است که راه دسترسی داشته باشید. 

و سپس در اینجا این است که فقط نشان دادن دو هشدار های مختلف. بنابراین این امر هشدار نشان می دهد خواهد بود همان عبارت، آن را فقط به دو روش مختلف دسترسی به عنصر که ما می خواهیم. آیا این را حس برای همه؟ من مثل این یکی احساس احتمالا حس می کند بیشتر، فقط به خاطر اینکه ما آینده خاموش از پی اچ پی. اما همانطور که ما انجام مثالهای بیشتر، این است به معنای واقعی کلمه دقیقا همان. بسیاری از آن ها تنها در نحو تغییر دهید. 

خوب، پس نمونه. من نمونه را دوست دارم. بنابراین در اینجا برخی از CS50 است متغیر است که یک شی، و ما ذخیره تمام این اطلاعات در مورد آن. بنابراین ما باید البته، مربی، TFS، psets و ضبط. بنابراین ما متوجه این تقریبا همه از انواع مختلف. درست است؟ بنابراین اشیاء می تواند ذخیره ویژگی های از انواع مختلف. ما می توانیم از فکر می کنم this-- آن را بسیار شبیه به آرایه انجمنی ما در پی اچ پی. بنابراین کلیدی، ارزش، کلید، ارزش، کلید، ارزش، غیره و غیره. چه همچنین جالب است در همان راه که ما می توانیم آرایه در آرایه داشته باشد، ما همچنین می توانید اشیاء درون دارند اشیاء، و یا آرایه در اشیاء. شما واقعا هرگز محدود به فقط یک یکی از چیزهایی. ما می توانیم بسیار Inceptionesque کنید، فقط نگه داشتن رفتن به پایین سوراخ خرگوش وجود دارد. 

بنابراین اگر ما متوجه ما برخی از دوره که یک رشته، مربی که یک رشته است، و آرایه، متوسط، و بولی. بنابراین همه این چیزها متفاوت است. 

همه حق است، بنابراین، ما باید یکدیگر است. بنابراین در این مورد، ما آرایه ای از اشیاء. پس فقط می خواهم یک شی می تواند یک آرایه در آن را داشته باشد. ما همچنین می توانیم یک آرایه از اشیاء را داشته باشد. این ممکن است مفید فکر می کنم در مورد شبیه به نوع چگونه ما یک رشته هش حال جدول، ما یک آرایه به حال از همه این های مختلف نوع ساختمانها که اشاره گر به متفاوت بود گره ها و فلان چیز. اما در این مورد، ما یک آرایه از اشیاء. پس این است که مانند یک آرایه آرایه از انجمنی. بنابراین ما باید برخی از عنصر اول شود جسم با نام جیمز و خانه وینتروپ. 

شما بچه ها ممکن است به یاد داشته باشید چیزی بسیار شبیه به این با آخرین pset خود را، اگر شما که در آن کشیده چیزی از پایگاه داده خود را، مرتب کردن بر اساس اول چیزی که در آرایه خود بود تمام اطلاعات در مورد اولین کاربر که آن را ملاقات نمود، و سپس شما به صفحه اول به آن حال برای دریافت سهام خود و یا کش خود و یا فلان چیز. پس این است که بسیار مشابه چیزی، فقط یک تغییر کوچک در نحو، تغییر کمی در گفته های ما استفاده برای توصیف آنها. 

بنابراین اگر ما می خواستیم، می تواند به هر کسی به من چه این هشدار را در اینجا انجام دهید؟ و یا چه این بیت از کد برای ما انجام می دهید؟ رسید این به شما تمام نام را. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: راست، پس از آن فقط با تمام نام های هشدار چرا که آن را از طریق رفتن کلبه من، پس از آن می خواهم در صفر شروع می شود. پس از آن می خواهم بگویم، OK ما به دنبال در این جسم اول، که اولین شکاف در آرایه ما است. و آن را می گوید، "من را نسبت، نام آن شی. " بنابراین ما در اینجا به، ما می خواهم اسکن، ما می خواهم نام پیدا، و ما می خواهم چاپ جیمز، مالی، و کارل. هر گونه سؤال تا کنون؟ جاوا اسکریپت متاسفانه شما در حال رفتن به انجام بسیاری از دنبال کردن در شما خود، بدانند نحو، دست و پنجه نرم با آن است. اما البته من همیشه اینجا هستم، ساعات اداری همیشه در اینجا. من ممکن است در روز سه شنبه این هفته. بنابراین اگر شما وجود دارد، شما می توانید آمده در این هفته دیدن من. این می شود بزرگ است. 

خوب، پس DOM سند مدل شیء است. پس این تنها راه است که ما دوست داریم به فکر می کنم در مورد چگونگی HTML و همه چیز ما در آن سازمان است. این چیزی بسیار است که احتمالا آمد تا در مسابقه خود را. من می دانم سال من، آن را مانند در اینجا فایل HTML، پر در DOM برای آن. و شما فقط در چیزهای کوچک را پر کنید. این باید نقاط آسان امیدوارم باشد. امیدوارم شما see-- 

رسید [نامفهوم] 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: پس شما این درخت در اینجا ببینید؟ 

رسید آره. 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: به طوری که آنها استفاده بپرسید برای پر کردن در آنچه که می رود در زیر بدن. شاید تحت بدن، ما باید برخی از divs یا ما باید برخی از پاراگراف ها، و ما به شما بپرسید برای پر کردن در یک درخت بسیار بسیار شبیه به این. بنابراین ما می شود راه رفتن را از طریق آن. بنابراین سند شی مدل فقط یک راه است به ساختار و فکر می کنم درباره HTML ما گرافیکی. و همچنین هنگامی که ما را دریافت کنید به جاوا اسکریپت تر، آن را به راه که ما در واقع دستکاری های مختلف عناصر در صفحه. ما نیاز به یک راه برای دسترسی به هر یک از از چیزهایی که در HTML ما، و بنابراین این به ما می دهد بسیار روش استاندارد بتن در سراسر صفحات وب مختلف به انجام این کار. 

بنابراین اگر ما فقط از طریق راه رفتن این در اینجا، البته سند ما است مانند تمام فایل های ما. که به وضوح حس می کند که آن بالاترین چیز است، و سپس ما HTML واقعی ما، که مربوط به این تگ در اینجا. همچنین اگر شما در دندانه دار کردن برچسب ها خود را به درستی، سپس ایجاد این درخت DOM می شود فوق العاده ساده است. بنابراین ما برخی از سر اینجا. ما برخی از بدن که ما می بینیم ساقه کردن از HTML، به همین دلیل است که ما باید سر و بدن. در سر، ما باید برخی از تگ عنوان، تگ عنوان پایان، بنابراین ما می دانیم که پس از سر می آید. و در تگ عنوان ما، ما خوش آمدید، جهان است. باشه؟ به طوری که کل این شاخه دست چپ است. و سپس برای شاخه راست در اینجا، ما می بینیم که ما باید HTML، OK ما انجام داده ایم این بخش سر، ما به دنبال فقط در بدن، بنابراین ما باید برخی از منطقه بدن. و در آن، تنها چیزی که ما باید جهان است سلام،. باشه؟ اگر ما چیزهایی مانند به حال برخی از P براکت و سپس سلام، جهان، و پس از آن دیگر براکت P از خداحافظی، جهان، ما دو حباب دارند آینده خاموش از اینجا. از آنجا که آنها هر دو تحت بدن است، اما آنها پاراگراف جداگانه این مورد هستیم. قطعا عمل وجود دارد در که در آزمونها قبلی، و همچنین مقدار زیادی آنلاین بر روی آن. OK بنابراین، این فقط اجازه می دهد تا ما همه چیز را به خوبی ببینید و دستکاری چیز بسیار سیستماتیک. باشه؟ ما دقیقا می دانند که چگونه به گذشتن از طریق این درخت، بنابراین ما می دانیم آنچه ما می خواهیم برای دسترسی به. 

OK پس این است که چرا ما می خواهیم به این نوع از مدل، به طوری که ما می توانیم چیزهایی مثل این استفاده کنید، و ما درک می کنیم چه معنی آنها، و آنها استاندارد هستند در تمام کارهایی که انجام میدیم. بنابراین عنوان سند نقطه است فقط عنوان our-- تمام این خود به توضیح زیبا، من می خواهم به فکر می کنم. بنابراین اولین سه نمونه ها فقط گفت، "OK، فقط به من بدهد عنوان این صفحه وب. " بنابراین آن را به شما بدهد چه مربوط به عنوان. 

سند نقطه بدن است رفتن به شما بدهد هر آنچه در آن برچسب ها بدن. بنابراین شما می توانید دستکاری که. و نقطه سند نقطه بدن وارد HTML بسیار سرد است، و شاید مانند فوق العاده نمی بصری، اما HTML داخلی مربوط به این حق در اینجا. بنابراین اگر شما همیشه می خواهید دستکاری متن در یک صفحه، به طور معمول شما به انجام می شود چیزی با نقطه بدن HTML درونی. باشه؟ بنابراین HTML درونی تمایل به مراجعه به آنچه در واقع بین این تگ. باشه؟ و سپس توابع مفید است. بنابراین اگر شما می خواهید برای به دست آوردن هر یک از این، هر عنصر، ما باید برخی از شناسه، کلاس نام، و یا نام تگ. این است که بسیار شبیه به چیزهایی که ما با CSS انجام داد، درست است؟ که در آن ما برخی از انتخاب که به هر یک برچسب دارد، یک کلاس که ما آنها را، و یا یک ID را. این است که بسیار به همان شیوه. اگر شما چیزی است که تا به برخی از کلاس از سگ، و به شما می گویند دریافت عناصر بر اساس نام تگ، و شما سگ در there-- یا متاسفم قرار داده، نام کلاس. شما می توانید نقطه در آن وجود دارد قرار داده است. آن را به بازگشت به تمام کسانی که عناصر به شما که آن کلاس. بنابراین شما می توانید فقط کسانی که دستکاری. در راه همان، شاید شما فقط می خواهم به دستکاری برخی از هدر، بنابراین برخی از هدر H1، مانند ما انجام داد. شما می توانید دریافت عناصر بر اساس برچسب انجام نام، به دلیل H1 نام تگ می باشد. و در همان حال، اگر شما می خواهید برای دریافت برخی از چیزی منحصر به فرد، شما می توانید برچسب GET انجام دهد. دریافت عنصر توسط ID. و آنها در واقع بسیاری از این. این تنها مانند سه بسیار زیاد است. بنابراین اگر شما آنلاین، به عنوان من قصد دارم برای تشویق شما را به انجام، و انجام برخی از پژوهش در خود، من قطعا توصیه به دنبال تمام آن. آنها می تواند فوق العاده مفید، به ویژه هنگامی که شما می خواهید فقط نوع دستکاری همه چیز خیلی خاص بدون نیاز را از طریق رفتن و سعی کنید تجزیه کردن همه چیز. 

خوب، پس آخرین چیزی جاوا اسکریپت حوادث است. بنابراین، هنگامی که من قبلا صحبت شد در مورد رفتن بر روی یک وب سایت، و هنگامی که شما بیش از چیزی شناور، و یا موس خود را با ماوس از روی چیزی، چیز دیگری اتفاق می افتد. این چیزی است که ما می خواهم به در مورد به عنوان یک رویداد فکر می کنم. بنابراین آنچه که ما را که ممکن است مفید باشد در اینجا این است onClick استفاده. بنابراین معدن در شناور بود، که، من هستم کاملا مطمئن، فقط در شناور. همچنین یک تن از این که شما می توانید برای نگاه کنید. یک لیست کامل وجود دارد آنلاین از چیزهای مختلف که شما می توانید برای گوش دادن. 

اما حوادث جاوا اسکریپت می باشد اساسا فقط پاسخ به همه چیز که کاربر خود را انجام می دهند. درست است؟ بنابراین کاربر خود را می کند چیزی که یک رویداد است، و جاوا اسکریپت پاسخ خواهد داد با این حال شما می خواهم آن را به دوست. این بر این اساس پاسخ خواهد داد. بنابراین در این مورد، ما برخی از onload پنجره نقطه. پس چه این می گوید، "صبر تا لود پنجره است. " باشه؟ بنابراین، هنگامی که همه چیز را لود، onload، سپس شما می توانید این تابع را اجرا کند. بنابراین، هنگامی که همه چیز بارگذاری می شود، شما در حال رفتن به برخی از دکمه جستجو که می شود یک عنصر توسط ID، و آن را چاپ هر چه که عنصر است به عنوان دکمه جستجو. و پس از آن ما باید این متغیر، ما می گویند، "خوب، onClick استفاده." بنابراین، هنگامی که ما می شنویم یک کلیک بر روی دکمه جستجو، اجرای این تابع است که هشدار، شما دکمه جستجو کلیک. 

پس چه اتفاقی می افتد is-- این است که خوب نمایش گرافیکی کمی اینجا. بنابراین بارهای سند ما، که onload ما، ما پیدا جستجو ما را فشار دهید، که این. ما به دنبال دکمه جستجو ما. و سپس هنگامی که دکمه جستجو است کلیک، آن را به حق در اینجا مربوط. onClick استفاده. سپس ما در نهایت هشدار کاربر ما، که این خط آخر در اینجا است. باشه؟ بنابراین هر یک از این چهار مرحله فقط مربوط به چهار جعبه پایین وجود دارد در پایین. آیا این را حس برای همه؟ 

و پس از آن یک چیز است که من فقط رفتن به ذکر است بسیار، بسیار به طور خلاصه، که من بچه ها را تشویق شما رفتن نگاه بیشتر به است جی کوئری، است که فقط یک کتابخانه است که در بالای جاوا اسکریپت ساخته شده است. این فوق العاده مفید است، به عنوان با اکثر کتابخانه ها. بسیاری از توابع وجود دارد. بنابراین اگر تا به حال چیزی وجود دارد که شما می خواهید به انجام در جاوا اسکریپت، اولین غریزه شما نباید به فکر می کنم از، "چه تابع باید من کد؟ "که باید باشد، "به من اجازه دیدن کسی است در حال حاضر این برای من انجام می شود. " از آنجا که نه بار از ده، کسی که آن را انجام در حال حاضر، و آنها احتمالا آن را بهتر انجام داده اند. مردم صرف زمان زیادی انجام این، و جاوا اسکریپت است بسیار به طور گسترده ای استفاده می شود، تا مردم به طور مداوم تلاش برای ایجاد آن بهتر است. و jQuery تا به بسیاری از توابع که احتمالا برای شما مفید خواهد بود در پروژه نهایی خود را اگر شما انجام هر کاری با طراحی وب سایت. همانطور که من خواهم بگویم، "کار دقیق، نمی سخت تر است. " اگر شما بچه ها انجام این کار، آن را بزرگ خواهد بود. هنگامی که ما در هکاتون هستید من نمی می خواهم به شما به تمام استرس. من می خواهم شما را به مانند، "من کردم این. در جی کوئری رو پشت من. من نیازی به ارسال این توابع. " 

پس فقط دو چیز به به یاد داشته باشید، من قصد دارم به شما اجازه می بچه ها نگاه به جی کوئری در خود تغییر دهید. همه من قصد دارم برای گفتن است می کند برخی از چیزهایی که بسیار عالی و می تواند زندگی شما را کل خیلی آسان تر است. اما آنچه شما می خواهید باید هر فایل است که شما قصد به استفاده از آن در، شما در حال رفتن به خواهید این دو خط. شما در حال رفتن به خواهید اسکریپت از جی اس جی کوئری نقطه جی اس. و در واقع منبع خود را در حال رفتن به برخی از URL. اگر شما گوگل جی کوئری، گوگل در واقع میزبان تمام فایل برای شما. بنابراین شما قطعا می خواهید ورودی که URL به جای. من فقط با قرار دادن این اینجا به جهت سهولت کار. همه این به این معنی است که در آن به پیدا کردن کتابخانه جی کوئری خود را. این عظیم، بنابراین شما نمی خواهید به آن میزبان بر روی کامپیوتر خود اگر شما می توانید آن را اجتناب کنند، همین دلیل است که ما تمایل به تنها در URL گوگل قرار است که میزبان تمام این فایل ها را برای شما. باشه؟ شما آن را گوگل، قول می دهم آن وجود خواهد داشت. 

و پس از آن هر جاوا اسکریپت فایل است که شما هستید با استفاده از، پس این تنها برخی خارجی جاوا اسکریپت فایل است که شما با استفاده از. در راه همان است که ما به CSS ما پیوند فایل، این همان چیزی است. این فقط به فایل لینک که در آن ابتدا باید جاوا اسکریپت خود را است. و من چند نمونه داشته با جاوا اسکریپت ساده است. بنابراین ما می شود که از طریق آن. و پس از آن در صفحه اول خود را جاوا اسکریپت، که جاوا اسکریپت شما فایل اینجا، این نوع از لفاف بسته بندی است که شما برای جی کوئری داشته باشد. شما تقریبا 99.9 هستید درصد از زمان رفتن به این در فایل index.js خود را. از آنجا که منظور این است، "هیچ چیز را اجرا نمی تا سند خود است که در واقع آماده "است که دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. از آنجا که اگر سند شما آماده نیست، و jQuery شروع به انجام کارهایی، این فقط یک ظرف غذا است. بنابراین شما همیشه می خواهم به این لفاف بسته بندی. و سپس برای چیزهایی که در آن وجود دارد بروید، من باید به بررسی دقیق خود بچه ها خود را ترک کنند. 

خوب، پس هر گونه پرسش وجود دارد سمت راست در حال حاضر در مورد جاوا اسکریپت به طور کلی؟ و یا مدل DOM؟ اگر نه، ما باید برخی از سرد نمونه هایی که ما را از طریق می تواند برود، که شما بچه ها می توانید به من کد کمک کند. اما من هم برای رفتن به فوق العاده زیبا، و اگر شما نمی خواهم می گویند هر چیزی برای این که خوب است. من همچنین می توانید فقط شما مثال بزنم. اما هر چیزی در پاورپوینت قبل از ما در حرکت؟ سرد. 

احساس می کنم مثل شما بچه ها به انرژی نیاز دارند. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به شروع با مثال حزب من برای اولین بار. ما سه نمونه، شما انتخاب کنید. بنابراین ما باید ساعت، که در آن ما قصد داریم برای اجرای یک ساعت واقعی که رفتن به روز رسانی با گذشت زمان. در حال حاضر این تابع بزرگ توییتر. This-- شما می دانید چه، نگه. ما قصد داریم تا این برود. بم. باشه. 

در حال حاضر این تابع بزرگ توییتر در اینجا، that-- من می دانم، درست است؟ این رفتن به بزرگ است. آیا شما بچه ها هیجان زده؟ که در حال رفتن به تعداد از شخصیت های که شما را ترک کرده اند، بنابراین اگر در حال حاضر از نوع I، بدیهی است که آن را هنوز هم می گوید 140، اما ما می دانیم که چنین نیست. و سپس با آخرین ما در اینجا، اینجا کلیک کنید به حزب. چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی است که ما کلیک کنید، پس زمینه را رفتن به تغییر رنگ. بنابراین شما بچه ها باید گزینه های خود را از که یکی از شما می خواهید برای انجام اولین. من قول می دهم من آن را بسیار آسان بر شما. من احساس می کنم مثل همه نوع تنها بسیار کم کلیدی امروز. بنابراین من شما را از طریق چگونه راه رفتن ما همه از این اجرا. اگر می خواهید سنج در، که فوق العاده است، اما من احساس می کنم مثل همه یک کمی خسته به. بنابراین من فقط به شما راه رفتن از طریق این نمونه. آیا ما چیزی است که ما می خواهم به انجام اولین بار؟ همه؟ بدون اولویت؟ باشه. میدونی چیه؟ ما در حزب است. احساس می کنم مثل شما بچه ها نیاز به یک little-- بنابراین، ما یک حزب برای اولین بار انجام دهید. باشه. 

بنابراین آنچه که ما here-- دارند که قرار نیست وجود داشته باشد. در حال حاضر آن خوب است. باشه. پس چه ما را در اینجا است فقط یک صفحه HTML ساده که شما بچه ها باید تمام فوق العاده است آشنا با از دو psets آخرین لحظه باشد. ما باید نوع فیلم کارگردان تهیه کننده ما در اینجا. هر کس می تواند دید؟ باشه. سرد. ما HTML ما به وضوح. ما برخی از هدر است که مرتبط با شیوه نامه فقط ساخته شده فونت من خوب و بزرگ و تیره می کند. پس در مورد آن نگران نباشید. 

ما برخی از بدن با پس زمینه کد، خوب؟ از آنجا که ما در حال رفتن به تغییر پس زمینه. بنابراین، هنگامی که ما در حال تغییر پس زمینه از بدن ما، ما از دو هفته پیش به یاد داشته باشید هنگامی که ما در برخورد با صفحات وب است. بنابراین خوب است که که. و ما باید برخی از شناسه برابر حزب. این ساعت پوند کد عکس فقط بدان معناست که آن را برای رفتن به همان صفحه. و در اینجا کلیک کنید به حزب، به همین دلیل است هنگامی که ما روی آن کلیک کنید، آن را باید تغییر رنگ، خوشبختانه. 

و پس از آن ما برخی از اسکریپت را در اینجا است که تنها به این حزب جی اس نقطه مرتبط فایل، این است که خالی چون ما هیچ کاری نشده است. و آن چنان غمگین. اما خیلی زود، بالاخره تغییر می کند رنگ، و آن را بسیار جذاب باشد. 

بنابراین من فقط رفتن به شما بچه ها راه رفتن از طریق ما چگونه ممکن است این رویکرد. بنابراین اولین چیزی که ما ممکن است بخواهید انجام دهید، اگر ما در حال تغییر پس زمینه بدن، اولین چیزی که ما ممکن است بخواهید برای انجام این کار است که در واقع گرفتن چه بدن است، درست است؟ بنابراین ما می خواهم به مجموع، ما پس زمینه، و اگر شما متوجه، من فقط به طور خودکار فقط شروع به تایپ کنید. هیچ چیز ویژه ای وجود دارد که ما نیاز به فایل های جاوا اسکریپت ما انجام دهد. من می توانید شروع به تعریف متغیرها، و اعلام توابع تصادفی. و آن را به صورت رایگان خیلی بیشتر است. این مثل با C، ما به شما تمام این قوانین سخت، و شما بزرگ شده، بنابراین ما مانند، "برو جلو هستیم. آزاد باشد. آیا آنچه شما می خواهید. " و این چیزی است که جاوا اسکریپت است. بنابراین ما برخی از زمینه را در اینجا. با مدل DOM ما، ما می دانیم می توانید انجام دهید سند نقطه دریافت عنصر، و اگر ما در اینجا متوجه، بدن ما دارای یک id. درست است؟ بنابراین ما می توانیم انجام سند توسط شناسه، و در اینجا یک ساده است. شناسه ما است که ما در اینجا می خواهیم چه خبر؟ رسید: سابقه و هدف. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: سابقه و هدف. کامل است. و نقطه و ویرگول در پایان. که نرفته است هنوز. شما هنوز هم نیاز سمی کالن خود را. باشه. به طوری که برای اولین بار از یک ما است. و هنگامی که ما چیزی را کلیک کنید، ما تا یه اتفاق، درست است که می خواهید؟ بنابراین ما ممکن است برخی از متغیر می خواهید که در انتظار یک کلیک. چه ما قصد داریم انجام دهیم این است که ما در حال رفتن به را لینک ما بیشتر شبیه به یک دکمه. بنابراین ما قصد داریم به برخی از دکمه که برابر سند نقطه دریافت عنصر توسط ID. و اگر من صحبت کردن در مورد لینک کلیک کنید و یا اینجا کلیک کنید به حزب لینک، آنچه ممکن آیدی من در اینجا خواهد بود؟ حزب. درست است. OK خیلی بد نیست تا کنون. هر کس آنچه ما انجام می دهیم؟ 

OK، بنابراین در حال حاضر ما باید ما را فشار دهید، و ما می خواهیم همه چیز به تغییر زمانی که ما بر روی آن کلیک کنید. بنابراین اگر ما از پاورپوینت ما به یاد داشته باشید، چیزی که بسیار ساده می توانیم انجام دهیم فقط نقطه دکمه onClick استفاده، درست است؟ و این خبر را برابر برخی از عملکرد. این یک تابع بی نام است. و این فقط as-- در واقع من رفتن به این کمی بزرگتر. 

بنابراین آنچه که من فقط در اینجا است من گفت، OK، هنگامی که ما دکمه ما، کلیک کنید که این لینک که ما فقط به آن اشاره شد، ما می رویم به اجرا این تابع ناشناس. ما هیچ ورودی لازم نیست. ما اهمیتی نمی دهند چه کاربر می گوید. هنگامی که آنها روی آن کلیک کنید، ما هستیم رفتن به انجام هر کاری که ما می خواهیم، که تغییر رنگ پس زمینه. باشه؟ به طوری که به همین دلیل ما هیچ ورودی نداشته باشند، ما فقط باید این تابع ناشناس. و در حال حاضر ما در حال واقع رفتن برای نوشتن این تابع. 

بنابراین یک دسته از راه وجود دارد. شما می تواند یک رنگ تصادفی تولید کند. راه که من آن را به بود تولید سه اعداد تصادفی و تبدیل آنها به RGB سه گانه. بنابراین این فقط شما نشان می دهد برخی از سرد چیزهایی که اگر شما مانند: "اوه هستید، من نیاز به تولید یک تصادفی تعداد. "اگر شما آن را گوگل جستجو، این همان چیزی است که شما می توانید پیدا کنید. 

بنابراین ما سه های مختلف همه چیز، VAR، دوباره قرمز، سبز. درست است؟ بنابراین کسانی که می سه چیزهایی که یک رنگ را تشکیل می دهند. آبی، قرمز، سبز و. سرد. و آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است که ما می دانیم که به آن نیاز دارد به بین 255 باشد، و اگر شما نگاه کردن برخی از مولد عدد تصادفی، شما می توانید چیزی شبیه به ریاضی دریافت نقطه تصادفی، که اگر شما این نگاه کردن را برمی گرداند به برخی از تعداد بین صفر و یک. باشه؟ و چه تعداد انجام ما سه برابر RGB بین برود؟ صفر و چه؟ چه کاری می تواند آنها را به رفتن؟ 255. بنابراین اگر ریاضی نقطه تصادفی می رود بین صفر و یک، چگونه ممکن است که ما می خواهیم برای تبدیل این؟ رسید: زمان؟ آلیسون BUCHHOLTZ-AU: آره، دقیقا. بنابراین زمان 255 است. 

رسید [نامفهوم] آن را مانند [نامفهوم] است. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: ریاضی نقطه تصادفی. رسید داغ. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: بله. جاوا اسکریپت فقط طول می کشد مراقبت از شما. باشه. بنابراین ما می توانیم که برای همه از این انجام دهد. درست است؟ ریاضی بار تصادفی 255 نقطه. کپی که. سرد. بنابراین چیزی است، این ممکن است یک عدد صحیح نمی گرداند. درست است؟ شاید ما برخی از تعداد دریافت بین صفر و یک، و باعث آن را به کمی است خاموش، و RGBs ما می تواند شناور نیست. آنها نیاز به وقفه. بنابراین اگر شما این تلاش، آن را می خواهم احتمالا برخی از رفتار نامنظم. این امر می تواند بد بو کم است. بنابراین آنچه که ما انجام دهید این است که ما می خواهیم را به اطمینان حاصل کنید که این گرد، و شما می توانید در هر صورت دور. من با کف گرد. بنابراین من همیشه مطمئن ساخته شده که آن گرد کردن. اما خارج شدن از سادگی آن بود به فقط یک عدد تصادفی، چگونه می توانم به شما فکر می کنم ما ممکن است کف این تعداد؟ این بسیار مشابه است. هر ایده؟ بنابراین اگر تصادفی فقط نقطه ریاضی بود تصادفی، تا می توانم به شما فکر می کنم ما می خواهم طبقه انجام دهید؟ ریاضی کف نقطه. و شما همچنین می توانید ریاضی نقطه سقف انجام دهد. گرد نوع مبهم است به خاطر شما نیست می دانیم که آیا به دور تا دور و یا پایین. بنابراین به طور معمول همیشه کار می کنیم ریاضی طبقه نقطه، نقطه ریاضی سقف. اما honestly-- 

رسید آیا دور طبقه پایین؟ 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: تورهای آخر طبقه پایین. و این فقط یک انتخاب در بخشی از من است. 

بنابراین در حال حاضر ما سه عدد ما که به طور تصادفی تولید شده اند، و آنچه ما در حال رفتن به در حال حاضر این است که ما هستیم فقط رفتن به تغییر پس زمینه. باشه؟ بنابراین ما در حال حاضر ما پس زمینه نوع ذخیره شده در این عنصر به نام پس زمینه. پس چه شما متوجه است، اگر شما در اطراف با این بازی، ما می خواهیم به تغییر سبک. و این نوع از چیزی است که شما می توانید گوگل و کشف کردن، دوست دارم که چگونه برای تغییر رنگ. 

اما راه شما دسترسی به این رنگ است پس زمینه نقطه به سبک نقطه پس زمینه. بنابراین این می گوید با توجه به این شی، پس زمینه، که اشاره به آن عنصر کد وجود دارد، ما قصد داریم به در نگاه سبک در سبک، ما قصد داریم تا در پس زمینه است. باشه؟ و اگر شما بروید و این نگاه کردن، ممکن است احساس کمی بیشتر را، اما این است که اساسا فقط گفت، "من این ویژگی بسیار خاص را از آنچه که قبلا تعریف شده اند. " بنابراین آنچه که ما در حال تغییر از آن را به برخی از RGB، به دلیل آن را حس می کند. ما در حال استفاده از RGB سه برابر، درست است؟ و ما have-- من خواهید مطمئن شوید من دریافت تعداد راست به نقل از در اینجا. بنابراین آنچه که ما انجام دهید این است که ما باید RGB، و ما قصد داریم to-- این است مانند الحاق، که به رنگ قرمز. و پس از آن ما می خواهیم برخی از کاما. و پس از آن ما می خواهیم به علاوه سبز، پس از آن برخی از کاما، و برخی از آبی. 

بنابراین این علامت + فقط معنی مانند الحاق. پس این است که فقط این ایجاد رشته که رفتن در RGB. باشه؟ 

رسید [نامفهوم] به علاوه پس از آن سبز علاوه سپس قرمز. 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: آره، چون من آشفته است که تا. خوب این یکی است. آه، در خود نگه دارد. شماره از آنجا که من باید مطمئن شوید که من تمام این راست کردم. بنابراین من در momento UNO توضیح خواهد داد. سبز، آبی، کامل است. حالا من انجام دارم. من باور دارم. 

باشه. پس چه است این، که پس زمینه است در حال رفتن به برخی از رشته تنظیم شده است. درست است؟ کدام چیزی است که ما را در اینجا. این رفتن به برخی از RGB 255 کاما 255 کاما صفر، و یا هر عددی شما وجود دارد. بنابراین ما در اینجا انجام می دهند، ما باید برخی از رشته. و آنچه ما می خواهیم انجام دهیم، این است که ما هستیم نوع به صورت پویا ایجاد که زمانی که ما در واقع این برنامه را اجرا کنید. بنابراین این برخی از رشته است. به علاوه آن concatenates با ارزش که قرمز است، که در آن concatenates با کاما، که آن را concatenates با چه سبز است، و به همین ترتیب، و غیره. باشه؟ تا پایان است، که بسته شدن پرانتز از این RGB اینجا. باشه؟ 

پس چه است این رفتن به تولید برخی از فرمان واقعا است که RGB از سه عدد است که پس زمینه در حال حاضر به راه. باشه؟ بنابراین اجازه دهید در صورتی که این کار می کند. من امیدوارم که آن را ندارد، چرا که اگر آن نمی کند، من قصد دارم به واقعی غمگین. اوه نه. OK، در خود نگه دارد. قطعا پس زمینه نقطه سبک پس زمینه نقطه. من قطعا از دست رفته چیزی فقط کوچک است. آیا شما نمی بچه ها بدم میاید که؟ هنگامی که آن را فقط یک خطای کوچک کمی؟ پس زمینه متعال. RGB. 

رسید [نامفهوم] آلیسون BUCHHOLTZ-AU: شماره من این را قبل از کلاس تلاش. من همه چیز من قبل از انجام دارند کلاس در مورد من مانند بود، "صبر کنید، چه من انجام اشتباه است؟" از آنجا که من مانند، "بود من احتمالا خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر این تا در برخی از نقطه. " به علاوه سبز. همه چیز به نظر می رسد مانند آن را درست ملحق شوند. باشه. 

رسید [نامفهوم] 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: اوه، وجود دارد که شما بروید. این چیزی است که من نیاز. در آن نگاه کنید. تیفانی برای نجات. کامل است. باشه. حالا ببینید که اگر آن کار می کند. اوه خدای من. باشه. صبر کن. 

رسید فضایی پس از به علاوه دوم. 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: کدام یک؟ آه صبر کنید، در خود نگه دارد. پوشاک و لباس فضایی؟ 

رسید دوم به علاوه در از الحاق سبز. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: اوه. رسید هیچ فضای وجود دارد پس از به علاوه، آره. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: شما لازم نیست که، but-- رسید: آه، شما نمی کنند؟ آلیسون BUCHHOLTZ-AU: به نظر می رسد بسیار. رسید OK. باشه. 

آلیسون BUCHHOLTZ AU: بیایید ببینیم که اگر این کار می کند. باشه. من به وضوح شکست در این نسخه ی نمایشی، که مرا به یاد سخنرانی هفته دیگر، اما من می دانم این کار خواهد شد. من می دانم که این کار خواهد شد. خیلی نزدیک. مگر در مواردی که من به طور تصادفی حذف اسکریپت های من در این یکی. نه، آن را نقطه حزب جی اس است. OK نگه. من قصد دارم برای کپی این، و من هم هستم فقط رفتن همه چیز را حذف کنید، چون من تا به حال این کار پیش از آن. 

من قول می دهم کار می کند. اگر نه، من به شما چه خبر تامی است نشان می دهد. و وجود دارد. 

رسید شما ارجاع حزب نقطه CSS، و آن را یک حزب نقطه جی اس. 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: آه، خوب حق در اینجا حزب جی اس نقطه است. خوب، چه من متفاوت انجام دهید؟ OK، خواهیم دید که اگر این کار در حال حاضر. بم. بنابراین، من نمی دانم آنچه که من متفاوت بود، اما این چیزی است که باید اتفاق می افتد. نیمه سرد. من در این کلیک، مانند، برای همیشه. اما ما می توانید سعی کنید و ببینید چه چیزی من متفاوت است که این یکی بود. من در مورد شما بچه ها نمی دانم، اما این به نظر می رسد اساسا آنچه که من فقط نوشت. بود احتمالا گم شده وجود دارد نقطه و ویرگول در جایی چیزی من است. در واقع پس از آن، من فکر می کنم من از دست رفته نقطه و ویرگول حق در اینجا در واقع. اما من نمی توانستم آن را به دلیل ببینید آن روی صفحه نمایش بود. 

اما اگر ما متوجه، این بسیار است بسیار دقیقا همان چیزی است که من فقط نوشتم. من فکر می کنم احتمالا سخت ترین قسمت در مورد این نوع فقط از این چیزی است که سمت راست در اینجا، درک آنچه در آن انجام وجود دارد. این چیزها یاد می گیرید واقعا فقط با گوگل کردن و صادقانه فقط تلاش. اگر شما فکر می کنم برخی از وجود دارد نسبت، وجود دارد احتمالا است. بنابراین آن را امتحان کنید. مشاهده چه اتفاقی می افتد. همانطور که گفتم، در بسیاری از وجود دارد آزمایش با جاوا اسکریپت، و پی اچ پی، و تمام است که مسائل و CSS ویژه. که تنها درست راه آن را درک کنند. 

خوب، پس بعد از آن شکست مفتضحانه با حزب جی اس نقطه، ما دو گزینه دیگر. ما ساعت و یا توییتر. آنها هر دو جالب است. شاید نه کاملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان حزب، که تا به حال strobing کمی سرد چیزی که در پایان. آیا شما هر گونه ترجیح؟ رسید ساعت؟ آلیسون BUCHHOLTZ-AU: ساعت؟ باشه. سرد. 

بنابراین دوباره، ما باید ما فایل جاوا اسکریپت خالی می باشد. و همانطور که ما در اینجا ببینید، ما برخی از HTML بسیار ساده است. ما شیوه نامه ما، که فقط فرمت آنچه در آن باید مانند نگاه. ما DIV ما با کد ساعت، که فقط می گوید، "این باید یک ساعت باشد." و ما لینک ما به فایل جاوا اسکریپت ما که در واقع به رفتن تولید ساعت های ما برای ما. از آنجا که نکته جالب این است که شما می توانید مجموعه جاوا اسکریپت به طور خودکار تازه کردن خود را. باشه؟ بنابراین به جای انتظار برای کاربر ضربه تازه کردن در یک صفحه به طوری که شما می توانید دریافت کنید زمان به روز رسانی، جاوا اسکریپت می توانید آن را به روز رسانی با این حال آن را دوست دارد. 

بنابراین، به عنوان با آخرین ما، ما می خواستیم برای دسترسی به پس زمینه ما، درست است؟ بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ممکن است اولین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم که اینجا هستید؟ اگر ما نوع خارج شدن این نوع از پارادایم که اینجا هستید؟ ما احتمالا می خواهید دسترسی به ساعت ما، درست است؟ بنابراین، ما باید برخی از ور ساعت، که equals-- چه ما فکر می کنیم آن را به؟ سند نقطه دریافت عنصر by-- من هم دوست دارم Sublime-- شناسه و کد ما ساعت است. نقطه ویرگول. کردم تا مطمئن شوید برای دریافت کسانی که از سمیکالن این زمان، چون من دوست دارم که احساس مشکل زمان گذشته بود. OK بنابراین، به عنوان من فقط گفت: با تلاش به خود جاوا اسکریپت تازه کردن، در این تابع بزرگ وجود دارد، من می دانم آن را در سال گذشته دستی آمد، من مطمئن هستم که آن را در می آید دستی برای این نیستم pset، اما آن را به فاصله مجموعه ای نامیده می شود. و این است که در واقع واقعا سرد اگر شما بچه ها هر چیزی با گذشت زمان و یا گرفتن اطلاعات به روز شد. در یک وب سایت برای یک آخر پروژه، این است که احتمالا یک تابع شما می خواهید دریافت فوق العاده با آشنا. پس چه مجموعه فاصله می کند این است که ما قصد داریم به آن یک تابع را، و چگونه اغلب آن را باید این تابع تماس بگیرید. باشه؟ 

بنابراین در این مورد، ما فقط رفتن به ایجاد برخی از تابع ناشناس دوباره، OK، که است رفتن به دریافت تاریخ ما، و زمان ما، و پس از آن به روز رسانی چیز و نمایش آن. بنابراین ما در مورد آن نگران باشید. ما خواهید بود مانند تولید ساعت در اینجا. اما آنچه ما نیاز داریم این است که چگونه اغلب به آن تازه کردن. بنابراین در این مورد، آن را فقط به میلی ثانیه. بنابراین ما فقط رفتن به انجام 100 میلی ثانیه. البته، کاملا خودسرانه. اگر شما می خواهید آن را به روز رسانی بسیار آهسته تر، شما می توانید. ما می توانیم ظرف غذا به اطراف با فاصله مجموعه، چقدر بزرگ فاصله ما است پس از ما یک ساعت کار، که امیدوارم من رسیدن به. پس این است که فقط گفت، "خوب، تماس این تابع هر 100 میلی ثانیه است. " باشه؟ که همه آن را است. 

بنابراین آنچه ما می خواهیم تابع ما را به انجام شده است ما می خواهیم به برخی از تاریخ و برخی از زمان چه است ما قصد داریم به داشته باشد. بنابراین ما می توانیم با شروع ما تاریخ برابر چیزی، و زمان ما برابر چیزی که ما هنوز نمی دانند. یا در واقع، ما فقط تاریخ نیاز، به دلیل تاریخ است که شامل همه چیز است. باز هم اگر شما فقط هر چیزی گوگل در مورد آنچه شما می خواهید انجام دهید، اگر شما بنویسید "OK، من می خواهم به زمان از طریق جاوا اسکریپت، "آن به شما این بزرگ را تابع به نام تاریخ دریافت کنید. به معنای واقعی کلمه، ترین چیز که می خواهید انجام دهید، جاوا اسکریپت است که به آن را برای شما در حال حاضر انجام می شود. پس از آن به معنای واقعی کلمه مانند جدید تاریخ دریافت، که creating-- و یا تاریخ جدید، rather-- است که تولید برخی از شی است که نشان دهنده یک تاریخ. 

و آنچه ما قصد داریم برای انجام در اینجا است این is-- من قصد دارم به نوشتن این، و سپس توضیح آنچه در آن می کند. پس من مطمئن شوید من این حق را دریافت کنید. 

خوب، پس چه این تابع می کند، این است که ما فقط هستید ایجاد HTML که در واقع رفتن به در کد DIV ما از ساعت رفتن. پس چه است این رفتن به انجام شود تنها تولید برخی از رشته، خوب؟ است که پس از آن خواهد بود پیوند به HTML است. در واقع آنچه در آن است را به انجام است هر we-- آنچه که من به شما نشان می دهد است که هر چه ما می گویند HTML غیر فعال است، ما قصد داریم به جای این متن در اینجا با هر HTML غیر فعال است. پس این است که اجازه می دهد تا ما را به تغییر نقطه ساعت ما HTML از بودن فقط متن این باید یک ساعت باشد، در واقع نشان دادن اعداد و چیزهایی که برای ما مهم است در مورد، و در واقع ساعت باشد. 

پس چه ما قصد داریم انجام دهیم این است که ما هستیم رفتن به شروع تولید این HTML. بنابراین در راه همان است که ما استفاده می شود برای انجام این کار به علاوه برابر برای اعداد صحیح، شما در حال حاضر می توانید انجام دهید که برای رشته ها، به جز آن را به آنها الحاق. درست است؟ همانطور که ما با نقطه حزب جی اس، این فقط دیدم concatenates تمام این کارها با هم. بنابراین شما می توانید بیت های مختلف از الحاق HTML از متغیرها، و یا بیت از رشته که شما ارسال از خودتان، و این فقط واقعا اجازه می دهد تا شما را به صورت پویا تولید HTML است که خیلی باحال. بنابراین اگر شما چیزی بسیار کاربر خاص، این می تواند به شما اجازه انجام این کار. 

بنابراین ما باید HTML، به من قصد دارم به امتحان کنید و مطمئن شوید من این حق را دریافت کنید. بنابراین ما در حال به انجام برخی از هدر H1. پس چه مهم است که متوجه اینجا این است که این است که در واقع فقط HTML. درست است؟ ما در حال نوشتن واقعی کد HTML غیر در اینجا، آن را نه فقط یک رشته در نرمال راه که ما در مورد آن فکر می کنم. بنابراین ما باید برخی از HTML. این نظر گرفته شده است یک رشته در اینجا هر چند. و ما تاریخ انجام dot-- ما می خواهید برای دریافت ساعت ما. باز هم، اگر شما به دنبال تا هر چیزی در مورد تاریخ، آن را به شما بگویم این همه ویژگی های آن تاریخ است. و در اینجا چیزی است که شما می توانید بر روی آن استفاده کنید. پس از آن احتمالا چیزهایی مانند دریافت ساعت، و دقیقه، و ثانیه و دریافت میلی ثانیه، و که می داند چه چیز دیگری آنها. اما اگر شما به نگاه اسناد و مدارک، آن همه وجود خواهد داشت. 

بنابراین ما دریافت ساعت، و پس از آن ما می خواهیم به الحاق که with-- من رفتن به حرکت این بیش از اینجا. بنابراین اگر ما در حال تولید در حال حاضر، ما هستیم در واقع تولید زمان، درست است؟ ما ساعت، و پس از آن چه بین ساعت و دقیقه؟ شما یک نقطه و ویرگول، درست است؟ بنابراین ما می خواهیم به انجام برخی از نقطه و ویرگول در اینجا. و پس از آن ما می خواهیم به ما دقیقه، بنابراین در همان راه که ما تاریخ نقطه دریافت ساعت، چگونه ممکن است دقیقه ما را دریافت کنید؟ این به معنای واقعی کلمه تاریخ نقطه دریافت دقیقه، که من نوع دوست. این مثل، "آه، چه من دقیقه خودم تهیه کنم؟ " من فقط دقیقه من دریافت کنید. 

باشه. و پس از آن ما روده بزرگ دیگر را در اینجا. و پس از آن اگر ما می خواهید برای دریافت ما ثانیه، چگونه ممکن است ما دوم ما را دریافت کنید؟ تاریخ نقطه دریافت ثانیه صورت گرفت. من فکر می کنم این خیلی باحال. و چه چیزی مهم درک، این است که ما نیز نیاز به بستن تگ HTML ما در اینجا، به دلیل هنوز هم باید HTML معتبر، بنابراین H1 باشد. سرد. 

بنابراین پس از آن، ما می توانیم ساعت انجام نقطه HTML درونی به HTML برابر است. باشه؟ بنابراین به یاد داشته باشید که چگونه من گفت HTML داخلی اساسا طول می کشد آنچه بین دو تگ که ما در مورد صحبت کردیم و درج و یا دستکاری هر آنچه در وجود دارد؟ پس چه این کار را، اگر ما به عقب برویم به ساعت ما، این است که ساعت را به اشاره همه چیز در این DIV. این درونی HTML غیر فعال است از این DIV ساعت کد. و پس از آن رفتن به آن را تغییر دهید به HTML که ما فقط تولید، که، که، امیدوارم، امیدوارم، امیدوارم، خواهد زمان در حال حاضر نشان می دهد. خواهیم دید. البته. بنابراین بسیاری از مسائل فنی. just-- آلیسون را من خاموش من بازی بچه ها امروز. OK، که کار می کند. ساعت نقطه HTML درونی. این HTML واقعا؟ همچنین این چیزی است که اتفاق می افتد. هنگامی که شما نمی توانید چیزی را ببینید شما، فقط در کد منبع خود را نگاه کنید. باشه. آیا شما میخوام بدونم کار سرد در اطراف که ما قصد انجام حق در اینجا؟ 

رسید می حروف بزرگ انجام دهید؟ حروف بزرگه؟ از آنجا که شما دریافت ساعت، و سپس دقیقه. 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: این این است که ساعت و get-- آه. شما are-- ستاره طلا. این همه آزمون، بچه ها. من قول می دهم آن را قبل از طبقه کارگر بود. 

OK، اما چیزی سرد به دانستن است که شما می توانید اگر گاهی اوقات also-- فایل های خارجی خود را می گرفتن یک کمی دیوانه، شما همچنین می توانید فقط آنها را مستقیم در اینجا، که تمایل به رفع چیز. به جز این است مثل واقعا زشت است. البته همه چیز را فرمت کنید. اطمینان حاصل کنید که آن همه زیبا هستند. باشه. 

من می خواستم برای انجام تمام دموی سرد، و آنها فقط کار نیست. باشه. اسکریپت ساعت ور. به هر حال، آنچه مهم است این است که این راه به طور کلی است که شما را جاوا اسکریپت فرمت. همانطور که می بینید، می توان آن را بسیار شیک گاهی اوقات، حتی زمانی که آن را به معنای واقعی کلمه بود کار دو ثانیه قبل. یا نه دو دوم پیش، اما بسیار بسیار به تازگی. 

بنابراین به شما نشان دهد آنچه در آن باید مانند نگاه، و به شما نشان دهد که من دیوانه نیستم، و که همه چیز دقیقا همان، این چیزی است که باید آن را شبیه. شما فقط رفتن را به انجام این بخش بالا در اینجا، و اگر شما مشاهده منبع صفحه، اگر شما متوجه، او برخی از انجام همه چیز crazier این، من آن را ساده شده. همچنین، اعتباری به تامی McWilliam، که در واقع به من کمک کرد این مثال ایجاد، به همین دلیل است که من می دانم که آنها کار می کنند. از آنجا که تامی استاد جاوا اسکریپت است. اما اگر ما متوجه، ما باید برخی از مجموعه. ما تابع ساعت ما در اینجا. این همه جاوا اسکریپت است که ما فقط نوشت، و یا برخی از آن. ما فقط نوشت این حق در اینجا. و او اضافی تابع که فقط آن را پد با قرار دادن یک صفر قبل از نامه و یا قبل از یک عدد اگر آن را فقط یکی از آنها. بنابراین اگر شما متوجه، این است که بسیار بسیار دقیقا همان چیزی است که ما فقط نوشت. شما باید برخی از ساعت متغیر است که دارای عنصر ما، دریافت عنصر توسط ID، که ساعت است. ما فاصله مجموعه ما تابع، که یک تابع بی نام که اجرا همه از این. ما برخی از شروع رشته از HTML است که ما پس از آن به صورت پویا تولید با داشتن برخی از هدر H1، الحاق با دریافت ساعت، به علاوه روده بزرگ ما، به علاوه گرفتن دقیقه، به علاوه دیگر روده بزرگ، به علاوه ثانیه ما، و در نهایت HTML برای پایان دادن به آن. و پس از آن ما ساعت ما به روز رسانی نقطه HTML درونی به HTML، و ما هر 100 میلی ثانیه به روز رسانی. باشه؟ 

مشاهده قول می دهم من دیوانه نیستم. نمی دانم. من نمی دانم چرا از آن من را دوست ندارد. احساس می کنم مثل به نظر می رسد همان، اما ظاهرا آن را به من متنفر است. 

بنابراین اجازه دهید اگر دور سه می رود بهتر است. ما در مورد به دیدن است. من مطمئن هستم که چگونه این است که برای رفتن نیستم. آیا همه حداقل گرفتن منفی، مانند فقط موضوع عمومی از جاوا اسکریپت، هر چند؟ من امیدوارم که حداقل مفید، بیش از نشان دادن که این کمی شیک. اما مجموعه ای مشکل شما خواهد بود بسیار سرگرم کننده است. این رفتن به بزرگ است. آن را نمی خواهد کاملا به عنوان خسته کننده به عنوان این، من فکر نمی کنم. شما در واقع شما برای به دست آوردن همه چیز واقعا سرد را ببینید. 

بنابراین تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، ما یکی از توییتر امتحان کنید. من واقعا می ترسم در حال حاضر، بچه ها. من نمی دانم که چگونه این است که به آن بروید. اما فقط به شما یک کمی را طعم تر، و این است که در واقع رشته دستکاری و ورودی، آنچه که ما قصد انجام است، اگر ما در اینجا متوجه با HTML-- این یکی هم کمی more-- ما باید برخی از متن، که مربوط به این متن در اینجا. باشه؟ و است که دارای یک کد از متن. ما آن را restyled کمی با برخی از عرض و ارتفاع که ما از پیش تعیین شده ام، و ما H1 اند، که فقط یک ضربه سر ما این است که نشان دهنده شخصیت ما را ترک کرد. ما آن را به برخی از شناسه های حرف باقی مانده است، و پس از آن ما برخی از اسکریپت داشته در اینجا، که من واقعا هستم امید سوم زمان جذابیت در اینجا، بچه ها. 

بنابراین آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم، در ورید به طور کلی همان که ما با جی اس نقطه ساعت انجام داده ام و نقطه حزب جی اس که ما متوجه شده ام، است ما آغاز شده ام توسط در واقع گرفتن چیزهایی که ما در مورد مراقبت از خود، درست است؟ بنابراین در این مورد، دو وجود دارد چیزهایی که ما در مورد مراقبت از خود، OK؟ یکی از چیزهایی که ما در واقع نوع هستند به دنبال و رسم داده ها از، و یک چیز که ما در واقع در حال تغییر. بنابراین HTML ما وجود دارد. اگر این صفحه وب ما در اینجا این است، چه داده هایی را که ما به دنبال در؟ این رفتن به هر متن در جعبه های ما، درست است؟ بنابراین هر نوع I در اینجا. این چیزی است که من می خواهم به دانستن، و یا این چیزی است که من می خواهم به نگاه. و چه خواهد بود تغییر در صفحه وب ما؟ حرف باقی مانده است. بنابراین در همان راه، ما به خواهید شروع شده توسط مقدار دهی اولیه متغیر که در واقع بر روی این عناصر نگه دارید. باشه؟ بنابراین اگر ما به برخی از ور که متن ما است، و ما باید برخی از ور است که باقی مانده. درست است؟ بنابراین این در حال رفتن به کسانی که دو چیز را نگه دارید. بنابراین همان چیزی، سند dot-- OK، من هستم رفتن به مطمئن شوید این است رفتن به محل کار این زمان. من خیلی مصمم هستم. خوب، پس اگر ما می خواهیم ما متن، بر اساس به HTML ما، آنچه شناسه ما؟ شناسه ما چه خبر؟ این فقط رفتن به متن به دلیل این ایجاد متن ما، OK، و ID ما متن، به طوری که ما چگونه می تواند با شتاب چه چیزی در وجود دارد. خوب، نقطه و ویرگول. من قصد دارم به فوق العاده دقیق در مورد این، چون من می خواهم این کار این زمان. خوب، همین کار را، دریافت عنصر توسط ID. من واقعا تعجب آنچه است باعث دو نفر دیگر به میکشید تا. OK، سپس در این یکی، چه می خواهیم برای دسترسی به؟ کد ما در اینجا چه خبر؟ ما شناسه دیگری در HTML ما، آنچه در آن است؟ رسید شخصیت های باقی مانده. آلیسون BUCHHOLTZ-AU: حرف باقی مانده است. 

باشه. سرد. بنابراین من فقط رفتن به ارسال این واقعا سریع است. من فقط رفتن به ارسال این در دوم. بنابراین متن. function-- B وجود دارد چه جالب است تعداد زیادی از توابع هستند که نه تنها مربوط به شما موس، اما صفحه کلید خود را. باشه؟ بنابراین شما می توانید می گویند زمانی که هر کلید است فشرده، شما می توانید چیزهایی مانند که انجام دهد. بنابراین یکی که ما با استفاده از بر کلید به نام تا که می گوید، "اگر هر کلید بر شما فشرده ام صفحه کلید خود را، زمانی که کاربر برداشته است انگشت خود را خاموش که دکمه، و کلید unpressed تبدیل شده است، پس از آن ما قصد داریم برای انجام کاری. " باشه؟ پس این را حس می کند، درست است؟ از آنجا که هر شخصیت نوع ما، ما قصد داریم به به بلند انگشت کردن ما از آن، تا زمانی که کلید بالا می رود، ما می توانیم دانم خانمها با کاهش شخصیت ما باقی مانده است. 

بنابراین ما باید برخی از کلیدی ، و در همان راه، ما قصد داریم به می گویند، "OK، زمانی که ما انجام این کار، ما در حال رفتن به ایجاد برخی از تابع که می گذرد را به E، "در این مورد، و آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است محاسبه تعداد باقی مانده. خوب، پس اجازه دهید فقط شروع با ایجاد یک متغیر. بنابراین ما باید برخی از R متغیر، که رفتن به نمایندگی چگونه بسیاری از شخصیت های ما را ترک کرده اند. باشه؟ ما می دانیم که ما با شروع 140، و اگر ما می خواهند بدانند که، اجازه دهید بگویم، طول این رشته که ورودی بوده است، انجام شما هر گونه ایده ما چگونه ممکن است انجام این کار؟ درست کردن از آشکار بر اساس چیزهایی مانند اگر ما می خواستیم ساعت، ما استفاده می کنید ساعت. ما می دانیم که هدف ما است متن، اما می تواند شما بچه ها از آنچه ممکن است پس از آن آمده فکر می کنم؟ هر ایده؟ 

بنابراین نوع این یکی از کمتر بصری، اما ارزش طول نقطه است. بنابراین فقط به من برخی از را ویژگی ارزش که در واقع طول این رشته. بنابراین آن را می گویند، "خوب، من به دنبال در این رشته کل در منطقه متن، و من قصد دارم برای گفتن چگونه شما مدت آن است. " از آنجا که اگر ما به یاد داشته باشید رشته واقعا فقط آرایه، بنابراین ما فقط می توانید طول آنها را. بنابراین ما باید که. سرد. 

سپس آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم ما است هرگز نمی خوام به اجازه می دهد کاربر به ورودی بیشتر از 140 حرف، درست است؟ از آنجا که اگر ما می گویند مانند: "اوه، شما فقط باید این بسیار باقی مانده، " و پس از آن اجازه دهید آنها را انجام این کار به هر حال، ما دروغ شده است. و این یکی دیگر از است چیزی که جاوا اسکریپت می تواند واقعا خوب برای، اعتبار سنجی کاربر و مطمئن شوید که شما کاربر متناسب در هر قوانین که شما را به آنها ارائه کرده ایم. بنابراین اگر شما می خواهید به انجام کارهایی مانند ساخت مطمئن ورودی کسی آدرس ایمیل خود، یا مطمئن شوید که زمانی که آنها وارد دو کلمه عبور، آنها همسان. جاوا اسکریپت می تواند انجام دهد. شما که چیزی شبیه به "زمانی که انجام فرم ارسال می شود، "و یا مانند، "هنگامی که دکمه ارسال فرم است کلیک، بررسی تمام این چیزها. " و ما می توانیم که جاوا اسکریپت انجام دهد. به طوری که فقط چه ما قصد داریم برای انجام در اینجا. 

پس چه ممکن است یک راه اگر برای بررسی آنها بیش از 140 کاراکتر رفته؟ چه اتفاقی خواهد افتاد به ارزش ما را از تحقیق اگر آنها سعی می کنند؟ آن را به منفی، درست است؟ و یا آن را به کمتر از یا برابر با صفر. بنابراین ما می توانیم در صورتی که استفاده از درست مثل هر چیز دیگری. باشه؟ و ما باید برخی از نقطه منطقه متن ارزش، و آنچه ما در اینجا انجام است ما فقط cutting-- آنچه در آن است؟ متأسفم. این یکی، ما فقط می خواهم به بازگشت نادرست است. من اشتباه کردم. همه frazzled از چیزهایی کار نمی کند. خوب، ما فقط می خواهید بازگشت کاذب، و پس از آن ما می خواهم برای نشان دادن حرف باقی مانده است، درست است؟ بنابراین با ساعت، ما را انجام داد چیزی با HTML درونی، درست است؟ که در آن ما آن را به برخی از برابر متغیر، چه خوب، ممکن است ما در اینجا انجام دهید؟ چیزی که ما در حال تغییر هستند HTML درونی؟ 

رسید باقی مانده؟ 

آلیسون BUCHHOLTZ-AU: ما در حال تغییر باقی مانده است. همه حق است، و چه کار می کنیم می خواهم به آن را برابر با؟ این رفتن به R، چرا که باید شخصیت ما باقی مانده است. باشه؟ بنابراین من واقعا عصبی برای دیدن اگر هستم این کار در حال حاضر، اما خواهیم دید. ترک این. این واقعا سریع می باشد. [نامفهوم] OK. باز هم، من فقط رفتن را به شما نشان می دهد. به هر دلیلی، معدن تصمیم می گیرد به کار نمی کند، اما آنچه من به شما نشان می دهد این است که این is-- آه من قرار بود برای قرار دادن که در. خوب، ما متوجه همان چیزی که در اینجا، گرفتن متن. 

همچنین، اگر شما متوجه پسر، اگر وجود دارد تا کنون چیزی است که شما می خواهید انجام دهید، و شما نمی دانید که چگونه به انجام آن، فقط کلیک کنید نمایش سورس صفحه، و آنها در حال رفتن به شما بگویم. گاهی اوقات آن را رمزگذاری می شود. برای pset خود را، ما همه چیز را رمزگذاری، پس از آن درست مثل های عجیب به نظر می رسد. اما اگر تا به حال واقعا وجود دارد وب سایت سرد است که شما دوست دارید، اگر شما فقط کلیک کنید نمایش سورس صفحه، آن را به شما بگویم که چگونه به آن را انجام دهد. بنابراین دوباره، کار دقیق، نه سخت تر. و به عنوان شما در اینجا، همه از دیدن این چیزها هستند. این یکی در اینجا فقط طول می کشد برخی از رشته که، من را فراموش کرده ام دقیقا همان چیزی است این کار را. اما آن را به وضوح می گیرد برخی از رشته از ارزش از صفر تا ده، و باز می گرداند نادرست چه باید متوقف کاربر از ورود دیگر، و پس از آن به وضوح به روز رسانی HTML درونی وجود دارد. 

سرد. نذری را آنقدر بزرگ از امروز، آزمایش، در کد منبع نگاه زیرا این به شما کمک زیادی، و هر کس، گاهی اوقات جاوا اسکریپت می تواند سخت به کار با و نمی همیشه کار راه شما انتظار آن را، اما فقط سعی در نگه داشتن چون من قول می دهم آن را. من قول می دهم همه این مثال ها قبل از کلاس مشغول به کار بودند. من نمی فهمم چه اتفاقی افتاده است. من به معنای واقعی کلمه همه چیز را همان داشته باشد. 

یکی از چیزهایی است که من فقط می خواهم شما بچه ها که می تواند فوق العاده مفید نشان می دهد است in-- چه قبل از مشغول به کار بود؟ ما حزب به کار کردم، نمی کنیم؟ من فکر می کنم تا. بله. ما انجام دادیم. عالی. خوب، پس یک چیز است که شما بچه ها باید بدانند ورود کنسول که من در مورد صحبت است. بنابراین نقطه ورود از سلام کنسول. بنابراین این نوع از است معادل جاوا اسکریپت از printf را. بنابراین اگر شما همیشه می خواهید بازرسی متغیرهای خود را یا ببینید که چه اتفاق می افتد وجود دارد، چه شما می توانید انجام دهید این است، اگر ما عنصر بازرسی، چیزی است که شما می خواهید برای رفتن به، و شما را به کنسول، شما خواهید دید که آن چاپ خوش آمدید. 

بنابراین ما می تواند آن را داشته باشد چاپ هر چه می خواست. اگر ما می خواستیم آن را به چاپ پس زمینه نقطه سبک پس زمینه، نقطه، ما باید قادر به دیدن باشد RGB سه گانه که می آید تا. یا نه. من را فراموش کرده ام دقیقا چگونه شما چاپ یک متغیر مانند آن، اما شما باید قادر به نسخه قابل چاپ کردن چیزهایی مانند آن. که بسیار مفید خواهد بود برای pset خود را هنگامی که شما در حال تلاش برای دستکاری مختصات و یا فلان چیز. به طوری که آنها نیز این قطعه در کلاس را تغییر دهید. این متفاوت از سال گذشته است، بنابراین فقط می تواند به خوبی به TFS خود را، و یا TFS در ساعات اداری نه، چون ما هستیم نوع یادگیری همراه با شما بچه ها. اما ورود کنسول فوق العاده، فوق العاده بود برای جاوا اسکریپت مفید سال گذشته است. بنابراین آن را دوست دارم. یاد بگیرید چگونه به استفاده از آن. این راحت تر از GDB استفاده، به طوری که باید حداقل یک نقطه به علاوه باشد. اما با تشکر از شما بچه ها تحمل با من. متاسفم که هستم من نمونه برای برخی از دلیل فقط نمی خواست همکاری با من، اما من امیدواریم که که آن کمک کرد نوع شما کمی بیشتر در منطقه از جاوا اسکریپت. و به من ارسال تمام سوالات خود را برای هفته آینده، بنابراین من می تواند فوق العاده تعمیر، و من آب نبات و حتی اضافی را آب نبات به دلیل این مسخره بود. اما شما بچه ها بزرگ هستند، و یک هفته عالی.